פוסטה - בת ים: אב ובנו נעצרו בחשד לגידול 75 ק"ג מריחואנה
המפקחת

המפקחת

אחד מנאשמי המיזם לשיווק מריחואנה מפסאז' ברחוב דיזנגוף שוחרר בנובמבר למעצר בית בפיקוח אשה בת…

חיפה: אסף בן שמואל נאשם בעשרות עסקאות סחר בקוקאין

חיפה: אסף בן שמואל נאשם בעשרות עסקאות סחר בקוקאין

מכתב האישום עולה כי ימ"ר חוף גייסה כסוכן את אחד מלקוחותיו הקבועים של בן שמואל,…

קווים מקבילים תל אביב מנילה

קווים מקבילים תל אביב מנילה

עו"ד מנחם רובינשטיין על רשות ההגירה שגירשה עובד זר באמצע משפט על אקסטזי פיליפיני מבלי…

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.

בת ים: אב ובנו נעצרו בחשד לגידול 75 ק"ג מריחואנה

נכתב על ידי מיכאל פרוסמושקין ב .

במהלך פעילות בלשי מרחב איילון הם הריחו ריח חריף ונכנסו לתצפית עד שקלטו שלושה גברים יוצאים מנגריה ומעמיסים שקים לרכב * הבן הוא החשוד המרכזי, האב ואדם נוסף שוחררו

shtilim85296
הסמים שנתפסו (צילום: משטרת ישראל)

בלשי מרחב איילון עצרו חשוד בן 32 מראשון לציון אשר יחד עם שניים אחרים, אב ובנו, בני 65 ו–32 מראשון לציון, חשודים כי היו מעורבים בגידול, אחסנה וסחר בסמים בבת ים.

השלושה,  ללא עבר פלילי,  נעצרו לאחר שבמהלך פעילות יזומה הגיעו בלשי המשטרה לבניין באיזור התעשייה בבת ים. במהלך הפעילות הריחו השוטרים ריח חריף ומוכר של מריחואנה. הבלשים לא ידעו בדיוק את מיקום החממה, אבל החלו לתצפת על המקום עד שכעבור מספר שעות הבחינו באדם היוצא מנגריה ומעמיס שקים על שני כלי רכב בהם היו שני אחרים.

בדיקה קצרה של הבלשים בנגריה ממנה הוצאו השקים חשפה שם ציוד ששימש על פי החשד לטיפול בסמים. השלושה נעצרו בחשד להחזקת 75 ק"ג מריחואנה נטו. בחקירה, הבן, שהינו החשוד המרכזי, לא סיפק הסבר מניח את הדעת. אביו טען כי רק בא לבקר את בנו בעבודה. השלושה הובאו לבית משפט השלום בת"א, שם ביקשה המשטרה להאריך את מעצר השלושה בשישה ימים. 

od naamana mahmud
  עו"ד נעאמנה

בתום הדיון התרשם בית המשפט כי האב היה במקום הלא נכון בזמן הלא נכון, והורה על שחרורו. לגבי הבן נקבע כי הוא החשוד המרכזי, ומעצרו הוארך עד 21 במאי. בכל הנוגע לחשוד השלישי, שנמצא בזירה בנסיבות מחשידות והיה מיוצג על ידי עו"ד מחמוד נעאמנה, בית המשפט הורה להאריך את מעצרו במספר שעות ולאחר מכן הוא שוחרר בתנאים מגבילים. האב ובנו היו מיוצגים על ידי עורכי הדין אבישג כהן ויעל ניסן מטעם הסנגוריה הציבורית. לבקשת עורכת דינו של האב, בית המשפט אסר לפרסם את שמו. 

בתוך כך, בית המשפט מתח גם ביקורת על כך שהחשודים הוחזקו מרגע מעצרם בשעות הערב ועד הבוקר למחרת בתחנת המשטרה ללא תנאים הולמים ורק בשעות הבוקר נחקרו.  לאור כך, הורה השופט להעביר את פרוטוקול הדיון למחלקה לחקירות שוטרים. 

הוסף תגובה


Anti-spam: complete the task
פרסומת - Advertisement