פוסטה - אישום נגד אזרח אריתראי על רצח בבית קפה בקריית גת
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.

אישום נגד אזרח אריתראי על רצח בבית קפה בקריית גת

נכתב על ידי מיכאל פרוסמושקין ב .

בידי הפרקליטות הקלטה קולית של הרצח, צילומי וידיאו ועדי ראייה

retzah kiryat gat
זירת הרצח

אזרח אריתראי הואשם (18.5) בבית המשפט המחוזי בבאר שבע כי רצח בחודש שעבר את דניאל חיים איצ'ו, אחרי שדקר אותו שמונה פעמים בפלג גופו העליון.

הנאשם, זרסנאי טספיי היילמיקאל (25) מאריתראה, וחברו, בילו בחודש שעבר ב"בר קפה" שבקריית גת. במקום בילה גם איצ'ו, שהכיר את החבר, והשלושה הרבו לשתות אלכוהול.

בשלב מסוים התפתח ויכוח בין איצ'ו לבין החשוד, שעזב לביתו וחזר עם סכין. נטען כי השניים המשיכו להתעמת, כשבעל בית הקפה מנסה להפריד ביניהם ושולח אותם מחוץ לבית הקפה. הוויכוח, כך נטען, נמשך על המדרכה, כשלפתע שלף היילמיקאל את הסכין ודקר את איצ'ו שמונה פעמים.

icho daniel haym
הנרצח, דניאל חיים איצ'ו

לטענת הפרקליטות, היילמיקאל שב לביתו, שטף את הסכין, התקשר לחבר שהיה עד ראייה לאירוע, ואיים עליו שאם ידבר - יהרוג גם אותו. בחקירה הראשונית הכחיש הנאשם כל קשר למעשה וטען כי היה בכלל בבית קפה אחר, ולאחר מכן חזר לביתו, שם שהה עוד בוא השוטרים. אולם, בחקירה נוספת סיפק גרסה אחרת, לפיה שתה אלכוהול במשך ארבעה ימים רצופים, היה שתוי, ואינו זוכר את התקרית.

לאור הנסיבות, ולאור חומר הראיות שבידי המשטרה - עדי ראייה, צילום מרחוק של האירוע, הקלטה קולית של הרצח ממכשיר הטלפון של חברו של החשוד, שדיבר בו באותה שעה, ועוד - התביעה ביקשה גם את הארכת מעצרו של הנאשם עד תום ההליכים. 

sakin retzah kiryat gat
הסכין ששימשה לרצח 

עו"ד שלמה פצ'בסקי, המייצג את הנאשם, מסר בתגובה: "טרם עיינתי בחומר החקירה. הנאשם עצמו טוען כי 'לא אני הוא האיש'".

הוסף תגובה


Anti-spam: complete the task
פרסומת - Advertisement