תחומי עיסוק
גירושין

סעדים זמניים, משמורת וזמני שהות, חלוקת רכוש, אלימות במשפחה, ליווי והדרכה ביחידות הסיוע

בית משפט למשפחה

ליטיגציה, ערעורים, בקשה ליישוב סכסוך, מרוץ הסמכויות, ניכור הורי, גישורים, תביעות נזיקין בגירושין

הסכמים

הסכם גירושין, הסכמי ממון, הסכמי הורות, ליווי בעריכת הסכמים

בית דין רבני

כתובה ופיצויי כתובה,

מזונות

מזונות קטין וילדים, מזונות אישה, מזונות מעוכבת, מזונות שיקומיים

צוואות וירושות

עריכת צוואות, צו קיום צוואה ובקשות התנגדות לצוואה, צו ירושה ובקשות התנגדות לצו ירושה, צוואה חד הוריים, צוואה בהליכי גירושין, צוואה לנכסים בחו"ל

אפוטרופסות
ייפוי כח מתמשך
ליווי בחו"ל

ליווי וייצוג לקוחות הגרים בחו"ל בכל ענייניהם המשפחתיים בישראל

אודות

המציאות המשפחתית לצד המציאות המשפטית – זהו משפט אותו אני תמיד אומרת ללקוחותיי, ולמען האמת, גם לכל אדם המשוחח איתי על גירושין בפרט, ודיני משפחה בכלל.
המשפט הזה מתנוסס על כריכת הספר שלי והוא קו מנחה עבורי בכל העשייה שלי בתחום על כל רבדיה.

תחומי העיסוק של המשרד הינם רבים ומגוונים, משרדנו מתמחה בבניית אסטרטגיות מנצחות בתיקים, לרבות בחקירת עדים ומומחים.
המשרד מייצג את לקוחותיו לאורך כל ההליך, עוד טרם פתיחת התיק ועד לשלב המשפט וסיומו, בהתנהלות בכל הערכאות המשפטיות החל מבית משפט לענייני משפחה, בית הדין הרבני, בית משפט מחוזי ובת משפט העליון.
במסגרת השירותים הניתנים במשרדנו, אנו אף זוכים לסייע לעורכי דין אחרים ומלווים אותם בניהול ההליכים ובשלבי ההליך השונים והכל על פי צרכיו של עורך הדין אותו אנו מלווים.

עורכת דין שני ליבמן, עוסקת מזה 20 שנה כמעט בתחום דיני המשפחה, היא בעלת משרד עורכי דין לדיני משפחה וכן בעלים ומנכ"לית משותפת של המכון לניהול משברים במשפחה, ולהכשרת עורכי דין בתחום דיני המשפחה.
עו"ד שני ליבמן היא בעלת תואר ראשון במשפטים ותואר שני במשפט ציבורי מטעם אוניברסיטת תל אביב, בעלת תואר שני במשפט בינלאומי מטעם אוניברסיטת נורת'ווסטרן בשיקגו, וכן בעלת הסמכה כמגשרת לענייני משפחה ומוסמכת מטעם האפוטרופוס הכללי לערוך ייפוי כח מתמשך.

עו"ד ליבמן מעבירה הרצאות לעורכי דין בקהילות ומרכזים שונים וכן הרצאות לקהל הרחב בכל רחבי הארץ.
בחודש מרץ 2017 ראה אור ספרה הראשון: "ארגז כלים למתגרש*", שהופץ בכל חנויות הספרים ברחבי הארץ וזכה לשבחים.

עמוד הפייסבוק הפעיל שלה עורר לא אחת סערות וכן את תשומת לב התקשורת. היא מנהלת שתי קבוצות גדולות לתמיכה מקצועית לעורכי דין במדיות השונות וכן מתחזקת ערוץ יוטיוב פעיל אליו היא מעלה באופן שוטף סרטוני ייעוץ, הסבר והדרכה בסוגיות שונות של גירושין ודיני משפחה.
מתוך רצון להחזיר לקהילה, עורכת דין שני ליבמן פעילה בתחומים חברתיים רבים, בעיקר בקידום הצעות חוק חברתיות ובטיפול בתיקים ללא תשלום (פרו בונו) עבור לקוחות מעוטי יכולת.

"בעבודתי אני מעורבת אישית בכל תיק עד לפרטיו הקטנים, על מנת להבטיח שנגיע להישגים הטובים ביותר, ומחויבת לתת את המענה הזמין והטוב ביותר לכל לקוח, בכל שלבי ההליך המשפטי. כל לקוח, קטן כגדול, זוכה ליחס אישי ומסור, ולטיפול מוקפד ובלתי מתפשר בתיק על ידי ועל ידי כל צוות המשרד".

 

המידע הוא באחריות העורך דין.