עו"ד חיים יואל בת אל
עו"ד חיים יואל בת אל
תחומי עיסוק
עבירות פליליות

כל הסוגים: אלימות, סמים, רכוש

עבירות מחשב

התמחות מיוחדת בכל עבירות הסייבר, ופשיעה טכנולוגית

צווארון לבן

מרמה, הונאה, ייצוג אנשי ציבור

ייעוץ

טרם חקירה, ובעת חקירה בתחנה

מעצרים

ייצוג במעצר ימים, מעצר עד תום הליכים

כתב אישום

שימוע לפני הגשת כתב אישום, ביטול כתב אישום שהוגש, ייצוג בכל שלבי המשפט

הסדרי טיעון

הסדר מותנה, מודל קנסות קנאביס, קנס בגין צריכת זנות

אסירים

עתירות, ועדות שחרורים

נפגעי עבירה

ייצוג קורבנות עבירה

מנהלי

עיכוב הליכים על ידי היועץ המשפטי לממשלה, מחיקת רישום פלילי

אודות

משרד עורכי דין, חיים יואל בת-אל, הוא משרד בוטיק המתמחה בתחום המשפט הפלילי.
המשרד מייצג חשודים, נאשמים וקורבנות עבירה לאורך כל ההליך הפלילי ומעניק להם שירות איכותי המוביל לתוצאות המשפטיות המיטביות עבורם.

עורכת דין חיים יואל בת-אל היא מומחית במשפט פלילי אשר עוסקת בייצוג חשודים ונאשמים בעבירות פליליות חמורות, בעבירות פשיעה טכנולוגית כגון אינטרנט ודרקנט (Darknet) וכן בייצוג חשודים ונאשמים שהם אנשים נורמטיביים, ללא עבר פלילי, כמו אנשי עסקים החשודים בעבירות צווארון לבן.

עו"ד חיים יואל בת-אל זמינה ללקוחותיה 24/7 וזאת משום שבהליך הפלילי ישנה חשיבות קריטית לא להיות לבד ולקבל ייעוץ ומענה מקצועיים כבר מהשלב הראשון ולאורך כל ההליך.

עו"ד חיים יואל בת-אל, בעלת תואר ראשון במשפטים בהצטיינות, הוסמכה בלשכת עורכי הדין בהצטיינות יתרה במבחני הלשכה, בעלת תואר שני בהתמחות במשפט פלילי מאוניברסיטת בר אילן ולאחרונה, במסגרת כתיבת תזה במשפטים, היא סיימה מחקר מקיף בנושא עבירות דרקנט (DarkNet) המבוצעות באמצעות מטבעות וירטואליים כגון ביטקוין (Bitcoin).

עו"ד חיים יואל בת-אל היא מגשרת ובוררת מוסמכת שבין יתר תפקידיה משמשת גם כיו"ר ועדת ליטיגציה של מחוז דרום בלשכת עורכי הדין בישראל, וכסגנית יו"ר וועדת הגישור בלשכת עורכי הדין מחוז דרום.

היתרון המובהק של עו"ד חיים יואל בת-אל נעוץ בהיכרותה המעמיקה עם הצד התובע:
מדובר באשת מקצוע בעלת ניסיון עשיר של למעלה מעשור בתחום הפלילי אשר התמחתה בפרקליטות הפלילית ושימשה כסגנית ראש לשכה בתביעות נגב, תפקיד שמסגרתו הגיעה למאות הסדרי טיעון וסגירות תיקים.
נסיונה המקצועי כולל את כל שלבי ההליך הפלילי, החל מייעוץ בטרם ובעת חקירה, עבור לבחינת חומר הראיות והערכת סיכויי ההרשעה וכלה בניהול ההליך בבית המשפט לרבות מעצרים, ישיבות פרוצדוראליות, דיונים מקדמיים (גישור פלילי) וכמובן ניהול כל שלבי ההוכחות.
היכולת להתמודד עם עבודה מרובה תחת לחץ תוך גילוי התמצאות מדוקדקת בחומרי חקירה רבים, כמו גם הדיוק, הזיכרון המעולה, הריכוז ויחסי האנוש המעולים המאפיינים אותה, כל אלה נמצאים בבסיס היכולת שלה לנתח תיק חקירה ולבנות אסטרטגיה משפטית מוצלחת המובילה לתוצאות משפטיות טובות ואף נדירות.

המשרד מציע לכם ייעוץ וייצוג לאורך ההליך הפלילי על כל שלביו: בטרם חקירה, במהלך חקירה, בעת ההעמדה לדין, בניהול המשפט.
המשרד מתמחה בכל סוגי העבירות הפליליות, לרבות אלימות, סמים, רכוש, הונאה, מרמה, פשיעה טכנולוגית, צווארון לבן ועוד.

המשרד פועל מתוך אמונה כי תפקידו של עורך דין פלילי הוא לתווך ולהסביר ללקוח את ההליך הפלילי "בגובה העיניים" ויתרה מזאת לדאוג, לא רק לתוצאת המשפט העכשווית, אלא גם להיבטים העתידיים והשיקומיים שהם פרמטר משמעותי למדידת הצלחה.

זקוקים לעזרה וייעוץ? אתם לא לבד!
צרו קשר עם עו"ד בת אל חיים יואל שתלווה אתכם במקצועיות בלתי מתפשרת לאורך כל הדרך.
שירות איכותי המוביל לתוצאות המשפטיות המיטביות עבורכם – תמיד צעד אחד קדימה.

המידע הוא באחריות העורך דין.