הזונה החונכת של דור ההמשך

שתף כתבה עם חברים

כתב אישום נגד יצאנית בת 28 חושף את הדרך בה הדיחה קטינה בת 16 לעסוק בזנות ולהצטרף אליה בתחנה המרכזית ובתל ברוך

"לי אין עבודה, אבל אם תהיי פה, יש ים עבודה בשבילך" (צילום אילוסטרציה)

פרקליטות מחוז תל אביב הגישה לבית המשפט המחוזי כתב אישום נגד יצאנית הנאשמת בהדחת קטינה לעיסוק בזנות. הנאשמת, המכונה נטלי (28) מחולון, עובדת בזנות, ולפי כתב האישום, היא שכנעה קטינה בת 16 המתגוררת בשכנות אליה, להצטרף אליה לעבודה.

הקטינה גרה ללא הוריה ונתמכת רק על על ידי סבתה, ולפי האישום נטלי הכירה את מצוקתה הרגשית והכלכלית. לפני כשנה, ועוד לפני יום הולדתה ה-17, שכנעה אותה נטלי לפי האישום, להגיע לאזור התחנה המרכזית בתל אביב, לרחוב הר ציון, והציגה אותה ללקוחותיה כבגירה. הקטינה התנסתה במתן שירותי מין לגברים, וקיבלה בתמורה 50 שקלים.

באוקטובר 2017, לאחר הפצרות של נטלי, הגיעה הקטינה לחוף תל ברוך, לאחר שהנאשמת אמרה לה שאם היא תרוויח אלפיים שקל, היא תחלוק את הסכום איתה. בסופו של דבר נתנה הקטינה שירותי מין לארבעה גברים תמורת 400 שקל.

לפי כתב האישום, יום למחרת, כשנטלי הגיעה שוב לחוף, היא התקשרה לקטינה שמונה פעמים, וביקשה שתצטרף אליה כיוון שאין לה מספיק לקוחות. "לי אין עבודה", היא אמרה לה, "אבל אם את תהיי פה, יש ים עבודה בשבילך…לקוחות שלך חיפשו אותך". כשהקטינה היססה, נטלי לחצה עליה: "תלבשי שוב מה שלבשת אתמול…יחטפו אותך היום. לקוח של אתמול היה, ורצה לקחת אותך למלון ולשלם לך 1500 שקל…הבאתי לך 'גומיות'. היה פה משרד הבריאות, אז הביאו לי 'גומיות'".

כשנטלי התקשרה בפעם השמינית, הקטינה אמרה לה, לפי כתב האישום: "היום אין לי כוח למציצות". "תעשי", אמרה לה נטלי, "מה נראה לך, שאנשים ישלמו לך רק על ביד? מה הבעיה, את עושה עם הקונדום. הסברתי לך מה לעשות, לא"?. בעקבות הפצרותיה של ה"חונכת", הגיעה הקטינה לחוף ועבדה במשך שלושה ימים.

המידע למשטרה אודותיה נמסר על ידי אדם אחר. כתב האישום הוגש על ידי  עו"ד יוסי קורצברג, בעקבות חקירה של תחנת תל אביב צפון, וסעיף האישום הוא הבאת קטין לידי עיסוק בזנות.  כאשר נעצרה נטלי לפני מספר חודשים, בשלב החקירה, אמרה הסנגורית הציבורית שייצגה אותה כי "לא מדובר בתיק קלאסי של סרסור, אלא בשתי בחורות שהן בקשר מספר שנים".

עו"ד חי הבר, המייצג כעת את הנאשמת, מסר: "מדובר במקרה מצער בו במקום לבחון את הנסיבות לעומק ולבדוק היטב את גרסת המתלוננת, הפרקליטות בחרה בדרך הקלה. עם כל הכבוד, אין מדובר במקרה בו יש קורבן ופוגעת אלא מקרה בו כולן קורבנות ומוטב היה לטפל בעניין מערכתית ולא באמצעות הליך פלילי, שלא יעזור לאף אחד בנסיבות המקרה ואף לא ישרת את האינטרס הציבורי". 

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות