מוכרים למשטרה נעצרו בחשד להסלקת שלושה כלי נשק

שתף כתבה עם חברים

במהלך החיפוש, הצליחו השוטרים לאתר שלושה אקדחים, מחסניות ותחמושת שהיו מוסלקים

האמל"ח שנתפס בקריית גת (דוברות המשטרה)

שני תושבי קרית גת המוכרים למשטרה – עופר סנקר (38) ומשה גוסלקר (54), נעצרו בחשד להחזקת ונשיאת אמצעי לחימה (22 ביוני על ידי שוטרי היחידה המרכזית של מרחב לכיש.

במסגרת פעילות לסיכול כוונות פגיעה והתחמשות של עבריינים המשויכים לארגוני הפשיעה בדרום, בלשי ימ"ר לכיש, בסיוע יחידת הכלבנים, פשטו אמש על ביתו של תושב קרית גת, לאחר שעלה החשד שמחזיק בביתו אמל"ח ונשק חם. במהלך החיפוש, הצליחו השוטרים לאתר שלושה אקדחים, מחסניות ותחמושת, שהיו מוסלקים במקומות שונים בבית. החשד הוא כי היו אמורים לשמש בהוצאה לפועל של כוונות פגיעה במסגרת סכסוך בין ארגוני פשיעה.

החשוד גוסלקר, שבביתו נתפסו הנשקים וכן חשוד סנקר, שאותר בדרום הארץ, נעצרו לחקירה בימ"ר לכיש. היום הם הובאו  בפני בית המשפט השלום באשקלון בבקשה להאריך את מעצרם ב-11 ימים. אגב, לפחות אחד מהם נקשר בעבר לארגונו של שלום דומרני.

מהדיון עולה כי החשוד גוסלקר טען כי האמל"ח שייך לאדם אחר, אך טרם נחשף אם הכוונה היא לסנקר. גם הסנגורית שלו, עו"ד חן בן חיים, הכחישה את המיוחס לחשוד. כך או כך, השופטת מירב עמר כהן, קבעה כי קיים חשד סביר והארכה את מעצרו עד 29 ביוני.

עו"ד בן חיים

בדיון של סנקר ציינה המשטרה כי החשוד לא נעצר במקום בו נתפס הנשק אך יש יותר מאינדיקציה הקושרת את החשוד. סנגורו של החשוד, עו"ד שרון וקנין, הכחיש את המיוחס למרשו. כך או כך, השופטת קבעה כי קיים חשד סביר והאריכה את מעצרו עד 29 ביוני.

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות