אינדקס עורכי דין – לוח פוסטה

עורכי דין בתחום תעבורה

אינדקס עורכי דין תעבורה של אתר "פוסטה" מנגיש לגולשים אשר זקוקים לכך מגוון רחב של עורכי דין לדיני תעבורה אשר מתמחים ועוסקים בכל התחומים של הנהיגה והתחבורה במדינת ישראל.

עורכי דין דיני תעבורה מובילים

באינדקס עורכי דין תעבורה של האתר תמצאו עורכי דין תעבורה מובילים מכל רחבי הארץ בעלי ניסיון רב באינספור מקרים המחייבים טיפול של עורך דין דיני תעבורה, כזה היודע לטפל ולסייע בכל סוגי העבירות שבגללן מגיעים למשטרת התנועה ולבית משפט לתעבורה: תאונות קלות כחמורות, נהיגה במהירות מופרזת, נהיגה בשכרות תחת השפעת אלכוהול, נהיגה תחת השפעת סמים, עבירות תנועה שונות, נהיגה ללא רישיון בתוקף, נהיגה בפסילת רשיון, מחיקת נקודות ועוד.

עורך דין לעבירות תנועה

עורך דין לעבירות תנועה מנהל תיקים בבית המשפט, ובמקביל מנהל משא ומתן מקצועי מול מחלקת התביעות של משטרת התנועה, במטרה ללבן את הפרטים שנטענו בכתב האישום, הכל בניסיון להגיע להסדר שבמסגרתו יורידו סעיפי אשמה מסויימים ואף ימחקו את כתב האישום כולו. עורך דין תעבורה מצליח יכול על פי שיקול דעתו להוביל משפט עד לזיכוי בתיקי תעבורה.

עורך דין דיני תעבורה

עורך דין דיני תעבורה שניתן למצוא באינדקס עורכי דין תעבורה של אתר "פוסטה" מייצג נהגות ונהגים גם מול משרד הרישוי בשלל נושאים כמו חידוש רישיון נהיגה במקרה בו נדרשת התערבות משפטית, ליווי לפני ואחרי בדיקה של המכון הרפואי, השגת אישורים להליכים שונים, הגשת עתירות נגד החלטות משרד הרישוי, ועוד.

אינדקס עורכי דין תעבורה

באינדקס עורכי דין תעבורה של אתר "פוסטה" תמצאו עורכי דין תעבורה שיסייעו לכם גם בהגשת תביעות נזיקין נגד נהגים שפגעו בכם במהלך אירוע תעבורתי כלשהו על הכביש, וייצוג בהליכים מול חברות ביטוח.

עורך דין לענייני תחבורה

עורך דין לענייני תחבורה מייצג גם בעלי כלי רכב מול משרד התחבורה ומשרד הרישוי כאשר נדרשת התערבות משפטית. למשל, הגשת בקשות לצורך החזרת רישיון רכב למכוניות שהורידו מהכביש, ובמקרה הצורך גם בהגשת ערעורים לבתי משפט על החלטות משרדי הממשלה והמשטרה.