תחומי עיסוק
עבירות מס

מס הכנסה, מע"מ, מכס

עבירות כלכליות

אי דיווח, חשבוניות פיקטיביות, הלבנת הון

צווארון לבן
יעוץ רגולטורי
פרה רולינג
אודות

אריאל נוטע – עורך דין ורואה חשבון
רואה חשבון מוסמך, בעל תואר BA בכלכלה וחשבונאות מאוניברסיטת חיפה.
עבד במשך מספר שנים כסניור ביקורת במשרד רואי החשבון EY (קוסט פורר) אשר במהלכן ביקר וייעץ לחברות ציבוריות, חברות נדל"ן, חברות הזנק, חברות תעשייתיות ועוד.
עורך דין מוסמך, תואר LLB ממכללת קרית אונו.

התמחה בפרקליטות הפלילית – צוות כלכלי ופיסקלי (עבירות מס).
עבד כחוקר מבקר באגף המכס והמע"מ במשך כ-7 שנים אשר במהלכן היה שותף לחקירות כלכליות מורכבות במסגרת צוות חקירה משותף עם משטרת ישראל- להב 433, ימ"רים (צח"ם), בין היתר בתחומים עתירי סוגיות מס שונות ומגוונות.
במסגרת עבודתו חקר עבירות הלבנת הון, בין היתר על מנכ"לים וסמנכ"לי כספים בחברות ציבוריות, בחברות קבלניות, ביבואנים, בתעשיינים, בנותני שירותים פיננסיים (צ'יינג') ועוד.

הערכים לאורם פועל משרדנו
אמינות – כאיש מקצוע שבחר בתחום עיסוק, אשר לפועלו השלכות ישירות על רכושו ו-או חירותו של הלקוח, נדרש סטנדרט של רמת אמינות גבוהה ביותר. עניין זה מתבטא בכך שעו"ד אריאל נוטע מציג ללקוחותיו את המציאות כהווייתה. לא מייפה אותה, לא משייף אותה, אלא מציג אותה בצורה מדויקת ככל הניתן וברמת אמינות מירבית. כעורך דין שמייצג לקוחות בתחומים הכלכליים, בין פלילי ובין אזרחי פועל עו"ד נוטע תוך שקיפות ונאמנות בייחוד לאור חוסר הוודאות המשפטית בה הלקוח שרוי.

מקצועיות – עקרון מוביל במסגרת מתן שירותים בכלל, ובמסגרת מתן שירותים משפטיים בפרט, עת "גורלות" עשויים להיחרץ לכאן או לשם רק בשל רמה מקצועית גבוהה או חלילה שאין בה די. לכל חידוד, לכל הקבלה או עמדה שננקטת עבור הלקוח, ישנה משמעות עצומה. עו"ד אריאל נוטע מבין את גודל המעמד, ונושא בעול בענווה ובחרדת קודש, עבורו מקצועיות היא ערך עליון.

אחריות – כמי שמייצג את האינטרסים של קהל לקוחותיו בתחומים משפטיים סבוכים, על עורך הדין לקבל החלטות מושכלות, דרמטיות ואחראיות על בסיס קבוע.

נחישות – לעיתים נחישות היא המפתח להגעה לתוצאה מיטבית. כעורך דין מסים שמכיר את המערכת על כל רבדיה ממקור ראשון, על מנת להתמודד עימה, יש להמשיך ולנקוט את העמדה המקצועית והמחושבת ביותר גם אם לפעמים זה כרוך ב- "להוריד את הכפפות" ולהתכונן למערכה הקרבה. עו"ד אריאל נוטע מתחייב לפעול בנחישות ובחדות עבור לקוחותיו, ופועל בנחישות ומסירות.

יצירתיות/גמישות מחשבתית – לעיתים מדובר בקרב מוחות. הסטת עמדה לכאן או לשם, עשויה להוות ההבדל בין תוצאה מיטבית לכישלון חרוץ. לא די בידיעת הדין והמערכת, יש להשתמש בכלל הכלים העומדים לרשותנו. הכלי החשוב ביותר לשירותים הללו, הוא השכל הישר והאופן בו השכל מעבד את הסיטואציה שנוצרה לכדי פלט/פתרון/תשובה.

המידע הוא באחריות העורך דין.