פוסטה - האם התביעה טשטשה בכוונה וידוי של בומבי על הרוצח של פרי יחזקאל?
האם התביעה טשטשה בכוונה וידוי של בומבי על הרוצח של פרי יחזקאל?

האם התביעה טשטשה בכוונה וידוי של בומבי על הרוצח של פרי יחזקאל?

Tagline

עו"ד רצון דרחי חשף דברים שאמר עד המדינה לחוקריו והוגדרו בתמליל כלחישה בלתי ברורה

תקלה מבצעית? חמישה עבריינים מארגון לביא עצורים על החיסול ברחובות

תקלה מבצעית? חמישה עבריינים מארגון לביא עצורים על החיסול ברחובות

Tagline

אנטון רומן מראשון לציון אשר מזוהה עם ארגון הפשע נורה למוות בזמן שהיה בפיקוח ומעקב…

מכה לגרסת בומבי על הפגישה הגורלית בבריסל

מכה לגרסת בומבי על הפגישה הגורלית בבריסל

Tagline

הסנגור של ישראל אוזיפה הוכיח שבניגוד לעדות עד המדינה בומבי, לא היתה פגישה בדירה של…

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.

האם התביעה טשטשה בכוונה וידוי של בומבי על הרוצח של פרי יחזקאל?

נכתב על ידי אמיר זוהר ב .

עו"ד רצון דרחי חשף דברים שאמר עד המדינה לחוקריו והוגדרו בתמליל כלחישה בלתי ברורה

yehezkel peri 400 400
פרי יחזקאל

דרמה בבית המשפט. ראש הרכב השופטים בפרשה 512, השופטת גיליה רביד, הוציאה את כל הקהל מהאולם עקב מחלוקת בין התביעה להגנה, ובתגובה דרשו כל הנאשמים לצאת אף הם. השופטת סירבה לאפשר להם לצאת, ובהמשך גם הוציאה את כל יושבי האולם להפסקה שלא מן המניין, "למען יירגעו הרוחות".

במהלך חקירה של עו"ד רצון דרחי המייצג את מוטי חסין, הושמעה קלטת מחקירה של עד המדינה בומבי על ידי יוני חג'ג', שבה הוא מדבר על רצח פרי יחזקאל. בשלב הזה הוא ייחס את הרצח לשלומי וזאנה. לדבריו בהקלטה, הוא נהג על אופנוע ואילו וזאנה היה זה שירה. בהמשך השיחה, שהוקלטה וצולמה, רכן בומבי לעבר חג'ג' ואמר לו בקול חלש כי הוא לא זוכר אם היורה שהיה איתו היה וזאנה (המנוח) או עמית טייב (חברו של יצחק אברג'ל ועבריין נמלט כיום). 

בתמליל השיחה שהועבר לסנגורים על ידי התביעה, לא דווח על הפרט החשוב הזה, אלא היה כתוב כי בשלב הזה הנחקר לוחש משהו לא ברור. עו"ד דרחי הראה בבית המשפט כי מה שהתביעה קוראת לו לחישה לא ברורה, הוא בעצם דבריו של הנחקר בומבי, שעל פיהם הוא לא זוכר מי ביצע איתו את הרצח - וזאנה או טייב.

shofetet ravid gilya 200 200
השופטת גיליה רביד

עו"ד דרחי הקרין את השיחה באולם בית המשפט, ובאמצעות הגברה נשמעו בבירור דבריו של בומבי לחוקר חג'ג', אבל דרחי הוסיף גם תמליל של הדברים שנלחשו. התובעת, עו"ד איריס רמתי הילמן, התנגדה להוספת התמליל בטענה שהוא קובע מסמרות לדברי הלחישה שהיא מתנגדת לפירוש הזה שלהם.

על הרקע הזה התפתח העימות בין הצדדים. השופטת רביד הציעה שידחו את העימות הזה לסיכומים, אולם עו"ד דרחי התנגד נחרצות והקלטת הושמעה שוב ושוב באולם. כולם שמעו בבירור את דבריו של בומבי על וזאנה וטייב, אולם התובעים - עו"ד ניסים מירום ועו"ד רמתי הילמן - התנגדו בתוקף להכניס זאת כך לפרוטוקול, והשופטת צידדה בדרישתם זו. 

od ramati iris 200 200 od darhi ratzon new 195 195  
עו"ד איריס רמתי הילמן עו"ד רצון דרחי  

בשלב מסוים של העימות הודה בומבי עצמו שהוא אמר את שני השמות, מה שגרר תגובות ספונטניות מספסל הנאשמים והקהל. עכשיו השופטת רביד ממש כעסה והורתה לקהל לעזוב את האולם.

לגופו של עניין, מלבד וזאנה ועמית טייב, הגרסה השלישית של בומבי לרצח פרי יחזקאל היא משה מגידיש מאשדוד, אבל מגידיש שנחקר על כך שוחרר, בין היתר לאחר שבעימות עם בומבי הוא איים לחשוף עוד מעשי רצח של עד המדינה. כך, לפי התזה של התביעה המתבססת על עד המדינה בומבי, הרוצח של פרי יחזקאל הוא מגידיש, אבל הוא אינו עומד לדין על זה.

ההסבר של בומבי לריבוי ה"שותפים" הוא שמלכתחילה הוא הפיל על וזאנה המנוח, כי זה היה משום שהוא עוד לא חתם על הסכם עד המדינה, ובהמשך הוא באמת לא זכר. כאשר הוא חתם על הסכם הוא העלה את שמו של מגידיש שמבחינתו אז ועכשיו הוא זה שהיה איתו וביצע את הרצח.

הוסף תגובה


Anti-spam: complete the task
פרסומת - Advertisement