מבזקים+
צווארון לבן

עו"ד ניר יסלוביץ'

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב google
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
כרטיס ביקור הדיגיטלי שלך הורד כאן

תחומי עיסוק

פלילי וצוארון לבן
פשיעה חמורה

אודות

משרדנו מתמחה במשפט פלילי ובעבירות צווארון לבן.

עו"ד יסלוביץ משמש כראש הרכב בבית הדין המשמעתי המחוזי בלשכת עוה"ד מתוקף מינוי של כב' השופט (בדימוס) יעקב טירקל.

המשרד מספק ללקוחותיו, ליווי צמוד וייעוץ החל משלב תכנון המהלכים ובניית האסטרטגיה, דרך שלבי הניהול השוטף וכלה בייצוג המשפטי המקצועי והאמין ביותר.

כל אלו, תוך דגש ומחויבות עליונה לערכים השירותיים המובילים שלנו: יצירתיות מחשבתית וחדשנות (Innovative & Creative forethought).

תפיסת השירות וחתירתנו הבלתי מתפשרת לשירות האיכותי והמקצועי ביותר מבוססת על ההכרה בכך, שלאור הדינאמיות והקצב המהיר של השינויים והחידושים בעולם המשפט, כפי שקורה היום, הניסיון אינו יכול עוד לשמש מורה טוב – כי אם דווקא שבירת המוסכמות, ראייה קדימה, חידוש ויצירתיות.

על כן, אנו דוגלים ומאמינים בחדשנות ויצירתיות מחשבתית כאסטרטגיית ההצלחה היחידה בעולם המשפט הדינאמי בן ימינו ולפיכך – משרדנו מחויב לערכים אלו (ראה לעיל, את מאמריו של עו"ד יסלוביץ, האם רצח אם ועוברה מהווה רצח כפול? הסניגור 100, זכות הייצוג- האם עשיר ועני שווים בפני החוק? אתר פסק-דין, השפעת חוק יסוד: כבוד האדם וחירותו על כלל הפסילה החוקתי? אתר פסק-דין ).

מעבר ליחס אישי, שירות מקצועי, איכותי ואמין – אנו מכירים בחשיבות זמינות ונגישות השירות.

מחויבותנו לאיכות השירות עבור כל לקוח ולקוח מעוגנת בניסיון רב ורשת רחבה של קשרי עבודה טובים ומבוססים עם גופים מקצועיים רבים, רשויות מס, פרקליטויות ועוד.

* המידע באחריות עורך הדין

צור קשר

צור קשר עם עו"ד ניר יסלוביץ' עוד היום!
נבנה על ידי אנגורה מדיה
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן