תחומי עיסוק
עבירות מין
עבירות אלימות
עבירות סמים
עבירות המתה - הריגה רצח
צווארון לבן
חקירות ושימוע פלילי
הליך משמעתי
קטינים ונוער
אודות

עו”ד תומר שוורץ נשוי ואב לשלושה, קצין במילואים וכותב סיפורים, מתגורר במושב שדמות דבורה, בוגר תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת חיפה ועורך דין מאז שנת 2003.

את דרכו המקצועית החל בשנת 2002 בהתמחות בפרקליטות.
עם הסמכתו כעורך דין, שירת במשך שנתיים כתובע משטרתי בלשכת התביעות בנצרת ולאחר מכן המשיך את עבודתו בפרקליטות מחוז הצפון וזאת עד לפרישתו משורות הפרקליטות בשנת 2012 – מאז הוא משמש סנגור פרטי.
בשנות עבודתו בפרקליטות עבר עו”ד שוורץ הכשרות רבות.
עו”ד שוורץ הוא משפטן יצירתי, מסור, נחוש הבקיא במשפט הפלילי, ובעבודתו מביא בדרך כלל להשגת תוצאה הטובה והמיוחלת עבור לקוחותיו.
אין ספק כי הכרת המערכת מבפנים, דרכי עבודתה, חוזקותיה ובעיקר חולשותיה – מקנים לעו”ד שוורץ יתרון משמעותי בייצוג מיטבי של לקוחותיו.

בין לקוחותיו בשנים האחרונות נמנים אנשי ציבור, בכירים בחברות, גורמי אכיפת החוק, מוסדות, חברות וארגונים, אנשי תעשיה, ושאר אזרחים מן השורה שיצאו לרגע מן השורה.
ככל שחולפות השנים, מתרבים עורכי הדין והמשפט הפלילי הולך ומתפרש למקומות רחבים יותר ויותר. בעידן הנוכחי ישנם אירועים רבים שמקבלים גוון פלילי מוקדם מהצפוי ולכן מומלץ להיוועץ בשרותיו של עורך דין מתחום זה.

מדוע לבחור בי… או, האני מאמין של עו"ד תומר שוורץ

• אני מאמין גדול במקצועיות ובחריצות. אם תבקשו שאערוך לכם חוזה להשכרת דירה – אסרב בנימוס. אינני "עורך דין שמטפל בהכל", אלא עורך דין שמתמחה במשפט הפלילי בלבד. מאז שאני זוכר את עצמי אני נושם את התחום הפלילי.

• אפילו בזמן לימודי המשפטים באוניברסיטה – עדיין במאה הקודמת – עבדתי כמאבטח במשמר בתי המשפט רק בשביל "לגנוב פה ושם" צפייה בעוד דיון פלילי באולם הגדול של הנשיא לינדשטראוס בבית המשפט המחוזי הישן בחיפה.

• מאז חלפו כבר כמעט שני עשורים, במהלכם לא הפסקתי לקרוא, ללמוד ולהסתקרן מהתפתחות המשפט הפלילי, ומהשינויים שהעולם המגוון הזה מזמן לנו.

• אני יודע – כי אני חווה את זה יום יום – שהטיפול המשפטי כרוך בתמיכה לה זקוקים הלקוח ובני משפחתו. כשהם מרגישים שעורך הדין שלהם מוביל אותם לחוף מבטחים ביד בוטחת, במסירות ובמקצועיות – הם יכולים לחזור לחיים עצמם.

• שפר עליי גורלי שהמקצוע שלי משלב נושאים מרתקים, רגעי מתח, הזדמנות לעזור לאנשים, למידת נושאים חדשים, לוח זמנים קצבי ובלתי צפוי ותזוזה מתמדת.

• זה לא מקרי שרוב לקוחותיי הם דווקא אלו שחווים לראשונה את ההליך הפלילי. הדבר החשוב להם – שמם הטוב, הוא גם הדבר החשוב לי. ככל שהעננה המרחפת מעליהם תוסר מהר יותר – כך אדע ששמי הטוב ימשיך לצעוד לפניי.

• אני אוחז בהגה ההגנה על חייך בביטחון ובחרדת קודש. לא סתם אומרים על המשפט הפלילי כי מדובר בדיני נפשות. תחושת שליחות מלווה אותי במקרים רבים ויש לי מחויבות עמוקה לחלץ אותך מהמקום האפל אליו נקלעת.

צפו בקישור לאתר שלי

https://schwartz-law.co.il/

המידע הוא באחריות העורך דין.