גלית צור – עו"ד לדיני משפחה

כרטיס ביקור הדיגיטלי שלך הורד כאן

תחומי עיסוק

גירושין פרידה

משמורת, חלוקת זמני שהות, ניכור הורי

גירושין כלכלי

פירוק שיתוף ואיזון משאבים, חלוקת רכוש, נכסי קריירה, מוניטין

הסכמי ממון

מזונות אישה, מזונות ילדים, צווים, תהליכי גישור

הסכמים

הסכמי פרידה, גירושין, שלום בית, ידועים בציבור, הורות משותפת

גישור

יישוב סכסוכים על פי חוק גישור חובה, תהליך גישור משותף עם הצדדים לפרידה וניסוח הסכם

מירוץ הסמכויות

בית הדין הרבני ובית הדין לענייני משפחה, בקשות, ערעורים

אודות

עוד בילדותה בשנות ה-80, בהשראת התוכנית הפופולרית "פרקליטי אל.איי", חלמה עו"ד גלית צור על עולם של חליפות מחויטות, עסקים, התנהלות בבתי משפט, צדק וניצחונות. תמיד היתה כמהה לאותה הילת צדק וזוהר שעיטרה את הדמויות. היא רק לא תיארה לעצמה כמה רחוק היא עוד תגיע ותגשים את חלומה.

עו"ד גלית צור, 45, נשואה+4, היא בעלת משרד עורכי הדין "צור- משרד עו"ד וגישור", בוגרת משפטים LLB ומגשרת מוסמכת עם התמחות ייחודית בגישור משפחתי מטעם לשכת עורכי הדין, הנושאת מעל 20 שנות ותק ברזומה.
גלית עלתה על המסלול המהיר להצלחה כבר בשנה השנייה ללימודי המשפטים, כאשר התקבלה להתמחות במשרד עו"ד גלזר-בלכמן הידוע, משרד גדול ויוקרתי שייצג את כל חברות הביטוח וניהל תיקים גדולים ומוכרים. בהמשך הצטרפה למשרד כשותפה.
על אף ההישגים הרבים והמהירים, עו"ד גלית צור שאפה לצאת לעצמאות עסקית.
היא הקימה את משרדה הראשון עם בעלה, עו"ד שמעון צור, המתמחה בתחום האזרחי-מסחרי.

עו"ד גלית צור- מאסטרית לדיני משפחה

לפני כעשור נחשפה לתחום דיני המשפחה ומשם החלה בדרך אישית חדשה, כשלנגד עיניה ניהול תיקים על פי סטנדרטים גבוהים ומקצועיים ומתוך ראייה כי ארגז הכלים המשפטי מורכב מקשת רחבה של אמצעים, לרבות הסכמי גירושין, הסכמי שלום בית, גישור משפחתי, אימוץ ילדים, ועד לניהול תיקי גירושין בבית המשפט לענייני משפחה ובית הדין הרבני, מזונות, פירוק שיתוף ואיזון משאבים, משמורת, וערעורים מורכבים.

לדבריה, "מהמקום הכואב והקשה של פירוק התא המשפחתי, מקום שבו העוגנים מתערערים – לא רק הניצחון המשפטי מעניין אותי, חשובה לי לא פחות גם הובלת הלקוח לעתיד בטוח למענו ולמען הילדים, צמיחה וגדילה אישית ומשפחתית".

עו"ד גלית צור צברה ניסיון והבנה עמוקים בתחום גם מהפן האישי, כאשר חוותה בעצמה משבר בנישואין, אך הצליחה בעבודה ובהשקעה משותפת עם בעלה שמעון לצלוח אותו, וכיום הם מציינים 24 שנים ביחד.

עו"ד גלית צור מחזיקה בתעודת מאסטר ב-NLP (ניהול תהליכי חשיבה) המהווה ערך מוסף לעבודתה, היא משלבת טכניקות וכלים שונים מעולם זה בטיפול בתיקיה ומול לקוחותיה.

עו"ד גלית צור מרצה ומעבירה קורסי גישור אשר מסמיכה מגשרים לפי שיטת ה- MCT, ואף נכנסה לעולם התיאטרון עם המופע "מבשלים זוגיות" בשיתוף עם יוסי פרץ-ארי וסימי אקשוטי. יחד, במשך למעלה משמונה שנים, הם ממלאים אולמות בארץ ובחו"ל.
לדבריה "עולם המשפט הוא סוג של משחק, מעין תמנון רב זרועות של התנהלות מול גורמים רבים ושונים – הלקוח, הצד שמנגד, העורך דין של הצד השני, השופט וכו'. צריך להתאים את עצמך כל פעם לסיטואציה המשתנה ולשחק נכון ומדוייק בזירה".

בימים אלה עומד לצאת לאור ספרה של עו"ד גלית צור, שנכתב מתוך נסיונה האישי והמקצועי ובעיקר מתוך צפייה בחייהם של אלפי זוגות.
הספר שזור בסיפורים אמיתיים, כך שהקורא יכול לזהות בהם את עצמו או את יקיריו. מחבלני הזוגיות שמחרבים ופוגעים, דרך חוקי האהבה שאם נקיים אותם וממש נעבוד כדי לממש אותם נמצא את האושר של זוגיות מעצימה. אם למרות הכל תיגמר האהבה או נקלע למשבר בזוגיות, הספר מסביר את הכרוניקה של הגירושין, מעניק כלים לצלוח את המשבר ולצאת ממנו לא רק מוגנים בטוחים ומנצחים, אלא גדולים מצליחים ומאושרים יותר.

עו"ד גלית צור מסכמת: "תעשה כל יום דבר שמאז ומתמיד מפחיד" כפי שכתב שלמה ארצי. "זה המוטו שמנחה אותי. עברתי כברת דרך, העזתי, בדקתי, נפלתי, קמתי, הצלחתי והגעתי למקום יציב וטוב בחיי ואני כמובן שואפת להמשיך, להיפתח לאתגרים חדשים ולצלוח גם אותם ולא להפסיק לעוף על החיים".

בהקשרים החברתיים יש לציין כי עו"ד גלית צור הינה חברה באגודת ידידי המרכז הרפואי רמב״ם, פעילה בארגון רוטרי, פעילה במרכז לנפגעות תקיפה מינית, ומעורבת רבות בקהילה.

  • על יחסי הציבור והליווי התקשורתי של עו"ד גלית צור אמון משרדה של לימור כרסנטי.
    צילומי יח"צ: ענת אורק קזולה

* המידע באחריות עורך הדין

צור קשר

צור קשר עם גלית צור – עו"ד לדיני משפחה עוד היום!
נבנה על ידי אנגורה מדיה
דילוג לתוכן