פוסטה - כתב אישום: גנבו מחדר השינה רכוש בשווי 180 אלף שקל
האשדודים ש"שתו" את פדיון מכונות השתייה בחיפה ובסביבתה

האשדודים ש"שתו" את פדיון מכונות השתייה בחיפה ובסביבתה

לפי כתב האישום נגד דמטרי בויר וז'מל קזרשוילי, הם נהגו לפרוץ את מכונות השתייה באמצעות…

החמקן? כתב אישום נגד יאיר זוהר בתיק ניסיון השוד בכיכר המדינה

החמקן? כתב אישום נגד יאיר זוהר בתיק ניסיון השוד בכיכר המדינה

למרות שהוא מוזכר לאורך כתב האישום כולו, הפרקליטות לא מציינת במפורש מה היה לכאורה חלקו…

חשוד קפץ מחלון תחנת שרת והפך למשותק סיעודי - המשטרה שותקת

חשוד קפץ מחלון תחנת שרת והפך למשותק סיעודי - המשטרה שותקת

מתעלמת מדרישות הסנגוריה הציבורית לחשוף את ממצאי הקצין הבודק שחקר את נסיבות האירוע, אבל מתעקשת…

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.

כתב אישום: גנבו מחדר השינה רכוש בשווי 180 אלף שקל

נכתב על ידי מיכאל פרוסמושקין ב .

כנופיה מתוחכמת הצליחה לחדור דרך החלון לבית במושב שרשרת שבנגב ולגנוב יהלומים גולמיים, תכשיטים, כסף, כונן מצלמות אבטחה ואפילו תווי קנייה באלפי שקלים

ganavim moshav2
שני הגנבים לאחר שיצאו מהבית עם הרכוש

בכתב אישום שהוגש נגד ברוך תמסטט (36) מבת ים ומרדכי אזרזר (47) מראשון לציון הם נאשמים בהתפרצות לבית במושב בנגב וגניבת רכוש בשווי כ-180 אלף שקל. בין הפריטים שהשניים גנבו לכאורה, היה גם כונן של מצלמות אבטחה. אחד מהם כבר שוחרר. החלטה לגבי השני תתקבל בתחילת השבוע.

על פי כתב האישום שהגישה התביעה המשטרתית, ב-14 בדצמבר קשרו הנאשמים קשר יחד עם אחרים שזהותם אינה ידועה לבצע התפרצות לבית במושב שרשרת בנגב. סמוך לשעה 10 בבוקר הגיע אדם שזהותו אינה ידועה לאחד הבתים במושב, כאשר ברשותו  מטריה פתוחה לצורך הסתרתו ממצלמות אבטחה שהיו במקום. לאחר שהסתובב במשך מספר דקות, יצא האלמוני מהחצר. זמן קצר לאחר מכן הגיעו למקום אזרזר ואדם נוסף, ולפי כתב האישום הם התפרצו יחד לבית דרך חלון חדר השינה, בעוד תמסטט ממתין באזור הבית עם רכבו.

אזרזר ושותפו, כך נטען, גנבו מתוך ארונות חדר השינה רכוש רב שכלל 10 יהלומים גולמיים, יהלום נוסף, חמישה צמידים, עגילים ותכשיטים נוספים, כמו גם תווי קנייה בשווי 4,000 שקל, 1000 דולר במזומן, 16 אלף שקל, טלפון נייד, כונן מצלמות אבטחה, בשמים יוקרתיים וקרם גוף. שווי הגניבה מוערך בכ-180 אלף שקל.

בחלוף כ-40 דקות מרגע הפריצה, נטען בכתב האישום, הגיע תמסטט עם רכב BMW מיני קופר סמוך לבית. שני האלמונים שיצאו מהבית עם השלל הרב ונכנסו לרכב שעזב את המקום.

ganavim moshav

השניים נעצרו למחרת על ידי שוטרי תחנת נתיבות. מספר בשמים החשודים כגנובים אותרו בביתו של אזרזר. מעצרם הוארך מעת לעת, עד שבסופו של דבר הוגש נגדם כתב אישום לבית משפט השלום בבאר שבע, בו מיוחסות להם עבירות התפרצות, קשירת קשר לפשע, גניבה והסתייעות הברכב לביצוע העבירה.

התשתית הראייתית נגד השניים מתבססת על הודעות הבעלים, מחקרי תקשורת שהצביעו על שיחות ביניהם, ובעיקר צילומי מצלמות אבטחה בהם רואים בין היתר רכב שרשום על שם אשתו של תמסטט. חרף הראיות, השניים הכחישו בחקירתם את המיוחס להם.

לצד כתב האישום הגישה התביעה המשטרתית בקשה להארכת מעצרם עד תום ההליכים. מהבקשה עולה, כי באמתחתו של אזרזר עבר רב בעבירות רכוש, אלימות קשה, סמים ונשק. כמו כן, תלוי ועומד נגדו מאסר על תנאי.

od kahan yaky new  ood zino nir  
עו"ד יקי קהן  עו"ד ניר זנו  

במהלך הדיון בבקשה, הסנגורים של השניים, עו"ד יקי קהן ועו"ד ניר זנו, ביקשו לשחרר אותם לחלופת מעצר. לגבי תמסטט, ללא עבר פלילי,  נטען כי לפי כתב האישום הוא כלל לא נכנס לבית, בעוד שלגבי אזרזר נטען כי הדמות שנראית בצילומי אבטחה לא מתאימה למבנה גופו.

לאחר בחינת חומר הראיות על ידי השופטת שוש שטרית, היא קבעה כי מדובר בכנופיה מתוחכמת שתכננה את ההתפרצות, אבל היא החליטה בניגוד לעמדת התביעה על שחרורו של תמסטט למעצר בית ובתנאים מגבילים נוספים. החלטה לגבי אזרזר תתקבל בהמשך. 

הוסף תגובה


Anti-spam: complete the task
פרסומת - Advertisement