פוסטה - אישום: הטריד עשרות ילדות בנות 10-15 וביצע מעשים מגונים
אפקט שרון פרי וחוק הסרטונים החדש

אפקט שרון פרי וחוק הסרטונים החדש

הנחיה חדשה של פרקליט המדינה מתייחסת לעבירות הפצת סרטונים מיניים: גם קטינים ללא עבר פלילי יועמדו…

השקר שנחשף והאונס שלא היה

השקר שנחשף והאונס שלא היה

הפרקליטות נאלצה להסכים להסדר טיעון עם תושב אזור המרכז שהואשם באונס בתו החורגת, ותיקנה משמעותית…

והמבין יבין

והמבין יבין

עו"ד נוגה ויזל על משפט השדה שנערך ל"מר טלוויזיה" בכיכר העיר הווירטואלית בגלל "הגברת הנזכרת"…

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.

אישום: הטריד עשרות ילדות בנות 10-15 וביצע מעשים מגונים

נכתב על ידי זיו קריסטל ב .

כברה נעצר לאחר שאביה של אחת הקטינות התכתב וקבע איתו פגישה בפארק בפ"ת. על פי האישום, כברה פנה לעשרות ילדות, עם שתיים נפגש, ובאחד המקרים גרם בשיחת ווטסאפ לבעילה אסורה בהסכמה

 

kbara kobby
קובי כברה

פרקליטות מחוז מרכז הגישה לבית משפט השלום בפתח תקווה כתב אישום נגד קובי כברה (21), בגין הטרדות מיניות של יותר מ-20 ילדות בנות 10-15 בשיחות ווטסאפ, בעילה אסורה בהסכמה במסגרת שיחת אינטרנט ולבסוף מעשים מגונים בשתי קטינות במפגש אמיתי פנים אל פנים בפארק.

לפי כתב האישום, שהוגש על ידי עו"ד יניב בן הרוש, הנאשם נהג להצטרף לקבוצות ווטסאפ בהן היו חברות קטינות, איתר מתוך הקבוצה טלפונים של קטינות ונהג לפנות אליהן באופן פרטי, להטרידן מינית, ובחלק מהמקרים אף ביצע בקטינות עבירות מין נוספות. לפי כתב האישום, פנה הנאשם אל 24 קטינות ובמספר מקרים נפגש איתן וביצע בהן עבירות מין.

כברה נעצר לאחר שבחודש שעבר, על פי כתב האישום, פנה בווטסאפ לילדה בת 10. מיד עם קבלת ההודעה, הקטינה פנתה אל אביה, והוא המשיך את ההתכתבות עם כברה. הנאשם שאל את ה"קטינה" לגילה, והאב ענה בשמה כי היא בת 11. כברה המשיך בפניות לטלפון של הילדה במשך ארבעה ימים, שלח סרטונים פורנוגרפיים, על פי האישום, וכתב לה (בין היתר): "נזדיין בקטנה... גם בתחת אני אכניס לך". במסגרת ניסיונותיו לקיים מפגש עם הילדה, הוא בירר מתי הוריה אינם בבית. לבסוף קבע עם האב שבצד השני מפגש בגן ציבורי בפתח תקוה. כאשר הגיע למקום המפגש, הוא נעצר.

בפגישה עם שתי קטינות, בנות 15, בפארקים ציבוריים בשני מקרים, לאחר שיחות ווטסאפ, ניסה כברה על פי כתב האישום, לבצע בקטינות מעשים מגונים, להכניס יד מתחת לחולצתן, ולגעת בישבנן. הנאשם אף ביקש שיקיימו מין אוראלי. הקטינות הרחיקו את ידו וביקשו ממנו להפסיק.

בשיחות אחרות, ביקש מקטינות שיחדירו אצבע או חפץ לאיבר המין. בשל כך הוא נאשם בבעילה אסורה. הפרקליטות מבקשת את המשך מעצרו עד תום ההליכים. 

הוסף תגובה


Anti-spam: complete the task
פרסומת - Advertisement