אודות

משפט פלילי

משרדנו מטפל בלקוחותיו בכל שלבי ההליך הפלילי, החל משלב החקירה, דרך הליכי המעצר והשחרור, כלה בשלב השימוע ולאורך המשפט הפלילי עצמו על כל רבדיו. לעורך דין מור עטיה תוצאות יוצאות דופן בתיקים פליליים קשים ומורכבים.

דיני תעבורה

משרדנו מעניק ייעוץ וייצוג משפטי בתיקי תעבורה, וכללם תיקי נהיגה בשכרות, נהיגה תחת השפעת סמים, עבירות תנועה, מעורבות בתאונות דרכים, נהיגה ללא רישיון נהיגה תקף וכן טיפול בפסילה מנהלית וניקוד.

משפט צבאי

עורך דין מור עטיה בעל היתר מיוחד לייצוג נאשמים בבתי הדין הצבאיים. משרדנו מעניק ייעוץ וייצוג משפטי לחיילים, קצינים, אנשי קבע ומילואים לאורך כל שלבי המשפט הצבאי, החל משלב ההכנה לחקירת מצ"ח, ייצוג בהליכי המעצר והשחרור וכלה בייצוג במשפט הצבאי על כל רבדיו.

משפט מנהלי

משרדנו מטפל בעתירות אסירים / עצורים נגד רשויות המדינה וממלאי תפקידים על פי דין, בכל עניין הנוגע למאסרם או מעצרם ובכלל זה עתירות בהקשר לתנאי המאסר או המעצר, החלטות ועדת השחרורים, שמירה על זכויות האסירים והעצורים וכל עניין שיש לו נגיעה בתנאי המאסר או המעצר.

אודות המשרד

משרד עו"ד פלילי מור עטיה ידוע בתוצאות חסרות תקדים, הן בבחינת זיכויים יוצאי דופן, בין אם בהקלות משמעותיות בעונש מקום שנדמה היה שאבדו הסיכויים וכן בשחרורים ממעצרים בעבירות אשר ככלל הנטייה היא למעצר עד תום ההליכים בעניינן.

משרד עו"ד מור עטיה מתהדר בשורה ארוכה של פרסומים באמצעי התקשורת ומאגרים משפטיים על אודות תוצאות יוצאות מגדר הרגיל, כאשר המתכון הוא הקדשת מלוא המרץ והמשאבים לכל לקוח ולקוח ולכל תיק ותיק באשר הוא, כאילו היה זה "תיק המאה".

משרד עו"ד מור עטיה מייצג חשודים, נאשמים ואסירים בכל תחומי המשפט הפלילי, בין בעבירות קלות ובין אם בעבירות קשות, בין בפשיעה המכונה "צווארון כחול" ובין אם בעבירות מתחום "הצווארון הלבן" ובין לקוחותיו נמנים הן אנשים נורמטיביים והן עבריינים "מקצועיים".

* המידע באחריות העו"ד

המידע הוא באחריות העורך דין.