מלחמות השרון: אישום יוגש נגד חברי כנופיה על החזקת אמל"ח

שתף כתבה עם חברים

בין החשודים מספר בני משפחה אחת, שפעלו לכאורה בחלק מהאירועים האחרונים במסגרת סכסוך כנופיות טולדנו ודחבש-אלפרון

אקדחים שנתפסו (צילומים: משטרה)

כשבוע לאחר מעצרם של 11 חשודים בחשד להחזקת אמל"ח במושב סמוך לכפר סבא, הצהרת תובע הוגשה היום נגד חמישה מהם.
בשבוע שעבר במסגרת פעילות סמויה של בלשי ימ"ר מרכז, עצרו בלשי הימ"ר במתחם במושב נווה ימין 11 חשודים תושבי השרון, בשנות ה-20 וה-30 לחייהם, כשברשותם שלושה אקדחים ותחמושת. לפי החשד, כלי הנשק נועדו לשימוש במסגרת סכסוך בין כנופיות מקומיות, במה שמכונה "מלחמות השרון".

ניתן לציין כי בין החשודים מספר בני משפחה אחת, שלקחו לכאורה חלק פעיל בחלק מהאירועים האחרונים כחלק מהסכסוך, וכן מוכר למשטרה שעל פי החשד הותקף לפני מספר חודשים ותקיפתו הביאה למעשה לתחילת גל האירועים ההדדיים בין שתי הכנופיות, אשר שכללו ירי, השלכת רימונים ומטענים והצתות אשר אירעו בגזרת הערים כפר סבא – רעננה – פתח תקווה.
החשודים משתייכים לחבורה של אבי טולדו אשר מסוכסכת בחודשים האחרונים עם חברתם של ערן דחבש ודרור אלפרון.

10 מהחשודים הובאו לבית המשפט. מעצרם של החשודים שנעצרו הוארך מעת לעת והיום, כאמור, הוגשה נגד חמישה מהם הצהרת תובע לקראת הגשת כתב אישום בעבירות נשק. שאר החשודים שוחררו. החמישה שעדיין עצורים הם:
טל בילגי (34)
ישראל אוטמזגין (24)
מקסים אוטמזגין (30)
נתן אוטמזגין (18)
אביב קרני (34)

עו"ד נודל

ממה שידוע בשלב זה בידי התשתית הראייתית נגד החשודים, שמיוצגים על ידי עו"ד שי נודל,  מתבססת על צילומים שיש בידי המשטרה, יתכן מרחפן שתיעד את המעורבים. כמו כן, ממצאים פורנזיים אך לא בהכרח על כלי הנשק עצמם.  כך או כך,  מעצרם של החשודים הוארך היום עד 26 ביוני, אז יוגשו כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים.

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות