תחומי עיסוק
משפט פלילי

ייעוץ וייצוג למסתבכים בפלילים

משפט צבאי

ייעוץ לפני חקירה וייצוג חיילים

סייבר

התמחות בעבירות מחשב ואבטחת מידע

הגנת הפרטיות
אודות

עו"ד אלעד אלימלך הוא עורך דין פלילי המתמחה בכל סוגי העבירות: שוד, סמים, אלימות חמורה, ורצח.
עו"ד אלעד אלימלך הוא גם סנגור צבאי שנבחר כמצטיין הפרקליט הצבאי הראשי במסגרת שירות המילואים.
לצד התמחותו בייצוג אזרחים וחיילים במגוון סוגי העבירות הפליליות, נשק, אלימות, סמים ועוד, לזכותו נרשמו הישגים משפטיים רבים, ביניהם ביטול כתבי אישום, מחיקת רישום פלילי והסדרים שונים

משרד עו"ד אלעד אלימלך הוקם בשנת 2014 ומטפל באופן אישי ומסור בכל הלקוחות והתיקים.
במהלך השנים צבר ניסיון בניהול הליכים פליליים מול כל הערכאות המשפטיות בתחום הפלילי, וסייע ללקוחות רבים להגיע לתוצאות המיטביות, ביניהם חיילים בתפקידים שונים, ולקוחות מהעולם האזרחי, ששגרת חייהם הופרה משום שהסתבכו בפלילים מסיבות מגוונות.

הגישה המנחה את המשרד שמה את הלקוח במרכז, וגורסת כי בראש סדר העדיפויות עומד צורך ההגנה על הלקוח המיוצג על ידי עו"ד אלעד אלימלך.
גישה זו, היא המסייעת למצוא פתרונות יצירתיים ומקוריים. התיקים המטופלים במשרד נבחרים בקפידה מתוך רצון אמיתי לסייע ללקוחות ולנצל את הידע וההתמחות המקוריים לטובת הצלחה בכל תיק ותיק.

למשרד כמה התמחויות מרכזיות:

ייצוג וייעוץ בתחום פרטיות ואבטחת המידע:
ארגונים רבים בישראל חשופים לתביעות ולהליכים פליליים המחייבים היוועצות וייצוג על ידי עורך דין מנוסה מתחום הפרטיות ואבטחת המידע. לקוחות המשרד נהנים הן מייצוג איכותי, והן מייעוץ שמטרתו לסייע לארגונים להימנע מהפרות חוק בעתיד.

ליווי משפטי בהקמת חברות סטרטאפ
השלבים הראשונים של הקמת חברת סטרטאפ כוללים מספר פרוצדורות משפטיות, ביניהן:
כריתת הסכם מייסדים
חתימה על הסכם הלוואה
חתימה על הסכם מכר מניות
פתיחת חשבון והקמת חברה באופן כללי.
על מנת לוודא כי המוצר מוגן משפטית, וכן גם השותפים המסיידים, יש צורך בייצוג וייעוץ על ידי עורכי דין סטרטאפ.

סיוע בהקמת מאגרי מידע על פי תקנות הגנת הפרטיות
ארגונים רבים מחויבים בהקמת מאגרי מידע וניהול מידע, תוך שמירה על פרטיות המשתמשים על פי חוק הגנת הפרטיות והתקנות בתחום (תקנות GDPR). עורך דין המתמחה בהגנת הפרטיות מסייע לארגונים להקים מאגרי מידע על פי החוק המדובר, וכן בניהול המידע הקיים בהם.

ניהול הוכחות בתיק פלילי
התמודדות עם הליך פלילי על כלל אתגריו הכוללים עדויות וראיות המוצגות כנגד האדם וכדומה, איננה פשוטה, וישנו צורך בייצוג על ידי עוורך דין פלילי המתמחה בניהול הוכחות. תהליך הנעשה בצורה מושכלת, יכול להביא לצמצום כתב האישום בצורה משמעותית, ואף לזיכוי המיוחל של הנאשם.

תחום המשפט הצבאי (סנגור צבאי)
התמודדות עם חקירות המשטרה הצבאית (מצ"ח) והליכים פליליים המתבצעים מול בתי הדין הצבאיים אינם דומים בהכרח להליכים מול בית הדין האזרחי. הליכים פליליים שכאלה, נגד חיילים או אנשי קבע, דורשים העזרות בסניגור צבאי, בעל בקיאות רבה וניסיון רב בתחום.

שירות ייעוץ וייצוג בטרם שימוע
קבלת מכתב עם הודעה על הכוונה להגיש נגד אותו אדם כתב אישום, איננה פשוטה, ודאי שהיא מעוררת המון דאגות וחרדות.
בדיוק עקב הסיבה הזו חשוב להיעזר בעורך דין מקצועי בהקדם האפשרי, על מנת להתמודד בצורה נכונה עם הליך השימוע, בדרך שתסייע לצמצום כתב האישום או לביטול האישומים.

ייעוץ וייצוג בטרם חקירה
עורך דין לייעוץ לפני חקירה מסייע ללקוחות בטרם חקירה במשטרה או על ידי גוף חקירתי אחר. בהתאם, מומלץ לפנות לעוורך דין מיד לאחר קבלת הזימון.

המידע הוא באחריות העורך דין.