פוסטה - ראובן עובד - נגמל מהכדורגל והתמכר לסמים
הלפלפים של הבטים

הלפלפים של הבטים

חמישה עצורים צעירים בחשד להימורים על משחקי ליגת הנוער בכדורעף אינם מכחישים שהם מהמרים אבל דוחים…

ימ"ר ת"א נגד הפעיל החברתי עו"ד ברק כהן

ימ"ר ת"א נגד הפעיל החברתי עו"ד ברק כהן

עו"ד מנחם רובינשטיין לא מוכן לקבל את העובדה שרכזי המודיעין של הימ"ר בהשראת ממשלת הימין…

פרסום ראשון: שנתיים מאסר על נסיון החיסול של אלי טביב

פרסום ראשון: שנתיים מאסר על נסיון החיסול של אלי טביב

החוקרים: הנאשמים ביצעו את "העבודה" עקב מחלוקת על כרטיס השחקן של טוטו תמוז שעבר מבית"ר…

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.

ראובן עובד - נגמל מהכדורגל והתמכר לסמים

נכתב על ידי מיכאל פרוסמושקין ב .

נעצר בחשד לסחר בסמים הכי קשים וממכרים בשוק - קוקאין נוזלי המשמש להכנת קראק או תרכובת כימית אחרת המשמשת לעישון והזרקה * המשטרה: יש ראיות ישירות נגד עובד והחשודים האחרים

 oved reuven shay mogilovsky
ראובן עובד במדי מ.ס באר שבע (צילום: שי מוגילובסקי, אתר EYOYA)

כדורגלן העבר החשוד בסחר בסמים ובהחזקת עשרות בקבוקונים שהכילו לכאורה קוקאין נוזלי הוא ראובן עובד (33). יחד איתו נעצרו אשר מלכה (40) ומשה בן עמי (41) מבאר שבע.

השלושה נעצרו במהלך פעילות מודיעינית ממוקדת של שוטרי ימ"ר נגב, בתום חיפוש שבוצע בביתו של בן עמי. השוטרים איתרו בבית עשרות אריזות ובקבוקונים של חומר אשר לפי החשד הוא קוקאין נוזלי. עם זאת, בשלב זה טרם התקבלה חוות דעת מעבדה לגבי טיבו המדיוק של הנוזל בתוך הבקבוקונים. על פי החשד מדובר בסמים מהסוג הקשה ביותר בשוק: קוקאין נוזלי או תרכובת כימית אחרת המשמשת להכנת גבישי קראק או "קרח", הסם אשר משגע את כל הנרקומנים הקשים היום.

לטענת המשטרה, בחיפוש בבית נתפסו גם חומר החשוד כמריחואנה ומשקל דיגיטלי. בסך הכל נתפסו נוזלים בכמות של 591 מיליגרם. ברכב בו נערך חיפוש נמצאה גם מטחנה, שעל פי החשד שימשה לטחינת החומר לאבקה לאחר שהנוזל מיובש בשיטות שונות.

בעל הדירה, בן עמי, שמר בחקירה על זכות השתיקה. במהלך הדיון על הארכת המעצר התברר כי השוטרים הגיעו לדירה במסגרת חקירה סמויה שהתנהלה סביב הבית הזה במהלך החודש האחרון. הסמים, נטען, אותרו לא רק בבית של בן עמי, אלא גם ברכבו. נציג המשטרה טען בבית המשפט, כי ישנן ראיות קבילות לסחר בסמים, אך סירב לחשוף כמה עסקאות סמים בוצעו ואם יש תיעוד שלהן. מעצרו של בן עמי הוארך עד 12 במרץ.

החשוד מלכה לא נעצר בדירה אלא זומן טלפונית להגיע לתחנת המשטרה. הוא הכחיש כל קשר לסמים שנתפסו ומעצרו הוארך עד תשע במרס.

samim bakbukim6 3 17 
  הסמים שנתפסו (צילום: משטרת ישראל)

עובד הכחיש כל קשר לסמים שנתפסו, אך נציג המשטרה טען בדיון כי "ישנן ראיות שקושרות את החשוד ואשר אינן עולות בקנה אחד עם אמירותיו". לדברי נציג המשטרה, שמו של עובד עלה במסגרת החקירה הסמויה עוד לפני שבוצעה הפשיטה על הדירה. השופט דניאל בן טולילה קבע בתום דיון כי קיים חשד סביר ונוכח עוצמת הראיות הקושרות את עובד למיוחס לו ואינן קשורות לעצם הימצאותו בדירה, ומעצרו הוארך עד תשע מרס.

בסופה של הקריירה הדועכת שלו הוא שיחק בקבוצות מבאר שבע בליגה השלישית, שם נחשף לקשרים עם עבריינים מקומיים, מה שככל הנראה הוביל למעצר הנוכחי. אין זו פעם ראשונה בה שמו של עובד נקשר בפלילים. בתקופות מסוימות הוא נראה מוקף בבחורות הכי יפות, מה שהיה תחילת הדרך שלו בעולם האלכוהול והסמים. חרף ההצלחה שלו לכאורה עם יפהפיות מסצינת המועדונים בתל אביב, הוא נעצר מספר פעמים בחשד לעבירות אלימות כלפי בת זוגתו. 

כיום, חלק מהאנשים המכירים אותו היטב, מגדירים אותו כמכור לסמים קשים. חלק מאותם חברים משלבים תיאורים קשים ביותר לתיאור מצבו הנוכחי, ומדברים באכזבה רבה אחר שבמשך שנים הם ניסו לסייע לו לשרוד בעולם הכדורגל.  

החשודים מיוצגים על ידי עורכי הדין אלכס גאוסקין, מירי שיין ונטלי אוטן.

מהמשטרה נמסר כי "משטרת ישראל תמשיך במאבקה הבלתי מתפשר והממוקד כנגד סוחרי סמים, תביא לתפיסת העבריינים ולהבאתם לדין". 

הוסף תגובה


Anti-spam: complete the task
פרסומת - Advertisement