עו"ד מירב זמיר
עו"ד מירב זמיר
תחומי עיסוק
עבירות פליליות

ייצוג במעצרים בכל סוגי העבירות: מין, אלימות במשפחה, אלימות, רכוש, סמים

פשיעה חמורה

עבירות המתה - הריגה, רצח; סחיטה באיומים, שוד

צווארון לבן

שוחד, הפרת אמונים, ניגוד עניינים

עבירות כלכליות

מרמה, הונאה, הלבנת הון

יצוג משפטי נפגעי עבירה
יצוג עובדי מדינה - משמעת ופלילי
אודות

עו"ד מירב זמיר, בת 38, נשואה ואם לארבעה ילדים, מוסמכת כעורכת דין מזה 14 שנים כסנגורית במשפט הפלילי.

משחר נעוריה שמה לה למטרה לספק הגנה משפטית מיטבית לחשוד או נאשם באשר הם, בוודאי לאלה שנעצרו או הואשמו על לא עוול בכפם או שננקטה כלפיהם "האשמת יתר".
העיסוק במשפט הפלילי מהווה מבחינתה גם שליחות חברתית ואנושית חשובה במעלה ועל כן, במקרים המתאימים מייצגת גם חשודים ו/או נאשמים שידם אינה משגת.

כבר בתקופת לימודיה העמיקה והרחיבה ידיעותיה והשכלתה תוך התמקדות במשפט הפלילי.
עו"ד זמיר השתייכה לחטיבה הפלילית של פרופ' בועז סנג'רו.
כבר בהיותה סטודנטית, החלה לעבוד במשרדו של עו"ד קובי קמר כ"טרום מתמחה" ומייד אחר כך ובמשך 14 שנים, הפכה לחלק אינטגרלי של המשרד בייצוג נאשמים.

מאחר והולדתו והורתו של ההליך הפלילי נעוץ בחקירת המשטרה ובתוצריה, מייחסת עו"ד זמיר חשיבות נעלה לייעוץ המשפטי הראשוני שמקבל החשוד. במסגרת זו , לא רק שהיא מקפידה להעמיד את החשוד על מגבלות סמכויות המשטרה ומהעבר השני על זכויותיו, אלא גם מנחה את החשוד כיצד לעמוד איתן אל מול שאלות חוקר; כיצד להגיב נכון אל מול ראיות המוצגות בפניו ובעיקר כיצד לזהות מבעוד מועד "תרגילי חקירה" ו"טקטיקות" במהלך החקירה, כדרך שלא ליפול בפח.
השקעתה של עו"ד מירב זמיר בתיקים מעמיקה ויסודית, היא מקפידה בכל תיק, "קטן כגדול", על ייצוג משפטי מקצועי ומיומן.

עו"ד מירב זמיר אינה חוסכת, לא זמן ולא מאמץ. מקפידה להיכנס ל"נימים" ומיטיבה לזהות כל ניסיון לפגוע בטובת הלקוח. תודות לחושיה החדים, לא פעם חשפה ראיות חשובות שהוסתרו מעיני ההגנה ותרמו מאוד לעניינו של הלקוח.

ניהול משפט פלילי על ידי עו"ד מירב זמיר נעדר פשרות. במסגרת זו היא מקפידה הקפדה יתירה על התנהלות תקינה והוגנת מאת גורמי התביעה כלפי נאשם ובמקרים הנדרשים לא היססה לעמוד אל מול כל מי ש"העז" לפגוע בזכויות לקוחותיה.

באמצעות מיומנות מקצועית מהמעלה הראשונה, השיגה עו"ד מירב זמיר תוצאות מרשימות. כך מנעה הגשת כתבי אישום רבים; פעמים רבות גרמה לביטולם; רבים מאלה שהתנהלו הסתיימו בזיכוי.

בצד כל אלה, מקפידה עו"ד מירב זמיר בהענקת יחס "אישי" ורגיש במיוחד ללקוח. מעולם לא חסכה לא זמן ולא מרץ כדי לסייע בידי הלקוח ומשפחתו לצלוח את ההליך הקשה, גם ברובד הנפשי, בשלום.

עו"ד מירב זמיר מאמינה בזכותו של כל אדם לייצוג משפטי הולם .

המידע הוא באחריות העורך דין.