פוסטה - סרט אימה באיגוד הכדורעף
הנאשם הודה ברצח, אבל הצטער שלא הרג את כל המשפחה

הנאשם הודה ברצח, אבל הצטער שלא הרג את כל המשפחה

עבד ועותמן עאמש מג'אסר א-זרקא נאשמים ברצח של לואי עמאש במסגרת סכסוך משפחתי. אחד מהם…

התקיפה במועדון האומן 17: כתב אישום נגד סדרנים שהיכו קטין

התקיפה במועדון האומן 17: כתב אישום נגד סדרנים שהיכו קטין

לפני כשנה וחצי, על רקע הוראת המשטרה לפנות את המועדון בשל עומס, קטין הוכה קשות…

שיסף גרונו של אחר במועדון - ויפצה אותו ב-40 אלף שקל

שיסף גרונו של אחר במועדון - ויפצה אותו ב-40 אלף שקל

במסגרת הסדר הטיעון של דין חפץ מחולון, הוא ירצה 18 חודשי מאסר בעקבות התקרית האלימה

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.

סרט אימה באיגוד הכדורעף

נכתב על ידי מיכאל פרוסמושקין ב .

מסור, סכינים, שקיות אשפה, כדורי קלונקס ואלכוהול שימשו שופט פעיל שבהתקף קנאה ניסה לרצוח שופט אחר רק בגלל שהוא זכה במינוי לשיפוט בתחרות בינלאומית * במסגרת ה"אימונים" רצח השופט ברק נגר חתול וכלב 

nagar barak1
ברק נגר תכנן לבתר את גופת חברו

שופט הכדורעף, ברק נגר (35) ממכבים - מודיעין, הואשם בניסיון רצח של ג', שופט כדורעף בן 30 מאזור השרון אשר הועדף על פניו לשיפוט בתחרות בינלאומית.

לפי כתב האישום, שהוגש על ידי עו"ד מורג לנגנטל מפרקליטות מחוז תל אביב, נגר התגורר בדירה במרכז תל אביב, לדבריו מונה לשמור על החתול של בעל הבית. במסגרת החלטת איגוד הכדורעף היה אמור להישלח שופט ישראלי לשפוט בתחרות בינלאומית המתקיימת באמצע יולי 2016 באירופה. שלושה מועמדים התמודדו על המינוי, ביניהם ג' ונגר. 

כאשר ג' והשופט האחר נבחרו נגר הסיר את מועמדותו אולם אז, נטען, גמלה בליבו החלטה לגרום למותו של ג' בתלייה על מתלה הנדנדה שמותקן בתקרת הדירה בה הוא התגורר. בהמשך לכך, טוענת הפרקליטות, תכנן נגר לבתר את גופתו של ג' ולהעלים אותה.

כחלק מההכנות לרצח הצטייד נגר בחבל, בתרופות מטשטשות קלונקס ונוקטורנו, בשקיות אשפה, במסור, שתי סכינים יפניות וסרט הדבקה. במסגרת אימון לרצח הרג נגר חתול וכלב, הוא דקר למוות את החתול במקלחת והשליך את גופתו בפח, ונסע לשדרות שם הוא קנה גורת כלבים אותה הביא לדירה בתל אביב, קשר אותה בסרט הדבקה, דקר אותה למוות והשליך את גופתה סמוך לנחל הירקון.

כחלק ממזימת רצח, נטען, הזמין נגר את ג' לדירה באמתלת שווא שהוא רוצה לשוחח עימו בנושא מסוים ואז לצאת לבלות. השניים קבעו לשעות הערב של ה-8 ביוני. במפגש, נגר הציע ל-ג' לשתות אלכוהול ואף אמר לו ש"לפי החוק" בדירה יש לשתות כל 15 דקות, וכך גרם לו לשתות הרבה אלכוהול. אם לא די בכך, נטען, כי נגר המיס 29 כדורי קלונקס וכדור נוקטורנו אחד וערבב חלק מהם בתוך כוסות המשקה של ג', "באופן שיש בו סכנה לבריאותו.... על מנת לפגוע בפיכחונו של המתלונן, לשלול את כושר התנגדותו ולהקל על ביצוע תוכנית הרצח".

 g korban kadur af
 ג' נמלט מהדירה מדמם ועירום

לאחר שתייה מרובה חש ג' מעורפל ונשכב על המיטה, ואילו נגר, נטען, המשיך בתוכנית, הוא פרס שקיות אשפה על הרצפה כדי להניח עליהן את גופתו של ג' אותו הוא הפשיט מבגדיו. ג', נטען, התעורר לסירוגין משנתו אך לא היה בכוחו להתנגד למגע של נגר אותו הוא הכיר היטב. כאשר נגר הבחין כי שנתו אינה חזקה הוא החליט לסטות מתוכנית הרצח המקורית ולגרום למותו באמצעות חיתוך גרונו ולא באמצעות תלייה.

בשלב זה, מתואר בכתב האישום, נגר קשר את רגליו של ג' באמצעות חבל והתיישב על בטנו כשהוא אוחז בסכין. ג' התעורר ושאל את נגר לפשר מעשיו, בתגובה נגר השליך את הסכין בחשאי והשיב ל-ג' כי הוא רוצה לנשק אותו, אולם האחרון סירב. לאחר ש-ג' נרדם שוב נגר דקר אותו מספר פעמים במפתיע לאורך הצוואר, והחל לחנוק אותו בשתי ידיו. ג' התעורר משנתו, הוא נאבק בנגר ובשארית האוויר שהיה לו התחנן על חייו. נגר לא שעה לתחנוניו, נטען, הוא המשיך לחנוק אותו ולהיאבק עימו, חבט את ראשו ברצפה והלם באמצעות אגרופו בפניו.

ג' הצליח להשתחרר והגיע עד דלת הכניסה אולם נגר מנע ממנו לצאת, משך אותו פנימה וסגר את הדלת. ג' בתגובה הלם בראשו של נגר ונמלט מהדירה בעודו עירום ומדמם. עוברי אורח אשר הבחינו במתלונן ברחוב שינקין בתל אביב הזמינו למקום כוחות מד"א ומשטרה. ג' פונה לבית חולים איכילוב, ולאחר טיפול שוחרר לביתו.

לפי הפרקליטות, נגר שנותר בדירה ניגב את הדם מהרצפה באמצעות מגב, שטף את ידיו, לקח את ארנקו של ג', את מכשיר הטלפון הנייד שלו ואת רכבו ונמלט. בהמשך התברר כי הוא השליך את חפציו של ג' לביוב.

 od davidov alon katan
 עו"ד אלון דוידוב 

כתב האישום מתבסס על שורה של ראיות לכאורה ובין היתר הודאתו המפורטת של נגר במיוחס לו – גרסה שמתיישבת עם הממצאים ותואמת לעדות התלונה של ג'. בנוסף, בדירה נתפסו בין היתר סכין, מסור, חבל, משקאות אלכוהוליים ותרופות. כמו כן, איתרו החוקרים טביעת אצבע של ג' על דלת הדירה וכן דמו של ג' נמצא על להב הסכין שנתפסה בדירה ועל חולצתו של נגר.

מבקשת המעצר עד תום ההליכים עולה כי באמתחתו של נגר רישום פלילי משנת 2004 בגין עבירת רכוש בתיק שבו ההליכים נגדו הופסקו עקב אי כשרות לעמוד לדין.

עו"ד אלון דוידוב, המייצג את נגר, מסר בתגובה: "מרשי לא היה מודע למעשיו, אינו כשיר לעמוד לדין ופטור מאחריות פלילית".  

הוסף תגובה


Anti-spam: complete the task
פרסומת - Advertisement