רכב על אופנוע בזמן פסילה ונעצר עם 900 גרם קנאביס

שתף כתבה עם חברים

שוטרים בניידת כרזו לרוכב לעצור אך הוא נמלט, פרץ מחסום של מפעל ביטחוני ונעצר

צילום ארכיון להמחשה: משטרה

המשטרה עצרה בתחילת השבוע את בר קסבי (24) מפתח תקווה, בחשד לעבירות סיכון אדם בנתיב תחבורה, הפרעה לשוטר במילוי תפקידו, נהיגה בזמן פסילה, נהיגה בכיוון ההפוך בכביש חד סטרי, נהיגה בהשפעת סמים, נהיגה ללא רישיון רכב ונהיגה ברכב ללא ביטוח.

במשטרה טוענים כי החשוד רכב על אופנוע באזור אור יהודה ונתפס לאחר שניסה להימלט משוטרים, פרץ מחסום של מפעל ביטחוני וסיכן את משתמשי הדרך. ברשותו נתפסה כמות גדולה של קנאביס מחולק למנות. לפי המשטרה, לאחר שפרץ את המחסום – החשוד הסתובב בתוך המפעל ובדרכו החוצה התנגש בניידת.
כמו כן טוענים במשטרה, כי לאחר שהחשוד נעצר הוא אמר לשוטרים כי הוא מודע לכך שרישיונו בשלילה, אולם בחקירה חזר בו מדבריו והכחיש.

החשוד הובא לבית משפט השלום בתל אביב, שם ביקשה המשטרה להאריך את מעצרו בשבעה ימים (1 אוגוסט). בדיון שהתקיים בפני השופט אילן צור אמר החוקר וטוען המעצרים, רס"ב גיא קלדרון: "מדובר בחשוד שנהג על אופנוע בהיותו בפסילה ביודעין, ניידת כחול לבן עם כל האמצעים הדרושים סימנה לו לעצור והאיש החל להימלט בנסיעה פרועה תוך סיכון הולכי דרך, תוך כדי שפרץ מחסום של מפעל בטחוני… שם נעצר. בקטנוע נתפסו קרוב לכ-900 גרם גראס מחולק ל-28 מנות וכן כסף מזומן רב".
סנגורו של החשוד, עו"ד עופר קופרמן, אמר הדיון: "מדובר בבחור צעיר נעדר עבר פלילי, הסתבכות ראשונה, משתף פעולה באופן מלא… הוא קושר עצמו ואין מה לחקור אם הכל מתועד ודוחות פעולה כבר מולאו ואין עדים ואנשים נוספים שמבקשים לאתר… (החשוד) נותן הסבר לסמים שנתפסים ולצורך מה הוא מחזיק אותם. הוא סובל מכאבים והוא בדרך להוציא רישיון. יש 28 שקיות וכל שקית מכילה פחות מ-10 גרם… לא תפסו אותו במכירה… אבקש לשחררו ולחילופין לצמצם את ימי המעצר".

השופט צור האריך את מעצרו של החשוד עד 4 באוגוסט.
עו"ד קופרמן מסר בתגובה: "אנחנו מקווים שהחקירה תסתיים במהרה ואז נוכל להעריך את מה שבאמת קרה".

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות