מבזקים+
צווארון לבן

עו"ד חיים אוחנה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב google
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
כרטיס ביקור הדיגיטלי שלך הורד כאן

תחומי עיסוק

אודות העורך דין

עו"ד חיים אוחנה הינו בוגר המחזור הראשון של המכללה למנהל ובעל תואר ראשון במשפטים משנת 1994.

בשנת 1995 הוסמך לעורך דין על ידי לשכת עורכי הדין.

את תקופת התמחותו עשה עו"ד חיים אוחנה במשרדו של עו"ד דוד יפתח.

בשנת 2001 פתח עו"ד חיים אוחנה משרד עצמאי ולזכות המשרד נזקפים שורה של הישגים תקדימיים, לרבות זיכוי נאשמים במספר מקרים מעבירות רצח.

עו"ד נס אוחנה הינו בעל תואר ראשון במשפטים משנת 2014.
בשנת 2015 הוסמך כעו"ד ע"י לשכת עורכי הדין.

אודות המשרד

משרד עו"ד חיים אוחנה הינו משרד העוסק במשפט הפלילי על כל סוגיו ורבדיו החל מיום היווסדו בשנת 2001. ברבות השנים טיפל המשרד בשורה של תיקים פליליים מורכבים ביותר והיה אמון על ייצוגם של חשודים ונאשמים רבים. המשרד מטפל בכל מגוון ההליכים בתחום הפלילי, לרבות הליכים משפטיים צבאיים, תיקים פליליים כנגד קטינים ותיקי תעבורה חמורים.

המשרד מייצג חשודים ונאשמים בבקשות להארכת מעצר לצורכי חקירה, מעצר עד תום ההליכים, דיוני הוכחות וחקירות עדים, עתירות אסירים, טיעונים לעונש, עררים על החלטות, ערעורים כנגד הכרעות וגזרי דין, דיונים בבקשות לשחרור מוקדם של אסירים וכן עתירות על תנאי מאסרם. המשרד מלווה את לקוחותיו בהגשת בקשות לסגירת תיקים פליליים, מחיקת רישום פלילי וייצוג בהליכי שימוע בטרם הגשת כתב אישום.

כמו כן, מעניק משרד עו"ד חיים אוחנה ייעוץ אישי צמוד לחשודים אשר מוזמנים לחקירה משטרתית בחשד לביצוע עבירה פלילית, תוך מתן דגש על זכויות הנחקר עד לסיומה המלא של החקירה.

עוד מתמחה המשרד בייצוג חשודים ונאשמים אשר להם זוהי הסתבכות הראשונה עם רשויות החוק. כל זאת במטרה לסיים את ההליך המשפטי ללא הגשת כתב אישום ולחלופין ללא הרשעתם בדין.

* המידע באחריות עורך הדין

צור קשר

צור קשר עם עו"ד חיים אוחנה עוד היום!
נבנה על ידי אנגורה מדיה
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן