תחומי עיסוק
פלילי
תעבורה
נזיקין
דיני משפחה
צוואות וירושות
תביעות גירושין
תביעות אזרחיות
בוררויות
אודות

משרד עורכי דין שמש את שגב מציע שירות משפטי – מקצועי ואיכותי.
המשרד מלווה את לקוחותיו לכל אורך הדרך, החל מהשלבים המוקדמים ביותר של התיק, דרך ניתוח הנסיבות וקביעת האסטרטגיה המשפטית הראויה (תוך הקפדה על שקיפות מלאה), ועד להשגת התוצאה הרצויה בהתאם – בין אם בהסכמה מחוץ לכותלי בית המשפט, ובין אם בליטיגציה מיומנת בכל הערכאות והטריבונלים בישראל.

כמשרד עורכי דין העוסק בשדות משפטיים הנוגעים לדיני נפשות (פלילי ונזיקין), לקוחות רבים מגיעים אלינו כאשר מתרגשת עליהם טלטלה אישית וכלכלית. אי לכך, אנו חותרים ליישם מקצועיות משפטית הנגזרת מתוך עקרונות של הכלה, הקשבה, שקיפות, אמינות וזמינות מרבית.
מייסדי המשרד, עו"ד אלון שגב (פלילי) ועו"ד גיא שמש (נזיקין), מעורבים פרטנית בכל תיק ותיק. טביעת ידם המקצועית ותפיסתם המשפטית שזורות כחוט השני בשירות ללקוח ובני משפחתו.

עורך דין אלון שגב
המשפט הפלילי – משרד עורכי דין שמש את שגב מתמחה בייצוג במשפט הפלילי משלב היעוץ לפני חקירה ועד לניהול הליכים פלילים בערכאות השונות בכל הארץ. המשרד מלווה תיקים פליליים החל מעבירות צווארון לבן ופשיעה כלכלית, ותיקי פשע חמור בכל הערכאות השיפוטיות. את המחלקה הפלילית מנהל עו"ד אלון שגב ביחד עם עורכי דין מהשורה הראשונה תוך מתן דגש על ליווי אישי, מקצועי ומקיף בכל שלבי התיק הפלילי, החל משלבי החקירה, מעצרי ימים, מעצר עד תום, וניהול תיקים בבתי המשפט השונים.
לצוות המשרד ניסיון עשיר והצלחות רבות, כאשר הצוות מקפיד על זמינות מלאה ומתן מענה 24 שעות ביממה לכל לקוחותינו.

עורך דין גיא שמש
נזיקין – משרד עורכי דין שמש את שגב מתמחה בייצוג נפגעי גוף ורכוש, עם מומחיות ספציפית בייצוג בתיקי תאונות דרכים, תאונות עבודה, תאונות במרחב הציבורי, רשלנות רפואית, המוסד לביטוח הלאומי, תביעות ביטוח ועוד. מחלקת הנזיקין משתפת פעולה עם מומחים רפואיים בעלי שם ממגוון תחומים ומסייעת בניהול אפקטיבי של התיק עד למיצוי מלוא הזכויות הרפואיות.
דיני הנזיקין מצריכים ידע והבנה עמוקים, במיוחד בתביעות שבהם נותר התובע נכה לשארית חייו או עם פגיעה שתישאר לשארית חייו, חקר דיני הנזיקין, הבנתם והבקיאות בהם חשובים ביותר בתחום זה כדי למקסם את אחוזי הפיצוי להם יהא זכאי התובע ובכלל למיצוי זכויותיו אל מול ריבוי גורמים בתביעות כגון תאונות עבודה.

 

המידע הוא באחריות העורך דין.