עו"ד שלומי ביזק

כרטיס ביקור הדיגיטלי שלך הורד כאן

תחומי עיסוק

משפט פלילי
אלימות ואלימות במשפחה
עבירות סמים
עבירות רכוש
עבירות כלכליות
עבירות מין
הכנה לחקירה במשטרה
שימוע/ביטל כתב אישום

אודות

הניסיון
משרד בוטיק לדין הפלילי המתמחה בתיקים קלים וסבוכים כאחד, תיקים בעלי פרופיל ראייתי פורנזי (מדעי) ורפואה משפטית, תיקים נסיבתיים, תיקי פשיעה חמורה, ייצוג בערכאות הערעור השונות ועוד.
כמשרד בוטיק אנו דוגלים ביחס אישי וניתוח מעמיק בכל תיק ותיק, כאילו היה זה התיק היחיד במשרד.

המומחיות
מתמחים אך ורק בנושא אחד – בדין הפלילי!
אנחנו זמינים בשבילך 24 שעות ביממה, כי במיוחד במצבים כאלה חשוב לא להיות לבד וכמובן עדיף שיעמוד לצידך עורך דין פלילי חריף, מנוסה ובקיא בהליך הפלילי. זו המומחיות שלנו, לחלץ אנשים מצרות, לייעץ, לכוון, לייצג ולהיות שם כשצריך.

המקצועיות
ניסיון רב וידע מעמיק בתחום המשפט הפלילי, ניהול כל טקטיקה אפשרית או משא ומתן עיקש, ובדרכים יצירתיות: לבנות קו הגנה חזק, לשכנע את התביעה שלא להגיש כתב אישום, לסגור תיק בהסדר מותנה או הסדר טיעון, לנהל הוכחות, ללוות ולייצג אותך לכל אורך הדרך, ולהביא לסיום ההליך הפלילי.

עורך דין שלומי ביזק

עורך דין שלומי ביזק מיתג עצמו במרוצת השנים כעורך דין בעל אופי עיקש, נחוש ודעתן אשר אינו מתפשר בקלות ומגייס כל טקטיקה אפשרית עד להשגת התוצאה הטובה ביותר.
עו"ד ביזק מחזיק בשני תארים במשפטים (LL.B, LL.M), תואר שני בתחום הפלילי מטעם אוניברסיטת בר אילן, ומוסמך מטעם האפוטרופוס הכללי לערוך ייפוי כוח מתמשך.
בעברו התמחה עו”ד ביזק בפרקליטות מחוז תל אביב, וזכה להכיר את העולם הפלילי משני צידי המתרס.
בנוסף, עו”ד ביזק משמש כסגן יו”ר ועדת קשר בלשכת עורכי הדין, וחבר בוועדת ניכור הורי והגשת תלונות שווא.
מתוך רצון להחזיר לקהילה, משרדו מטפל מעת לעת בתיקים ללא תשלום (פרו בונו) עבור לקוחות מעוטי יכולת.

הניסיון שצבר במהלך השנים, הידע שרכש, והלחימה העיקשת על כל תיק ותיק, הציבו את משרדו כאחד ממשרדי עורכי הדין המובילים בתחומם בארץ. המשרד מאופיין ביחס אישי וליווי צמוד לכל לקוח, ופונה לקהל יעד מצומצם החפץ בטיפול מסור, ישיר ומקצועי, בכל שעה ובכל מקום ברחבי הארץ.

"תפיסת העולם המנחה את משרדי, היא העובדה שלקוחותיי יתמודדו עם התוצאות שיושגו בהליך המשפטי ביום שלמחרת, לכן אני מעורב אישית בכל תיק ותיק ומעניק מענה מקיף וצמוד לכל לקוח, תוך העמדת פתרונות מתאימים ומגוונים עבורו, כי לכל אחד מגיעה הזדמנות שנייה".

 

* המידע באחריות עורך הדין

צור קשר

צור קשר עם עו"ד שלומי ביזק עוד היום!
נבנה על ידי אנגורה מדיה
דילוג לתוכן