עו"ד דוד גונן

כרטיס ביקור הדיגיטלי שלך הורד כאן

תחומי עיסוק

דיני משפחה
מקרקעין וחוזים
הוצאה לפועל
תאונות דרכים

אודות

משרד עו"ד דוד גונן עוסק בדיני משפחה וירושה, מקרקעין, תאונות דרכים, פשיטת רגל והוצאה לפועל.

עם ותק של למעלה מ 18 שנים, צוות עורכי הדין במשרד צבר ניסיון רב שנים בניהול תיקים מורכבים ביותר, תוך הפגנת יצירתיות ומקוריות שהם אבני דרך החשובים ביותר להשגת ניצחון בכל תיק משפטי, במיוחד בכל הקשור לתביעות בתחום דיני ירושה או משפחה, או בתחום דיני מקרקעין וחוזים, תחום מורכב המכוסה על ידי חוקים ותקנות רבות ודורש מקצועיות שאין שני לה, ולא מאפשר הסתפקות בידע בניהול תיקים משפטיים מתחום המקרקעין על ידי מומחים שאינם משפטנים כגון מהנדסים, חברות, קבלנים ואדריכלים.

משרד עורכי דין דוד גונן בעל מומחיות ייחודית בתחום דיני המקרקעין, ויעזור לכם לצלוח כל מאבק משפטי, מורכב ככל שיהיה.

בתחום דיני משפחה מציע המשרד שירות משפטי כגון טיפול בנושאי תביעה למזונות, משמרות ילדים, רכוש, אלימות במשפחה.
בין היתר, בכל הקשור לדיני משפחה, מוצעת עזרה משפטית מקצועית ומקיפה בהתאם לצרכי הלקוח בעריכת הסכמי ממון, הסכמי גירושין, צוואות ועיזבונות, וכן בייצוג בתביעות ירושה.

בתחום פשיטת רגל והוצאה לפועל, רכש המשרד שם באזור הצפון הן בייצוג חייבים, חדלות פירעון, עיכוב הליכים וביטול עיקול או עיכוב יציאה מהארץ.
צוות עורכי הדין במשרד העוסק בתחום פשיטת רגל והוצאה לפועל, מתעדכן באופן שוטף בכל תיק ונמצא בקשר רציף (Online) עם מערכת ההוצאה לפועל, מה שמבטיח לכם טיפול מהיר ואפשרות לקבלת תגובה מידית לכל התפתחות בתיק.

כמו כן, המשרד מציע שירות משפטי הכולל ייצוג בתביעות כספיות מכל סוג שהוא, הן לבית המשפט למשפחה או לבית הדין הרבני.

לכן, גם אם אתם נמצאים לקראת הגשת תביעה או בתחילת מהלכה של התמודדות משפטית, דבר הדורש מקצועיות, ידע משפטי נרחב כמו גם אורך רוח לניהול ההליך נכונה, בשילוב עם מקוריות גבוהה בניהול התיק, אתם מוזמנים ליצור קשר עם משרדנו ולקבל ולהנות מהשירות המשפטי שלנו, ומהרמה המקצועית הגבוהה שרכשנו במשך שנים רבות בייצוג לקוחות רבים שהיו במצב דומה למצבכם היום.

המשרד ממוקם בדרך חניתה 64 בשכונת נוה שאנן בחיפה, ומייצג לקוחות רבים מצפון הארץ בקצרין ועד אילת בדרום, עם דגש על אזור חיפה והסביבה.

 

* המידע באחריות עורך הדין

צור קשר

צור קשר עם עו"ד דוד גונן עוד היום!
נבנה על ידי אנגורה מדיה
דילוג לתוכן