תחומי עיסוק
משפט פלילי
צווארון לבן
עבירות סמים ורכוש
עבירות מרמה והונאה
עבירות אלימות
ליווי בחקירה פלילית
בתי משפט לנוער
דין משמעתי
אודות

משרד עו"ד גולן מאירי הינו משרד בוטיק המתמחה במשפט פלילי על כל היבטיו.
המשרד והעומד בראשו שמו להם למטרה להעניק ללקוחות באשר הם יעוץ משפטי יסודי ומקצועי ללא פשרות, תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים, יושרה, מסירות ואחריות.
החזון של המשרד מיום הקמתו הוא לסייע לאזרחים נורמטיביים מן השורה אשר הסתבכו באופן פלילי לעבור את ההליכים באופן הנכון והמקצועי, תוך הענקת ליווי אישי והבנת הצרכים והמצוקות.
ערכי הליבה המנתבים את המשרד הם: תודעת שירות גבוהה, דיוק ודייקנות, שאיפה מתמדת למצוינות ושיפור מתמיד.

בראש המשרד עומד עו"ד גולן מאירי עורך דין בעל ניסיון רב ומוניטין מכובד בענף.
עו"ד מאירי מעורב בכל תיק על כל פרטיו וזאת כחלק מהתפיסה המקצועית וערכי הליבה של המשרד.

המשרד מתמחה בייצוג לקוחות וליטיגציה בכל הערכאות המשפטיות ולאורך כל ההליכים הנדרשים, משלב מעצר וחקירה, דרך הארכת מעצר לימים או עד תום ההליכים, שימוע בטרם הגשת כתב אישום, סגירה של תיקים בשלבים מוקדמים, עיכוב הליכים, הגשת ערעור על גזר הדין בערכאות הערעור השונות, ייצוג לקוחות בוועדה להפחתת עונשי מאסר ("ועדות שליש"). וייצוג בבתי המשפט בכל רחבי הארץ.

הדרך הבטוחה לקבל משפט צדק היא להיעזר בעורך דין המתמחה במשפט פלילי ובסוג העברות והאישומים הספציפיים, לבטוח בו וביכולתו לנהל הליכים על הצד המקצועי והטוב ביותר, בנחישות ומקצועיות ללא פשרות.
מוזמנים לפנות למשרד עו"ד גולן מאירי בכל שלב, הן להתייעצות ראשונית בעת מעצר והן בשלבים מתקדמים של חקירה וצורך בעו"ד פלילי ולליווי צמוד לאורך התהליך כולו, עד לזיכוי ושחרור.
"צדק צדק תרדוף " ~ ספר דברים, פרק טז, פסוק כ

עו"ד גולן מאירי מתמחה במשפט פלילי על כל היבטיו, בעל ניסיון רב שנים ומוניטין בענף אשר שם לו למטרה להעניק שירות אישי צמוד לכל אדם הזקוק לייעוץ וליווי מקצועי בהליכים פליליים באשר הם.

עו"ד מאירי שירת מעל 30 שנים בכוחות הביטחון מתוכם כ- 20 שנים במשטרת ישראל. במהלך השנים כיהן כקצין חקירות בכיר וכתובע משטרתי, תפקידים אשר מעניקים לו הבנה והיכרות מעמיקה עם מערכת אכיפת החוק על כל אפיקיה, הן כלובש מדים והן כמשפטן אשר ליווה אלפי תיקים פליליים.
במהלך שנות פעילותו במשטרה חקר וניהל עו"ד מאירי עשרות תיקי הונאה, אלימות, עבירות אלימות במשפחה, שוד, רצח ופשעים חמורים אחרים. במסגרת העבודה בה ניהל חקירות מסועפות ומורכבות יצר קשרים עם קולגות הן במשטרה והן במערכת המשפט ורכש לו מוניטין והערכה רבה.

לעו"ד מאירי תואר ראשון ותואר שני (L.L.M) במשפטים מאוניברסיטת בר אילן.
הוא חבר לשכת עורכי הדין בישראל ומחזיק גם בתואר ראשון בכלכלה, מדעי המדינה וסוציולוגיה מאוניברסיטת בר אילן, ובעל תעודת מגשר מוסמך מלשכת עורכי הדין.

הערך המוסף של עו"ד מאירי הוא בכך שהוא בקיא ברזי ההתנהלות המשטרתית והמשפטית בהליכי המשפט הפלילי.
הוא מכיר את הנהלים, את מבנה תיק הראיות ושיקולי התביעה בהגשת כתבי אישום, הוא יודע כיצד המערכות פועלות וכיצד ההליכים מתנהלים ורואה בעבודתו שליחות, בכך שיש לו אפשרות לנהל נכון את התיקים של לקוחותיו ולמנוע מהם עוגמת נפש בניהול התיק בבתי המשפט וברישום פלילי מיותר.
המוטו של עו"ד מאירי המלווה אותו כל חייו, הן כלובש מדים ועתה כעו"ד המתמחה בדין פלילי הוא צדק, צדקה ותרומה לקהילה, האפשרות לסייע לאנשים לקבל משפט צדק, ליווי מקצועי והוגן ללא אפליה או דופי.

המידע הוא באחריות העורך דין.