פוסטה - אישום: העוזרת האישית של רונה רמון גנבה ממנה כ-80 אלף שקל
החמקן? כתב אישום נגד יאיר זוהר בתיק ניסיון השוד בכיכר המדינה

החמקן? כתב אישום נגד יאיר זוהר בתיק ניסיון השוד בכיכר המדינה

למרות שהוא מוזכר לאורך כתב האישום כולו, הפרקליטות לא מציינת במפורש מה היה לכאורה חלקו…

הקצב מיפיע ונקמת השודדים

הקצב מיפיע ונקמת השודדים

נאדר חניני שלכד שודד הפך לגיבור מקומי ליום אחד, אבל מאז הוא מאוים טלפונית ואלמונים…

חשוד קפץ מחלון תחנת שרת והפך למשותק סיעודי - המשטרה שותקת

חשוד קפץ מחלון תחנת שרת והפך למשותק סיעודי - המשטרה שותקת

מתעלמת מדרישות הסנגוריה הציבורית לחשוף את ממצאי הקצין הבודק שחקר את נסיבות האירוע, אבל מתעקשת…

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.

אישום: העוזרת האישית של רונה רמון גנבה ממנה כ-80 אלף שקל

נכתב על ידי מיכאל פרוסמושקין ב .

הפרקליטות טוענת כי העוזרת מעיין קליין, שעבדה גם בקרן רמון, השתמשה בפרטי האשראי של אלמנת האסטרונאוט כדי לממן לעצמה חופשות בחו"ל, רכישות שונות ואפילו תשלומי מסים

klain adi330
מעיין קליין (צילום מתוך סרטון פייסבוק)

מעיין קליין, בת 42 מרמת גן, היתה במשך שנים העוזרת האישית של רונה רמון - אלמנתו של האסטרונאוט הישראלי הראשון, אילן רמון ז"ל, ואמו של טייס הקרב אסף רמון ז"ל. לפי כתב אישום שהגישה פרקליטות מחוז תל אביב נגד קליין לבית משפט השלום בעיר, קליין לא הסתפקה בשכרה כעוזרת, אלא גם גנבה מרמון כ-80 אלף שקל.

החל מדצמבר 2013 ועד למרץ 2016 עבדה קליין כעוזרת האישית של רמון, כאשר בין החודשים ינואר עד אוקטובר 2014 - היא עבדה בנוסף גם בקרן רמון - שהוקמה על ידי רונה רמון ומטרתה לפעול "לקידום וטיפוח ערכים ומטרות בהשראתם של אילן ואסף רמון, המהווים מודל ומופת לשילוב שבין מצוינות ומנהיגות".

מכתב האישום, שהגיע לידי אתר "פוסטה", עולה כי במסגרת תפקידה כעוזרת אישית, קליין שימשה כמזכירתה של רמון וטיפלה בכל ענייניה העסקיים והאדמיניסטרטיבים, שכללו תיאומי פגישות והרצאות, ניהול יומן, התנהלות מול גופים שונים וביצוע תשלומים. לצורך ביצוע תפקידה, רמון מסרה לקליין את פרטי כרטיס האשראי שלה, כמו גם פרטי חשבון הבנק שבבעלותה.

ramon rona330 
 רונה רמון

מהחקירה של יחידת ההונאה במשטרת מחוז תל אביב עולה, כי במועדים שונים בין החודשים יולי 2014 ועד פברואר 2016, קליין השתמשה בעשרות מקרים בפרטי האשראי ללא ידיעתה ואישורה של רמון, וביצעה רכישות שונות של מוצרים ושירותים לצרכיה האישיים, בסך כולל של כ-80 אלף שקל.

ממצאי החקירה הללו באים לידי ביטוי גם בכתב האישום שהגישה הפרקליטות נגד קליין, המפרט את הרכישות השונות, כמו גם תשלום על שירותים שונים, ובכלל זה מסעדות מוכרות, כרטיסים להופעות, תשלומי מסים (חשמל, ארנונה וגז), תשלום עבור קואוצ'רית, ביגוד, צהרון, חוג דרמה, רכישות בקניון, חופשה בלונדון, חופשה באילת, חופשה בברצלונה, רכישת מוצרי חשמל, לימודי שחייה ועוד.

כתב האישום מייחס לקליין עבירות של גניבה בידי עובד, קבלת דבר במרמה והונאה בכרטיס אשראי. הדיון בעניינה נקבע ל-27 בפברואר בפני השופט צחי עוזיאל

od yiftah david new 
 עו"ד דוד יפתח

עו"ד דוד יפתח, המייצג את קליין, מסר בתגובה: "מדובר בשימוש לא פלילי בכרטיס האשראי. אין מדובר בגניבה. הכספים ברובם הוחזרו לגב' רמון ולכן צר לי שהוגש כתב אישום. אני מקווה ומאמין שבסופו של ההליך גב' קליין לא תורשע".

רונה רמון מסרה בתגובה: "הנושא נמצא בטיפול הפרקליטות ומוטב שניתן לחוק לעשות את שלו". 

הוסף תגובה


Anti-spam: complete the task
פרסומת - Advertisement