פוסטה - מופע האימים של ליאור ששון
מופע האימים של ליאור ששון

מופע האימים של ליאור ששון

יוצא "כוכב נולד" שמככב בסרטוני אינטרנט ומחקה זמרים מפורסמים נעצר בחשד להטרדה מינית ותקיפה של…

מעבדה מהסרטים

מעבדה מהסרטים

השחקן והמוזיקאי רמי דוידוף חשוד בגידול 15 שתילי מריחואנה בדירה שכורה בתל אביב. הודה וטען…

עו"ד וינרוט הודה בערעור: קובי פרץ שיקר לבית המשפט

עו"ד וינרוט הודה בערעור: קובי פרץ שיקר לבית המשפט

הסנגור תקף בחריפות את קו ההגנה הקודם ואמר: "אנחנו מסכימים שקובי פרץ לא אמר אמת…

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.

מופע האימים של ליאור ששון

נכתב על ידי מיכאל פרוסמושקין ב .

יוצא "כוכב נולד" שמככב בסרטוני אינטרנט ומחקה זמרים מפורסמים נעצר בחשד להטרדה מינית ותקיפה של אישה במסעדה בבת ים. בבית המשפט הוא אמר, "אני מתרגש, יש פה מעריצות"

sason lior youtube400
ליאור ששון (צילום מסך מתוך סרטון ביוטיוב)

הקלדת השם ליאור ששון ב"גוגל" תעלה מיד עשרות תוצאות, שבמרכזן כוכב רשת צבעוני במיוחד, שהשתתף פעם בעונה הרביעית של תוכנית הריאליטי "כוכב נולד" והצחיק לא מעט אנשים בסרטונים בהפקתו בהם הוא מככב. לרזומה של ששון ולתוצאות מנועי החיפוש באינטרנט מצטרפת כעת פרשה פלילית: ששון - המוכר לרבים גם כחקיין של זמרים מוכרים - נעצר בסוף השבוע שעבר בחשד שהטריד מינית עוברת אורח ותקף את חברתה ואת הידיד שלה.

ב-22 בפברואר הגיעה תושבת תל אביב למסעדה בבת ים יחד עם חברתה. בעת שהשתיים המתינו  לזוג חברים נוסף, ששון הגיע אל המקום ולפי החשד ביצע בחברתה של האישה מעשה מגונה. המשטרה טוענת כי שעה לאחר מכן ששון הגיע שוב למסעדה, צעק ולבסוף אף תקף את מכרה של האישה, ככל הנראה בשל נטייתו המינית. על פי החשד, לאחר שהאישה ניסתה להגן על הידיד שלה, ששון תקף אותה באלימות.

לאחר המקרה, פרסמה הצעירה פוסט שזכה לאלפי תגובות ושיתופים, ובסופו של דבר אף הגיע לשוטר ממרחב איילון. השוטר ביקש מהצעירה להגיע לתחנה ולהתלונן. בתחילה היא סירבה, אולם בחלוף מספר שעות נעתרה לבקשתו. אמש (מוצ"ש, 25.2) היא הגישה נגד ששון תלונה רשמית.

sason lior cohav nolad
ליאור ששון בכוכב נולד 4 

"...ליאור ששון נכנס לבית קפה בבת ים והטריד את חברה שלי... נגע בה ונישק אותה בראש למרות שהתנגדה ונגעלה, וצרח שכולם ישמעו: 'אני אביא אותך'...", כתבה המתלוננת בדף הפייסבוק שלה, "הוא הלך וכעבור שעה חזר נסער עם טירוף בעיניים... פנה לחבר טוב שלי שהוא בעצם גיי, והתחיל להקניט אותו, לקלל אותו ולהשפיל אותו...  היה לו מבט של רצח בעיניים. פתאום כבר ששון לא מצחיק... הוא תפס את החבר שלי בצוואר מאחור... חנק חזק ונתן לו מכה בגב תוך כדי קללות... היה לי קשה להישאר אדישה למצב ומי שמכיר אותי יודע טוב מאוד שאני לא מפחדת משום גבר ומאף אחד כשזה נוגע לאנשים שאני אוהבת. ראיתי את החוסר אונים... קמתי וניסיתי להזיז אותו בעזרת דחיפה כשכולי נמוכה... והוא שני ראשים מעליי, גדול גבוה ומלא. צעקתי שיתרחק ושיוריד את הידיים שלו, הוא החזיר לי בדחיפה. באתי להשיב לו דחיפה והוא פשוט נתן לי בוקס לפנים והעיף אותי לרצפה. נפתח לי הראש מעוצמת המכה... ראיתי חושך. כל הגוף שלי סימנים כחולים. והוא? הוא השאיר אותי כואבת על הרצפה ופשוט הלך...".

מיד לאחר קבלת התלונה נפתחה חקירה שהובילה למעצרו של ששון, על סמך עדויות וצילומי מצלמות האבטחה. סנגורו מטעם הסנגוריה הציבורית, עו"ד דן באומן, אמר במוצאי שבת בבית המשפט: "לעניין האירוע עצמו, נדמה לי שלא כצעקתה. נדמה לי שמדובר באירוע מינורי למדי, שבמסגרתו יכול להיות שהחשוד דחף את המתלוננת. נדמה לי שהדברים לא מחייבים מעצר מאחורי סורג ובריח".

sson lior mishtara
ששון בתמונה שהפיצה המשטרה

ששון עצמו אמר בדיון: "אני מתרגש. בחיים לא הייתי פה. כולם מכירים אותי. יש פה מעריצות". מיד לאחר הדברים האלה, השופטת אפרת בוסני קבעה כי קיים חשד סביר והאריכה את מעצרו עד 27 בפברואר. עו"ד באומן מסר בתגובה: "בית המשפט שלח אותו לבדיקה פסיכיאטרית ואנחנו ממתינים לתוצאותיה".

כך או כך, המשטרה מייחסת לששון בשלב זה עבירות של תקיפה הגורמת לחבלה של ממש, איומים והטרדה מינית של מספר אנשים. כמו כן, המשטרה פרסמה את תמונתו באמצעי התקשורת וביקשה מקורבנות נוספים שאולי נפגעו ממנו, להגיע למשטרה ולהתלונן. 

הוסף תגובה


Anti-spam: complete the task
פרסומת - Advertisement