מת מפצעיו החשוד שנורה על ידי מאבטח מועדון בחיפה

שתף כתבה עם חברים
זירת האירוע (צילום: דוברות המשטרה)

כמעט שבוע לאחר שתושב עכו ירה לעבר מועדון בחיפה ונפצע אנושות כתוצאה מירי תגובה של המאבטח, היום נמסר מבית החולים רמב"ם על מותו של הפצוע (5 ינואר).
כזכור, בלילה שבין חמישי לשישי התפתח אירוע ירי בסמוך למועדון בשדרות ההסתדרות, הכביש הראשי במפרץ חיפה המוביל מצומת הצ'ק פוסט לכיוון הקריות (31 דצמבר).
לפי הדיווח של המשטרה במחוז חוף, שני אלמונים רכובים על קטנוע החלו לירות לעבר המועדון, והמאבטח בכניסה השיב אש וירה לעברם. ירי המאבטח פגע בראשו של אחד החשודים והוא פונה על ידי מד"א כשהוא מורדם ומונשם עם פגיעת ראש קשה ואושפז במחלקת טיפול נמרץ במרכז הרפואי.

המאבטח, תושב עכו (46), נעצר לחקירה בתחנת משטרת זבולון. בהמשך הובא המאבטח, המיוצג על ידי עו"ד רונן חליוה, לבית המשפט ושוחרר.
הרקע לאירוע הירי הוא ככל הנראה סירוב של מאבטחי המועדון להכניס שני צעירים בתחילת הערב, בעת שנערכה במועדון מסיבה. בכניסה למועדון התפתח ויכוח בין המאבטחים לבין השניים, שעזבו את המקום בכעס. כעבור מספר שעות הגיעו שני רעולי פנים רכובים על אופנוע ופתחו בירי לעבר המועדון. בשלב זה לא ברור אם רעולי הפנים הם אותם שניים שסורבו בכניסה.
יש להזכיר כי במהלך סוף השבוע נעצר בנמל התעופה בן גוריון על ידי היחידה ללוחמה בפשיעה (יל"פ) של מרחב אשר תושב עכו (26), בחשד שהיה הרוכב השני על האופנוע ממנו נורו היריות.

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות