אישום: תושב המרכז ייבא נשים מרחבי העולם לעיסוק בזנות בישראל

שתף כתבה עם חברים

הנשים מברזיל, דובאי, ספרד ועוד הערימו בקלות על פקחי רשות ההגירה בכניסתן לישראל. האמצעי: ליווי בן זוג ישראלי מתחזה ותמונות באינסטגרם. סניגורו: "פרטים מופרכים בניגוד לעובדות בשטח"

אילוסטרציה זנות ארכיון 600
"שידך" להן כבני זוג מתחזים (אילוסטרציה)

פרקליטות מחוז תל אביב הגישה לבית משפט המחוזי כתב אישום נגד רותם הולצמן (52) מהמרכז, על ניהול רשת להבאת נשים מחו"ל למטרת זנות
על פי כתב האישום, הולצמן "ייבא" נשים, מברזיל, ספרד, דובאי, רומניה ומולדובה לזנות בישראל בשנה האחרונה. הפרקליטות טוענת כי הולצמן איתר נשים מרחבי העולם, פנה אליהן בשם בדוי בווטסאפ, רכש להן כרטיסי טיסה, סייע להן להכנס לארץ מבלי שיגורשו באמצעות סייענים ישראלים  שהוא "שידך" להן כבני זוג מתחזים,  ודאג להן לדיור במלון בהרצליה.

לפי כתב האישום, הולצמן שלח אל הנשים בחו"ל שני ישראלים מטעמו. הולצמן ביקש מהנשים להצטלם עם אותם ישראלים ולהעלות את התמונות לרשתות החברתיות, לפני שיטוסו עם אותם ישראלים שילוו אותם בטיסה ובכניסה לארץ. זאת על מנת ליצור מצג שווא של היכרות ביניהם, ולהונות את רשויות ההגירה שיאפשרו את כניסתן של "התיירות" ארצה יחד עם "בני הזוג" הישראלים. עוד נטען כי הוא שכר שתי דירות בבית מלון בהרצליה, אותן השכיר בשכירות משנה לנשים שהגיעו לארץ כדי לעבוד בזנות.

כך למשל, ל-א"פ, אזרחית ספרדייה שהתגוררה באתונה, כתב הולצמן לכאורה כי הוא מנהל סוכנות קטנה לעיסוק בזנות בישראל ובה שלוש בנות, התשלום עבור שעת עבודה הינו 170 אירו, העבודה בתל אביב, בסביבות שלוש עד שש שעות כל לילה, והסכום שהבטיח לה הולצמן עבור 30 ימי עבודה הוא לא פחות מ-22 אלף דולר. כך לפי כתב האישום. א"פ נחתה בישראל בחודש שעבר.

מ"ל אזרחית ברזיל שהתגוררה בדובאי, הגיעה לארץ בחודש מרס, זאת אחרי שהולצמן תדרך אותה לכאורה, כיצד להערים על רשויות ההגירה בכניסתה לישראל. השיטה היא שוב שיטה דומה: ישראלי אחר הגיע בשליחותו של הנאשם לדובאי, הצטלם עם מ"ל לכמה תמונות אותן היא העלתה לאינסטגרם, והרי הוכחה כי יש לה "קשר" עם ישראלים.

עוד נטען בכתב האישום, כי "על מנת למקסם את האווירה" ולהאריך את האקטים המיניים, דרש הנאשם מעובדותיו להשתמש בסם, ומכר בעצמו ללקוחות מנות קוקאין, בתחילתם של המפגשים המיניים, בסכום של כ- 500 שקל למנה.. בעת מעצרו נתפסו אצלו 17 גרם קוקאין.
לנאשם, בעל עבר פלילי, יוחסו שש עבירות של גרימה או נסיון גרימה לאדם לעזוב את מדינתו לשם עיסוק בזנות, סרסרות, סחר בסמים ועבירות נלוות. התיק נחקר על ידי ימ"ר תל אביב.

את הנאשם מייצג עו"ד ישראל קליין שמסר: "במהלך החקירה היה ניסיון לחלץ מהעדות על ידי החוקרים במשטרה עדויות כמה שיותר 'משחירות' והעדות מבחינתן הן משום חששם ממה שהשוטרים יעשו כנגדם והן על מנת להכשיר שהייתן בארץ כטובת הנאה ל'סחורה' שמספקות בעדותן העסיסית, המציאו פרטים מופרכים בניגוד לעובדות בשטח. מדובר בנשים שבאו לארץ מרצונן לעבוד בזנות, גרו לבד ועשו מה שהתחשק להם כולל עבודה בליווי. מסתבר שמדובר בארץ זבת חלב ודבש שכולם נוהרים אליה".

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות