פוסטה - קריית אתא: חוסל עבריין המזוהה עם מלחמות ארגוני הפשיעה בצפון
האם התביעה טשטשה בכוונה וידוי של בומבי על הרוצח של פרי יחזקאל?

האם התביעה טשטשה בכוונה וידוי של בומבי על הרוצח של פרי יחזקאל?

Tagline

עו"ד רצון דרחי חשף דברים שאמר עד המדינה לחוקריו והוגדרו בתמליל כלחישה בלתי ברורה

תקלה מבצעית? חמישה עבריינים מארגון לביא עצורים על החיסול ברחובות

תקלה מבצעית? חמישה עבריינים מארגון לביא עצורים על החיסול ברחובות

Tagline

אנטון רומן מראשון לציון אשר מזוהה עם ארגון הפשע נורה למוות בזמן שהיה בפיקוח ומעקב…

מכה לגרסת בומבי על הפגישה הגורלית בבריסל

מכה לגרסת בומבי על הפגישה הגורלית בבריסל

Tagline

הסנגור של ישראל אוזיפה הוכיח שבניגוד לעדות עד המדינה בומבי, לא היתה פגישה בדירה של…

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.

קריית אתא: חוסל עבריין המזוהה עם מלחמות ארגוני הפשיעה בצפון

נכתב על ידי יואב איתיאל ב .

אסי ארליך, בן משפחה של ערן אסבן מאנשי מיכאל מור שנעצר על מטען חבלה, נורה למוות יחד עם כלבו על ידי אלמוני רכוב על אופנוע בחצר ביתו בקריית אתא * במשטרה ובעולם התחתון אומרים שהוא מוכר למשטרה כמעורב במלחמות ארגוני הפשיעה, ולאחרונה חוסל בן דודו חיים אסבן במגדל העמק, אבל במשפחתו הוציאו הודעה: "הוא לא היה חבר בארגוני פשיעה"

erlih assy
אסי ארליך והכלב תום

חיסול של עבריין נוסף מהצפון, המזוהה עם מלחמות ארגוני הפשיעה בין מיכאל מור לבין אנשי שמוליק הרוש וזיו אלוש: אחר הצהריים, אלמוני שרכב על אופנוע ירה באסי ארליך, 41, תושב קרית אתא. ארליך נורה בחצר ביתו ממש ונפצע אנושות. הוא טופל על ידי חובשים ופאראמדיקים של מד"א אשר ניסו להחיותו במקום, עד שנאלצו לקבוע את מותו. גם כלבו האהוב של ארליך, תום, מצא את מותו כתוצאה מהיריות.  

חקירת הרצח הוטלה על היחידה המרכזית של משטרת מחוז חוף. חוקרי היחידה כבר שוחחו עם עדים ושמעו משכנים כי שמעו יריות וראו אופנוע שהסתלק מהמקום.

ארליך הוא האחיין של חיים אסבן, שנרצח לפני כשבוע וחצי במגדל העמק, ושל ערן אסבן, עבריין מוכר שהיה מעורב לאחרונה בכמה אירועי חיסולי חשבונות בין הכנופיות המזוהות עם מיכאל מור מצד אחד וזיו אלוש מצד שני. ערן אסבן נאשם בהחזקת מטען חבלה סמוך למגדל העמק, ועצור עד הודעה אחרת. חיסולו של חיים אסבן הביא לשיא את המאבק בין שתי הכנופיות, והחיסול הנוכחי - אומרים גורמים במשטרה ובקריות - הינו שיא נוסף, שעשוי להביא להסלמה במלחמת הכנופיות. 

ארליך נולד וגדל כל חייו בקרית אתא. בשלב מסוים הוריו ומשפחת אחותו עברו להתגורר בקיבוץ סמוך. בקרית אתא הוא היה מוכר כעבריין צעיר, גם אם עבריין זוטר שהורשע בעבירות סמים. טרם חיסולו הוא סומן על ידי גורמים בקריות כמי שמקורב לאנשים של מיכאל מור באזור הצפון.

ארליך אולי לא היה מקורב ישירות למיכאל מור, אומר אותו גורם, אבל הוא היה מקורב לקודקודים של מור באזור הצפון, שפזורים מנהריה ועד מגדל העמק. חלקם שוחררו רק לאחרונה מתיק בו הורשעו בהנחת מטען חבלה לאחות של שמוליק הרוש וגיסו. אחד הקוקודים הללו הוא בן דודו של המנוח מהיום, ערן אסבן, שמזוהה באופן מובהק עם מור. זאת, בניגוד לאחיו המנוח חיים אסבן, שלגביו נטען כי הוא נורמטיבי וחוסל רק בשל הקשר המשפחתי שלו לערן אסבן.  

במשפחתו של ארליך אמרו בעקבות החיסול: "אנחנו המומים וכואבים ומתקשים לעכל את רוע הבשורה. אסי לא היה חבר בארגוני פשיעה או מסוכסך עם גורמים עבריינים כלשהם. מזה 20 שנה פעל לשקם את עצמו, להתרחק מצרות ועבד בעבודה מסודרת. הוא התגורר בגפו בדירה ששכר בקרית אתא יחד עם הכלב שלו אותו אהב כמו היה בן משפחה".

 zirat hisul kiryat ata 23 5 17

הוסף תגובה


Anti-spam: complete the task
פרסומת - Advertisement