פוסטה - השבוע: כתבי אישום בפרשת השוחד בעיריית אשדוד
18 שנות מאסר לחייב שירה בראשו של מנהל אגף הגבייה

18 שנות מאסר לחייב שירה בראשו של מנהל אגף הגבייה

מחמד מסעד מהכפר ערוער הורשע בניסיון הרצח של תומר מכלוף שנותר נכה ומרותק בעקבות הפציעה…

אבא, אני שונה ממך אבל מאוד כמוך

אבא, אני שונה ממך אבל מאוד כמוך

יו"ר ועד המהנדסים בתעשייה האווירית יאיר כץ, בנו של שר הרווחה חיים כץ, נעצר בחשד…

הטרוריסט היהודי הצעיר בעולם נאשם בהנחת מטען מדומה לראש מועצה

הטרוריסט היהודי הצעיר בעולם נאשם בהנחת מטען מדומה לראש מועצה

נחמיה אסולין-משבאום, שהורשע כנער בהשלכת רימון ורצח כנקמה על חיסול הרב מאיר כהנא, נאשם כעת בהנחת…

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.

השבוע: כתבי אישום בפרשת השוחד בעיריית אשדוד

נכתב על ידי זיו קריסטל ב .

סגן ראש העיר עמרם כנפו, 10 קבלנים ושני חברי מועצה לשעבר יואשמו בפרשיות שוחד של מיליוני שקלים. כנפו שימש כיו"ר הוועדה לתכנון ובנייה. אחד הקבלנים הנאשמים הוא אביו של חבר המועצה צחי אבו, שותפו של יניב בלטר

cbafo amram  
עמרם כנפו (מתוך תחקיר התוכנית "עובדה")  

פרקליטות מחוז דרום הודיעה לממלא מקום ראש עיריית אשדוד ויו"ר סיעת ש"ס בעיר, עמרם כנפו, לאחר שימוע, וכן לשני חברי מועצת העיר לשעבר, יצחק דרי ושלמה אלבז, ול-10 קבלנים גדולים בעיר - כי בימים הקרובים יוגש נגדם כתב אישום בעבירות שוחד, מרמה והלבנת הון.

לכתבה על הודעת הפרקליטות לפיה כנפו, דרי ואלבז יועמדו לדין בכפוף לשימוע - לחצו כאן.

הרב כנפו, שעדיין מכהן כסגן ראש העיר, שימש כיו"ר הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה, ואלבז כיהן בעבר כיו"ר החברה העירונית לתיירות "חופית". כנפו, דרי ואלבז יואשמו בלקיחת שוחד של מאות אלפי שקלים מיזמים ובעלי עניין בעיר, ובקבלת הלוואות והנחות להם ולמקורביהם, תמורת קידום ענייניהם של הקבלנים בוועדות התכנון.

הקבלנים נגדם יוגש כתב האישום הם קלוד נחמיאס, יצחק חדד וחברת "יחד הבונים", יחיאל אבו, יואל ישראל וחברת "אחים ישראל", גלעד פרימק, שמעון גוזלן וחברת "ש.י.א רפאל", הרצל שמריז, יהודה אמסילי והחברות "י.לי-דה השקעות" ו"טגור", וזיוה כהן וחברת "קדמת עדן". 

od tubul rotem new 150 od himi new    
עו"ד רותם טובול עו"ד אבי חימי    

הקבלן נחמיאס הוא יזם פרויקט המגורים היוקרתי מגדלי K ברובע הסיטי בעיר המתנשא לגובה של 164 מטר ומדורג במקום החמישי בארץ בגובהו. הקבלן יחיאל אבו הוא אביו של חבר המועצה ויו"ר ועדת המכרזים העירוניתת עד לאחרונה, עו"ד צחי אבו, אשר בעצמו שותף יחד עם יניב בלטר בחברת הנדל"ן "אוצר השקעות" הבונה בעיר.. בלטר מוכר מפרשיות הנמל גם כשותף לעסקים של אלון חסן, ולאחרונה נשפט לשנה וחצי מאסר בתיק זה בהסדר טיעון.

לקבלן ירון מרגי, המיוצג על ידי עו"ד רותם טובול, נמסר מהפרקליטות כי לאחר עריכת השימוע בעניינו הוחלט לסגור את התיק מחוסר ראיות, זאת בשונה מיתר החשודים. 

 od ben shaya kobbi new  od rozenblum ronen new 151  
 עו"ד קובי בן שעיה  עו"ד רונן רוזנבלום  

את מ"מ ראש העיר כנפו מייצג עו"ד אבי חימי, דרי מיוצג על ידי עו"ד קובי בן שעיה ואלבז מיוצג על ידי עורכי הדין עפר ברטל ושגיא בלומנפלד. הקבלן יחיאל אבו מיוצג על ידי עו"ד רונן רוזנבלום.

הוסף תגובה


Anti-spam: complete the task
פרסומת - Advertisement