עו"ד נאוה זרנגר

כרטיס ביקור הדיגיטלי שלך הורד כאן

תחומי עיסוק

אודות

עו״ד נאוה זרנגר הינה תובעת משטרתית ותובעת עירונית לשעבר
בעלת תואר ראשון במשפטים במסלול המשפט הפלילי, ותואר שני בהצטיינות במסלול המשפט הפלילי, מטעם אוניברסיטת תל-אביב.

את עיקר נסיונה המקצועי רכשה עו״ד זרנגר במהלך כהונתה רבת השנים בתפקידי ליבה כקצינה ותובעת משטרתית ביחידת התביעות במחוז דרום, ובמפלג תביעות פלילי מחוז ת"א, וכן כתובעת עירונית של עיריית רעננה.
כמי שהגיעה מתוך המערכת, נסחה מאות כתבי אישום וייצגה בתיקים פלילים רבים, קלים ומורכבים כאחד, עו״ד זרנגר יודעת היטב איזה פעולות נדרשות כדי להתמודד בהצלחה עם ייצוג חשודים ונאשמים החל משלב החקירה במשטרה ועד לסיום ההליך הפלילי.

ההיכרות העמוקה עם הלך הרוח ועם השיקולים המופעלים במשטרה בכל הקשור להליכים פליליים מאפשרת לעו"ד זרנגר לנהל כל תיק ותיק באופן המדויק והנכון ביותר, ולהשיג את התוצאות המיטביות עבור לקוחותיה.
את כל הנסיון, הידע והמיומנויות שצברה כתובעת משטרתית וכתובעת עירונית, מגייסת עו״ד זרנגר להגנה על חירותם של מיוצגיה, על כבודם, מימוש זכויותיהם, פרנסתם ושמם הטוב.

עו״ד זרנגר טיפלה באלפי תיקים מורכבים וסבוכים והופיעה בבית משפט בדיונים רבים, המקיפים את כל קשת המשפט הפלילי.
התמודדות עם מצבי לחץ מול שופטים, פרקליטים וסנגורים, ניהול הוכחות, טיעונים לעונש, דיוני מעצר, סיכומים ואינספור חקירות נגדיות – כל אלה חידדו את יכולות הליטיגציה של עו"ד זרנגר בתחומי המשפט הפלילי.
לאורך השנים רכשה עו״ד זרנגר את כל הכלים הדרושים כדי להעניק ללקוחותיה ייצוג משפטי ברמה הגבוהה ביותר, במגוון סוגי העבירות הפליליות ובכל הערכאות המשפטיות.

ה-״אני מאמין״ של עו״ד נאוה זרנגר הוא לחשוב תמיד כמה צעדים קדימה, להילחם באופן עיקש על הזכויות והאינטרסים של המיוצג ולהוביל את ההליך המשפטי באופן הנכון והמדויק ביותר בעבורו.
כל זאת תוך תכנון מוקפד ומדוקדק של לוח זמנים ומהלכים עתידיים ובניית אסטרטגיה מושכלת ומנומקת שתשמש בעתיד לקו ההגנה של המיוצג.
לכל אלה מתלווה חשיבה חדה, חדשנית ומעמיקה, לצד רגישות, שקיפות ותשומת לב לפרטים הקטנים.

עו״ד זרנגר מייחסת חשיבות עליונה לבחינה מדוקדקת של כל הנתונים העובדתיים, העדים והראיות, במטרה לנתח את חומרי החקירה ולהבין באלו מקרים נכון יהיה להילחם באופן עיקש וחסר פשרות, ובאלו מקרים יש לעשות כל מה שניתן כדי להגן על המיוצג, תוך צמצום ומזעור נזקים ככל האפשר.

עו"ד זרנגר מלווה את מיוצגיה באופן אישי וצמוד, החל מרגע הזימון לחקירה משטרתית, החיפוש או המעצר ועד להחלטה בנוגע לשימוע, להגשת כתב אישום או לסגירת התיק.
במידה והתקבלה החלטה להגיש כתב אישום, עו"ד זרנגר ממשיכה ללוות את מיוצגיה אל מול הגורמים השונים, ביניהם המשטרה, יחידת התביעות ופרקליטות המחוז עד להכרעת הדין, או גזר הדין.

שום עד, ראיה או אסמכתא שמציגה המשטרה אינם בגדר אקסיומה. עו״ד זרנגר לא חוסכת במאמצים ואמצעים בכדי הגיע לראיית הזהב הדרושה לחקר האמת, לסגירת התיק או לזיכוי מיוצגיה.
עו"ד זרנגר פועלת לאיתור עדי הגנה פוטנציאלים שעדותם עשויה לשנות את התמונה שמציגה התביעה, להטיב את המצב המשפטי בתיק לטובת מיוצגיה ולערער את מהימנות המתלוננים ועדי התביעה.

בתיקים הפליליים המורכבים עובדת עו"ד זרנגר בצמידות עם מומחים מתחומים אחרים אותם היא מכירה מנסיונה הרבה.
ביניהם, חוקרים פרטיים, בכירי מז"פ לשעבר, מומחי מחשבים, מומחי צילום וידאו, מומחי קול ועוד.
מומחים אלה מסייעים לה לבדוק באופן המדויק ביותר את כל הממצאים שהתקבלו מטעם מומחי המשטרה ולכתוב חוות דעת נגדיות שיוגשו לבית המשפט במהלך ניהול התיק.

טובת הלקוח היא זו שעומדת תמיד לנגד עיניה של עו"ד זרנגר ומובילה אותה לתת למיוצגיה את הייצוג המדויק למצב המשפטי הנכון ביותר עבורם, תוך תשומת לב והקפדה על רגישות, אמינות ושקיפות.
אין עבורה סיפוק גדול יותר מסגירת תיק פלילי כנגד אדם חף מפשע, שהחל בחקירה משטרתית מאיימת ועלול היה להסתיים במאסר בפועל ועונשים כבדים נוספים.

עו"ד נאווה זרנגר – פרסומים

צלם עיתונות התלונן על עוקץ, המשטרה סגרה את התיק פעמיים

עבודות של"צ ללא הרשעה לצעיר שהחזיק 50 גרם חשיש

המבקר רוזן נגד נוהלי סגירת תיקים של משטרת גלילות

פרקליט מחוז חיפה: "לא נפעל בניגוד לחוק על מנת לקבל סיקור חיובי"

כנס הפליליסטים בגליל – סיכומים: מערכת אכיפת החוק במשבר עמוק

השתן עלה לו – התקליטן ודגימות הקוקאין

 

 

* המידע באחריות עורך הדין

צור קשר

צור קשר עם עו"ד נאוה זרנגר עוד היום!
נבנה על ידי אנגורה מדיה
דילוג לתוכן