פוסטה - אישום: היצאנית חגגה על כרטיס האשראי של הלקוח
האשדודים ש"שתו" את פדיון מכונות השתייה בחיפה ובסביבתה

האשדודים ש"שתו" את פדיון מכונות השתייה בחיפה ובסביבתה

לפי כתב האישום נגד דמטרי בויר וז'מל קזרשוילי, הם נהגו לפרוץ את מכונות השתייה באמצעות…

החמקן? כתב אישום נגד יאיר זוהר בתיק ניסיון השוד בכיכר המדינה

החמקן? כתב אישום נגד יאיר זוהר בתיק ניסיון השוד בכיכר המדינה

למרות שהוא מוזכר לאורך כתב האישום כולו, הפרקליטות לא מציינת במפורש מה היה לכאורה חלקו…

חשוד קפץ מחלון תחנת שרת והפך למשותק סיעודי - המשטרה שותקת

חשוד קפץ מחלון תחנת שרת והפך למשותק סיעודי - המשטרה שותקת

מתעלמת מדרישות הסנגוריה הציבורית לחשוף את ממצאי הקצין הבודק שחקר את נסיבות האירוע, אבל מתעקשת…

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.

אישום: היצאנית חגגה על כרטיס האשראי של הלקוח

נכתב על ידי מיכאל פרוסמושקין ב .

לקוח ששמע כי המשטרה בדרכה לפשוט על בית בושת בו ביקר, עזב את המקום בבהלה ושכח את ארנקו במקום. כתב האישום כולל שני אישומים נוספים נגד היצאנית, שרק לאחרונה הורשעה גם בחטיפת תיקים מקשישות

 

ב-22 בינואר 2015 הגיע תושב אזור המרכז לבית בושת ברחוב חיים עוזר בפתח תקווה, וביקש מאחת היצאניות במקום עיסוי בתשלום. זמן קצר לאחר שהשניים נכנסו לחדר המבודד, הלקוח שמע כי המשטרה בדרכה לפשוט על המקום, אסף את בגדיו בחופזה ועזב את המקום בבהלה, כשהוא מותיר את ארנקו מאחור, ובו 450 שקל וכרטיס אשראי.

בכתב אישום שהגישה פרקליטות מחוז תל אביב נגד אורלי דניס (46), נטען כי היא היתה היצאנית המדוברת, והיא גם היתה לכאורה זו שניצלה את בריחת הלקוח שלה, גנבה את הארנק, ויצאה למסע קניות באמצעות כרטיס האשראי שלו. הפרקליטות טוענת כי הלקוח הזה לא היה הקורבן היחיד; בכתב האישום שהוגש לבית משפט השלום בתל אביב נטען, כי היא השתמשה בעשרות מקרים בכרטיסי אשראי שונים שהגיעו לידיה, ורכשה מוצרים בעשרות אלפי שקלים.

דניס, כך נטען, השתמשה בכרטיס של הלקוח בכ-32 הזדמנויות: בין היתר, היא שילמה באמצעותו למעצב שיער, לבתי קפה ולסופרמרקטים. בחמישה מהמקרים המיוחסים לה היא אף רכשה לכאורה מוצרים שונים בערוץ הקניות. סך השימוש שעשתה בכרטיס של הלקוח שלה: יותר מ-15 אלף שקל.

בכתב האישום נטען, כי בחלוף כשבוע, לידיה של דניס הגיע בדרך שאינה ברורה כרטיס אשראי אחר, באמצעותו קנתה מוצרים בבתי עסק שונים, ב-18 הזדמנויות שונות. בכל קנייה שילמה היצאנית כמה מאות שקלים, ובסך הכל רכשה מוצרים בכ-5,877 שקל.

במקרה אחר, באותו החודש, קיבלה לידיה - בדרך לא ברורה - כרטיס אשראי נוסף שאינו שלה, וגם עליו חגגה, עם קניות מעט יותר "צנועות", שהסתכמו ב-1,847 שקל.

כתב האישום נגד דניס כולל כאמור שלושה אישומים, בהם מיוחסות לה עבירות של גניבה, הונאה בכרטיס חיוב וקבלת דבר במרמה, במספר רב של מקרים.

בדצמבר האחרון הורשעה דניס יחד עם חברתה מירב ברוש (47) בתיק של חטיפות תיקים מקשישות, ולאחר מכן בשימוש בכרטיס האשראי והכספומטים שלהן באלפי שקלים. עונשה בתיק זה טרם נגזר אך הפרקליטות הגבילה את עצמה לשישה חודשי מאסר בפועל והביעה את הסכמתה לעבודות שירות במידה והממונה ימליץ על כך. שלב הטיעונים לעונש נקבע לחודש יוני.  

הוסף תגובה


Anti-spam: complete the task
פרסומת - Advertisement