מבזקים+

עו"ד רונן רבי

כרטיס ביקור הדיגיטלי שלך הורד כאן

תחומי עיסוק

אודות

לעו"ד רונן רבי ניסיון רב בדיני נזיקין ובהליכים פליליים, בדגש על תביעות נגד משטרת ישראל, פרקליטות המדינה ושירות בתי הסוהר. ניסיון שנצבר במהלך יותר מ-25 שנות עבודה כסניגור ועורך דין במשרדים מובילים כדוגמת משרדו של עו"ד שמעון מזרחי (יו"ר מכבי ת"א בכדורסל).

לפני כ-20 שנה הקים עו"ד רבי משרד עצמאי אשר תוך זמן קצר התמקם כמשרד מוביל בתחום האזרחי והפלילי, ובזכות מאבק מקצועי בלתי מתפשר, המשרד נוחל הצלחה בתביעות ענק נגד גופים ציבוריים גדולים דוגמת משטרת ישראל, שב"ס וגופי האכיפה השונים.

לקוחות רבים אשר מצאו עצמם נפגעים על ידי גופי תביעה או ביטחון, בין במהלך חקירה או מעצר ובין בתוך כתלי הכלא, מצאו אוזן קשבת אצל עו"ד רבי, ומאבק בלתי מתפשר עד לקבלת הפיצוי המגיע להם.

התיקים בהם טיפל עו"ד רבי זכו להד נרחב בכלי התקשורת השונים וזאת נוכח הדמויות הציבוריות והמוכרות בהם מטפל המשרד ונוכח סכומי הפיצויים הגבוהים שנתקבלו עבור לקוחות המשרד.

ל"ארגז הכלים" המקצועי של עו"ד רבי מתווספת היכרות עמוקה עם מנגנוני קבלת ההחלטות בחטיבות השונות בפרקליטות, יחידות התביעה, היחידות החוקרות במשטרה, ובשירות בתי הסוהר. היכרות עמוקה זו מהווה יתרון משמעותי והיא זו המעניקה למשרד את הנופך הייחודי שלו. היכרות זו מאפשרת לבחון בראייה רחבה את מצבו המשפטי של כל לקוח, ולתת לו את המענה המקצועי המיטבי ביותר, המבוסס על הערכה מושכלת של סיכויים לצד סיכונים.

* המידע באחריות עורך הדין

צור קשר

צור קשר עם עו"ד רונן רבי עוד היום!
נבנה על ידי אנגורה מדיה
דילוג לתוכן