עו"ד ניר יסלוביץ'

כרטיס ביקור הדיגיטלי שלך הורד כאן

תחומי עיסוק

פלילי וצוארון לבן
פשיעה חמורה
משפט בינלאומי
דין משמעתי

אודות

 

ניר יסלוביץ, משרד עורכי דין,  הינו אחד המשרדים הבולטים בישראל בתחומי המשפט הפלילי.
משרד עורכי דין ניר יסלוביץ הוכתר על ידי הדירוג היוקרתי של דן אנד ברדסטריט, כאחד ממשרדי עורכי הדין המובילים בארץ, בתחום המשפט הפלילי.
המשרד מתמחה במגוון תחומי המשפט הפלילי, מעבירות צווארון כחול, דרך עבירות מין, וכלה בעבירות צווארון לבן ועבירות כלכליות נרחבות, ובהן תרמיות משקיעים בניירות ערך ועוד.

עו"ד יסלוביץ שימש בעבר כראש הרכב בבית הדין המשמעתי בלשכת עורכי הדין במחוז תל אביב, וכיום משמש עו"ד יסלוביץ, כיו"ר ועדת הסגרה ופשיעה בינלאומית בלשכת עורכי הדין, וזאת לאחר שמשרדו של עו"ד יסלוביץ צבר ניסיון רב והצלחות רבות היקף בייצוג ישראלים שנעצרו ברחבי העולם.
עו"ד יסלוביץ, חבר כיום בלשכת עורכי הדין האירופאית ECBA – European Criminal Bar Association.
משרדו של עו״ד יסלוביץ ידוע כיום בקשריו ההדוקים עם רשויות התביעה הן בארץ והן ברחבי אירופה, מה שמאפשר ייצוג הולם ומקצועי ברחבי העולם.
כמו כן, עו״ד יסלוביץ הקים סניף נוסף של משרדו, בלרנקה קפריסין.

לעו"ד יסלוביץ ניסיון משפטי רב שנים הן בארץ והן בייצוג ישראלים בחו״ל והוא מספק ללקוחותיו, ליווי צמוד וייעוץ החל משלב תכנון המהלכים ובניית האסטרטגיה, דרך שלבי הניהול השוטף וכלה בייצוג המשפטי המקצועי והאמין ביותר.
לאחר ניתוח יסודי ומעמיק של כל מצב ומצב ובהתבסס על ידע משפטי נרחב, מקבלים לקוחות המשרד שירותים משפטיים המותאמים בהבנה לצורכיהם הייחודים והניתנים במקצועיות, ביצירתיות ובמקוריות.

המשרד מעניק ללקוחותיו פתרונות משפטיים למכלול צרכים וייעוץ משפטי במגוון נושאים. כל אלו, תוך דגש ומחויבות עליונה לערכים השירותיים המובילים אותם חרט המשרד על דגלו: יצירתיות מחשבתית וחדשנות.
תפיסת השירות וחתירתו הבלתי מתפשרת של עו"ד יסלוביץ לשירות האיכותי והמקצועי ביותר מבוססת על ההכרה בכך שלאור הדינאמיות והקצב המהיר של השינויים והחידושים בעולם המשפט, כפי שקורה היום, הניסיון אינו יכול עוד לשמש מורה טוב – כי אם דווקא שבירת המוסכמות, ראייה קדימה, חידוש ויצירתיות מחשבתית.

* המידע באחריות עורך הדין

צור קשר

צור קשר עם עו"ד ניר יסלוביץ' עוד היום!
נבנה על ידי אנגורה מדיה
דילוג לתוכן