מתן חודורוב – משרד עורכי דין
מתן חודורוב – משרד עורכי דין
תחומי עיסוק
מזונות אשה - מזונות ילדים
הסכמי ממון והורות
משמורת והסדרי ראייה
קביעת אבהות / אימהות
הסכמי טרום נישואין
ידועים בציבור
כתובות, והתרת נישואין
צוואות והתנגדות לצוואות
ליווי בהליכי פונדקאות
הליכי אימוץ
אודות

עו"ד מתן חודורוב, מייסד ובעלים של המשרד חרט על דגלו להוות ללקוחותיו פה ולהשמיע את קולם כנגד גופי הממשל השונים ובערכאות השונות, תוך ייצוגם בצורה הולמת ומקצועית המאפשרת למצות את כל הפעולות שהחוק מאפשר להם, ובכך לקנות לעצמם דין הוגן וסעד ראוי.
הסיפוק האמיתי של צוות עורכי הדין במשרד נובע מההבנה, כי עבודתם המשפטית משנה גורלות של אנשים, שכן כל החלטה חיובית המתקבלת לאחר מאבקים רבים עם הרשויות ו/או בית המשפט הינה החלטה משמעותית המשנה את חייו של כל לקוח.

המשרד מטפל בתיקים מגוונים מתחומי המשפחה והירושה, לרבות גירושין ומזונות.
המשרד מלווה, מייעץ ומסייע לזוגות וכן ליחידים בכל הקשור להליך הפונדקאות, החל מעריכת הסכמים שונים בין הצדדים, דרך שמירה על מלוא זכויותיהם המשפטיות ועד לאישור ההסכם על ידי ועדת האישורים המונהגת בישראל, וסיום התהליך בפועל.
בנוסף, המשרד מלווה זוגות ויחידים המבצעים הליכי פונדקאות במדינות שונות בחו"ל מרגע הכניסה להריון ועד לקבלת דרכון ואזרוח הקטי/נים שנולד/ו בהליכים אלו.

צוות המשרד

עו"ד מתן חודורוב, מייסד ובעלים
עו"ד חודורוב הוא בעל מומחיות רבה בדיני משפחה וירושה ופונדקאות במדינת ישראל ובחו"ל. הוא בעל ניסיון משפטי של למעלה מעשור שנים במהלכן זכה בתקדימים משפטיים רבים, ולרבות אך לא רק, זכייה בתיקי אימוץ תקדימיים בבית המשפט העליון, ועוד.
עו"ד חודורוב בעל ניסיון עשיר בניהול עניינם של לקוחות המשרד בבתי המשפט ובתי הדין המוסמכים, ועדות וגופים ממשלתיים והדבר מאפשר ללקוחות המשרד לקבל את השירות הטוב והמקצועי ביותר.
בהשכלתו עו"ד מתן חודורוב הוא בוגר תואר ראשון ותואר שני במשפטים מהאוניברסיטה העברית בירושלים.

עו"ד יוליה באיולה
עו"ד באיולה הינה עורכת דין שכירה במשרד אשר עוסקת מזה מספר שנים בתחומי דיני משפחה וירושה ופונדקאות, ובעלת ניסיון רב בניהול תיקיהם של לקוחות המשרד. לאורך השנים צברה עו"ד באיולה ניסיון עשיר בהופעות בבתי המשפט ובתי הדין המוסמכים לרבות בפני ועדות וגופים ממשלתיים. בהשכלתה האקדמאית היא בוגרת תואר ראשון במשפטים במרכז האקדמי למשפט ועסקים עם התמחות במשפט פלילי ותואר שני במשפטים מאוניברסיטת חיפה עם התמחות במשפט פלילי.
בשנת 2014 סיימה כתיבת תזה בתחום המשפט הפלילי.

אלכסנדרה ויטבסקי – מנהלת המשרד
בוגרת תואר ראשון בהוראה וחינוך מחו"ל ותואר שני בגישור ופתרון סכסוכים באוניברסיטת תל אביב.
עובדת מזה שנים רבות במשרדו של עו”ד מתן חודורוב, העוסק בדיני משפחה וירושה ופונדקאות. בעלת הכרה והבנה עמוקה של כלל ההליכים המתנהלים בתחומי העיסוק של המשרד, והנה גורם מקצועי ומוסמך ליתן מענה מקצועי ואדיב לכלל לקוחות המשרד.

 

המידע הוא באחריות העורך דין.