בן נתן, עמר, ושות' – משרד עו"ד
בן נתן, עמר, ושות' – משרד עו"ד
תחומי עיסוק
דיני תעבורה
משפט פלילי
אודות

משרד עו"ד בן נתן, עמר, ושות' ממוקם במתחם הבורסה ברמת גן ומתמחה בדיני תעבורה עם זיקה לדין הפלילי.
למשרד ניסיון מוכח של נצחונות באלפי תיקי תעבורה, לרבות מקרי נהיגה בשכרות, עבירות מהירות, מחיקת נקודות, פסילת רישיון, תאונות פגע וברח תאונות דרכים קשות ועוד.

עו"ד עומרי בן נתן
עומרי בן נתן סיים בשנת 2012 לימודי תואר ראשון במשפטים ולאחר מכן התמחה ועבד במשרד עורכי דין "מיכה בסטריצקי". בהמשך הקריירה עבד עו"ד בן נתן בחברות עורכי דין שונות, כפרילנסר ושירת כיועץ משפטי למספר גופים.
בין לבין, כמו שרובנו מכירים עמרי בן נתן פרץ לתודעה הציבורית בתוכניות ריאלטי בהן הציבור הרחב למד להכיר אותו באמת.
במקביל לקריירה המגוונת שלו, עו"ד בן נתן מעיד על עצמו כי האהבה הגדולה ביותר שלו היא עריכת דין. מהסיבה הזו הוא הקים את משרד עו"ד בן נתן עמר ושות', שחרט על דגלו לסייע לכל מי שנמצא במצוקה עקב הסתבכות עם החוק, עם התמחות מיוחדת בתחום התעבורה.


עו"ד בן עמר
בן עמר סיים לימודי תואר ראשון במשפטים בהצטיינות, התמחה ועבד באחד ממשרדי עורכי הדין המובילים בארץ בתחום התעבורה. מאז ועד יום הוא עוסק אך ורק בתחום הזה, עם זיקה לתחום הפלילי.
בין היתר מייצג נאשמים בכלל הערכאות ובכלל סוגי העבירות, החל מטיפול בדו"חות ובעבירות קלות, וכלה בעבירות תעבורה חמורות ובהן: גרימת מוות ברשלנות ותאונות קשות.

למה לבחור בנו?

מומחיות בלעדית בדיני תעבורה: אנחנו חיים, נושמים ומנצחים תיקי תעבורה מזה שנים רבות. הניסיון שלנו יוביל אתכם להשגת התוצאות המשפטיות הטובות ביותר!

היכרות ארוכת שנים עם הגורמים הרלוונטיים במערכת: לאורך השנים צבר משרדנו היכרות אישית עם כלל הגורמים הרלוונטיים בתחום התעבורה, החל ברשויות החוק וכלה באנשי הפרוצדורה. היכרות זו מסייעת לנו לייעל ולקצר תהליכים משפטיים מורכבים.

מאות לקוחות מרוצים: משרדנו מסייע בהצלחה למגוון רחב של אוכלוסיות בפתרון בעיותיהם התעבורתיות, לשביעות רצונם המלאה.

טכניקות משפטיות ייחודיות: צוות המשרד שלנו פיתח לאורך השנים מגוון דרכים יצירתיות למתן מענה משפטי אופטימלי בסוגיות פשוטות ומורכבות כאחת.

מוטו הברזל של משרדנו הוא מזעור כל נזק לרישיון הנהיגה שלכם ולזכויות התעבורתיות הנלוות אליו, בשאיפה לזיכוי מוחלט של כל לקוח.
אנו שואפים להסיר מכם כל מגבלה ולהחזיר אתכם לנהוג במהירות וביעילות.
אנחנו מתווים את הדרך המשפטית באמצעות טכניקות שהוכחו לאורך שנים של ניסיון, וזאת בהתאם לסוג התיק העומד לפתחנו.
אנו מייצגים אזרחים בקשת הרחבה ביותר של תחום התעבורה, כולל עבירות תעבורה קשות כגון הריגה, גרימת מוות ברשלנות ועוד.

 

למשרדנו יש את הניסיון והיכולת הנדרשים על מנת להשיב אתכם לנהיגה על הכביש ללא כל הגבלות.
עם רקורד מוכח של שנים ותוצאות מוצלחות באלפי תיקי תעבורה מורכבים ומתוקשרים, אנו נדע כיצד להתוות לכם את הדרך הבטוחה באמצעות שימוש בטכניקות משפטיות ייחודיות שפיתחנו לאורך השנים, שימזערו את הנזק שנגרם לכם ובשאיפה מתמדת לזיכוי מלא.

אנו כאן בשבילכם על מנת לפתור לכם את בעיית התעבורה במקצועיות ללא פשרות!!!

שעות פעילות המשרד
בימים א'-ה' בין השעה 09:00 ל-00:00, ובימי ו' בין השעה 09:00 ל-12:00.

המידע הוא באחריות העורך דין.