מבזקים+
צווארון לבן

עו"ד יניב פרץ ושות'

כרטיס ביקור הדיגיטלי שלך הורד כאן

תחומי עיסוק

משפט פלילי

ייעוץ ליווי ויצוג בהליכי מעצר ימים ועד תום הליכים, ניהול משפטי הוכחות, ערעורים

צווארון לבן

עבירות מס, הונאה, תפיסת רכוש לפני חילוט, חוק איסור הלבנת הון

פשיעה חמורה

עבירות המתה, אלימות קשה, סחיטות, ארגוני פשיעה

אלימות

אלימות, אלימות במשפחה

צבאי

עבירות משמעת ודיני צבא, רשיון ייצוג בבתי דין צבאיים

סמים

כל סוגי העבירות, מאבק מיוחד למען ליגליזציה של קנביס

אודות

עו"ד יניב פרץ הוא עורך דין פלילי הידוע במחויבותו הרבה וברגישותו לזכויות האזרח ולזכויות האדם באשר הן. הוא החל לעסוק במשפט הפלילי בשנת 2007, כשאת התמחותו השלים במשרד עורכי הדין בועז קניג ושות'. את משרדו העצמאי הקים בשנת 2011. עם לקוחותיו נמנים חשודים, נאשמים, חיילים וקטינים מכל קצוות האוכלוסייה – החל מאזרחים נורמטיביים שהסתבכו בפלילים לראשונה, וכלה בראשי ארגוני פשע ובבני משפחתם.

התיקים הפליליים המורכבים שבהם הוא מטפל, עוסקים בנושאים הבאים: חבלות חמורות, עבירות רצח, עבירות רכוש, עבירות סמים, עבירות צווארון לבן ועוד. כמו כן, הוא פועל נמרצות למיצוי הדין גם נגד משטרת ישראל – מגיש תלונות למח"ש ולמבקר המדינה, ודורש לפתוח בחקירה במקרים הדורשים זאת.

טיפול מהיר ויעיל

ברשותו של עו"ד פרץ ניסיון רב בייצוג נאשמים וחשודים בכל הערכאות – בית משפט השלום, בית המשפט המחוזי ובית המשפט העליון. הוא מקפיד לטפל בכל תיק, חמור ככל שיהיה, ביעילות ובמהירות, לפני שיבשיל לכתב אישום. באופן זה ניתן לסגור את התיק עם פסקי דין מינוריים. לדוגמה, הוא מבין עורכי הדין הבודדים החתומים על פסק דין של מאסר על-תנאי בלבד בעבירה של אחזקת נשק.

ליווי מקיף וצמוד

עו"ד פרץ מעניק ללקוחותיו יחס אישי לאורך כל הדרך. הוא מכין ומדריך אותם לקראת הליכי החקירה הפלילית ובמהלכם, מלווה אותם בתקופת המעצר ופועל לשחרורם בערובה עד לתוצאה הסופית בבית המשפט. כמו כן, הוא דוגל במענה מיידי לכל לקוח וזמין 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

המאבק ללגליזציה של קנביס

נושא זה נמצא בראש מעייניו של עו"ד פרץ, המשמש כפעיל חברתי בכל הקשור למאבק להכרה בצמח הקנביס כצמח מרפא, ולהוצאתו מפקודת הסמים המסוכנים. במסגרת פעילותו הואהוזמן לנאום ב- 2 עצרות בנושא .קנביס בכיכר-רבין

עורך הדין הפלילי, יניב פרץ, נתקל במהלך עבודתו במגוון רחב של לקוחות – אזרחים מן השורה שנקלעו לראשונה לסיטואציה פלילית, קטינים, חיילים ואף חברי וראשי ארגוני פשע. בדיוק עבור הלקוחות הללו הוא פועל בנחישות וביצירתיות, תוך רגישות אין קץ לזכויותיהם האזרחיות והאנושיות. במידת הצורך הוא אף מספק להם הגנה וייצוג מול מערכת האכיפה עצמה, המועלת לעיתים בתפקידה.

עו"ד פרץ פועל בכל דרך כדי להביא לשחרורם המהיר ממעצר של לקוחותיו, לבטל את האישום נגדם ולהשיג עבורם פסקי דין מקלים. בנוסף לכך, הוא מלווה אותם לכל אורך הדרך, ומספק להם הדרכה והכוונה לפני כל חקירה או משפט

*המידע באחריות העו"ד

* המידע באחריות עורך הדין

צור קשר

צור קשר עם עו"ד יניב פרץ ושות' עוד היום!
נבנה על ידי אנגורה מדיה
דילוג לתוכן