עו"ד סאני שייקיס

כרטיס ביקור הדיגיטלי שלך הורד כאן

תחומי עיסוק

פשע חמור

עבירות המתה, אמצעי לחימה, סחיטה

עבירות סמים

יבוא, גידול, סחר, הפצה

עבירות רכוש

פריצה, גניבה, שוד

עבירות אלימות

תקיפה, איומים, אלימות במשפחה

עבירות כלכליות

מרמה, הונאה, הלבנת הון

נוער

ייעוץ לפני חקירה, ליווי, טיפול ושיקום

שירות בתי סוהר

עתירות אסירים, תנאי כליאה, חופשות, ועדות שחרורים

משפט פלילי

מעצרי ימים, שימוע לפני כתב אישום, ניהול משפטים, ערעורים

אודות

עו"ד סאני שייקיס היא מומחית במשפט פלילי, בעלת תואר ראשון LLB במשפטים משנת 2007 ובעלת משרד עצמאי משנת 2010.

לעו"ד סאני שייקיס ניסיון רב בניהול תיקים פליליים על כל שלביהם – חקירה, מעצרים, שימוע, ניהול תיק בבית המשפט, ערעור, עתירות וכיו"ב, אולם עו"ד שייקיס אינה "עוד עורכת דין פלילית" – היא מעניקה ללקוחותיה ערך מוסף אותו היא רואה כשליחות מן המעלה הראשונה, בעיקר בעובדה שמשרדה מטפל באנשים ולא ב"תיקים" ומיישם כלל זה הלכה למעשה לאורך כל שלבי ניהול התיק הפלילי.

עו"ד סאני שייקיס ידועה ומוכרת בזכות היחס האישי אותו מקבלים לקוחותיה וזהו גם ה"אני מאמין" והעיקרון על פיו פועל המשרד. לבד ממקצועיות בלתי מתפשרת וידע רב בו מחזיקה סאני בתחום מומחיותה, היא ניחנה באוזן קשבת, באינטליגנציה רגשית גבוהה וביכולת לדבר עם לקוחותיה בגובה העיניים, ללא משוא פנים, עם המון סבלנות ואמפתיה – מה שהופך אותה לעורכת דין מוערכת מאוד בקרב לקוחותיה.

לקוחות המשרד נהנים משקט נפשי וביטחון מלא מרגע שהפקידו את התיק בידיה המוסמכות של עו"ד סאני שייקיס. בכל רגע נתון הם מקבלים עדכון על מצב התיק ומובא בפניהם הסבר מפורט לכל קבלת החלטה בצורה ברורה ומובנת, גישה זו עומדת בבסיס האמונה של עו"ד שייקיס שההליך הפלילי הוא הזדמנות לשינוי – לקוח שבחר לנהל את תיקו הפלילי באמצעות עו"ד שייקיס יודע ומבין לחלוטין את מצבו, והוא מקבל הכוונה והזדמנות אמיתית לצאת מתוך המשבר אליו נקלע. לא רק המשבר הבא לידי ביטוי בהליך הפלילי עצמו, אלא כל הסיבות הנסתרות מן העין אשר הביאו אותו למצבו.

בנוסף, עוסקת עו"ד שייקיס בפעילות התנדבותית, היא מרצה בפני תלמידי בתי ספר תיכוניים וחטיבות ביניים על המשפט הפלילי. את פעילותה ההתנדבותית החלה עוד בהיותה סטודנטית. כמו כן, שימשה חברת מערכת בכתב העת "המשפט".

עורכת דין סאני שייקיס היא אשת מקצוע מן המעלה הראשונה והיא אסטרטגית וליטיגטורית נחושה, אשר תעשה עבור לקוחותיה את כל הדרוש על מנת להוציאם כשידם על העליונה, במסירות, בנאמנות ותוך שמירה על חוקי האתיקה המקצועית והדיסקרטיות המתבקשת עפ"י חוק.

משרד עו"ד סאני שייקיס מעניק ללקוחותיו תחושת ביטחון ושקט נפשי כדי לעבור את התהליך בהצלחה ומייצג חשודים ונאשמים בכל הערכאות, בעיקר אנשים אשר לראשונה עומדים בפני סיטואציה מסוג זה מול רשויות החוק, לרבות קטינים ונוער.

האני מאמין של המשרד

עו"ד סאני שייקיס מחויבת בראש ובראשונה לאיכות ולמקצועיות ומקפידה על יחס אישי לכל לקוח בכל תיק ללא קשר לגודלו, מתוך אמונה שלמרות שהסתבכות בפלילים היא משבר – בד בבד זו יכולה להיות הזדמנות לשינוי אמיתי וחוצה חיים.

במשרד עו"ד סאני שייקיס מאמינים באנשים, בעוצמות שלנו כבני אדם ובכך שמתוך משבר שנוהל בצורה טובה אפשר רק לצמוח ולצאת מחוזקים.

המשרד עומד לרשות לקוחותיו החל משלב היעוץ והליווי בחקירה, שלבי המעצר השונים כולל שחרור ממעצר, שימוע וניהול התיק הפלילי עצמו בבית המשפט, לרבות בשלב הערעור. כמו כן מייצג המשרד אסירים בוועדות שחרורים ועתירות כנגד השב"ס.

משרד עורכת דין סאני שייקיס מעניק ליווי וייצוג בקשת רחבה של תחומי פעילות במשפט הפלילי, כמו כן עוסק המשרד בייצוג קטינים בבית המשפט לנוער – תחום אשר עו"ד שייקיס רואה אותו כמעט כשליחות.

* המידע באחריות עורך הדין

צור קשר

צור קשר עם עו"ד סאני שייקיס עוד היום!
נבנה על ידי אנגורה מדיה
דילוג לתוכן