עו"ד גיל דחוח
עו"ד גיל דחוח
תחומי עיסוק
צווארון לבן

עבירות הפרת אמונים, ניגודי עניינים, הטרדות, בתאגידים ציבוריים, רשויות מקומיות, משרדי ממשלה

פשיעה כלכלית

מרמה, הונאה ועוד עבירות מקור לפי חוק איסור הלבנת הון

מיסים

אי דיווח, מס הכנסה, מע"מ, מכס,

משמעתי

ייצוג בפני ערכאות משמעתיות ובתי דין מקצועיים

ייעוץ וייצוג

ייעוץ וליווי בחקירות משטרה ורשויות נוספות, ייצוג בשימוע משטרה ופרקליטות

אודות

משרד עורכי הדין דחוח ושות’ הינו משרד ייחודי וייעודי, אשר הוקם במטרה לתת שירות ממוקד ברמה המקצועית הגבוהה ביותר ללקוחות בתחום הפלילי והצווארון הלבן.

המשרד מאמין במתן ייעוץ וליווי משפטיים מלאים ללקוחותיו, תוך טיפול אישי, הנבנה בהתאם לצרכיו של כל לקוח. על כן, המשרד מקפיד להתאים לכל לקוח את “החליפה המקצועית”, המתאימה לו ביותר, החל מעורכי הדין והמתמחים המיומנים בתחום, וכלה במומחים החיצוניים המתאימים.

המשרד מתמחה במשפט הפלילי ובעבירות הצווארון הלבן, בפרט בהיבט של דיני ניירות הערך, ועבירות כלכליות כגון: שוחד, מרמה והפרת אמונים, קבלת דבר במרמה, הלבנת הון וכו’.

צוות המשרד

עו"ד גיל דחוח

שותף מייסד במשרד

מתמחה במשפט הפלילי ובתחום ניירות הערך ועבירות הצווארון הלבן. משמש כמרצה במכללה למנהל בקורס “עבירות הצווארון הלבן”. עו”ד דחוח התחיל את דרכו במשרדו של עו”ד ששי גז, בו מונה לשותף. בשנת 2001 ייסד, יחד עם עו”ד אסף ברם  את משרד ברם, דחוח ושות’. בשנת 2011 הקים את משרד דחוח ושות’. החל משנת 2011 משמש כמ”מ יו”ר ועדת איסור הלבנת הון מחוז ת”א בלשכת עו”ד. לעו”ד דחוח, ניסיון רב בעבודה עם הגופים העוסקים בתחום הפלילי בארץ ובחו”ל.

עו”ד גלית רוטנברג

שותפה במשרד

מתמחה במשפט הפלילי ובתחום ניירות הערך ועבירות הצווארון הלבן. החלה את דרכה במשרד ש.הורוביץ ושות’ כמתמחה ובהמשך כעורכת דין, וטיפלה בתיקים גדולים ומורכבים בתחום הצווארון הלבן. עו”ד רוטנברג אף שימשה כעוזרת אישית של יו”ר לשכת עורכי הדין. בשנת 2008 הצטרפה למשרד ברם, דחוח ושות’ ובשנת 2011 הצטרפה כשותפה למשרד דחוח ושות’. החל משנת 2011, משמשת כסגנית יו”ר המועצה הארצית של לשכת עורכי הדין וכמ”מ יו”ר הוועדה לעיניינים פליליים במחוז ת”א של הלשכה.

המידע הוא באחריות העורך דין.