פוסטה - אישום: תחנת סמים למכירת "דשא חשמל" בקרית ים
המפקחת

המפקחת

אחד מנאשמי המיזם לשיווק מריחואנה מפסאז' ברחוב דיזנגוף שוחרר בנובמבר למעצר בית בפיקוח אשה בת…

חייכו, אכלתם אותה - הסלפי שהפליל את הנאשמים בגידול קנאביס

חייכו, אכלתם אותה - הסלפי שהפליל את הנאשמים בגידול קנאביס

הנאשם המרכזי אמנם שמר על זכות השתיקה, אבל בטלפון הסלולארי שלו נמצאה תמונה שבה מצולמים…

קווים מקבילים תל אביב מנילה

קווים מקבילים תל אביב מנילה

עו"ד מנחם רובינשטיין על רשות ההגירה שגירשה עובד זר באמצע משפט על אקסטזי פיליפיני מבלי…

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.

אישום: תחנת סמים למכירת "דשא חשמל" בקרית ים

נכתב על ידי ג'קי כהן ב .

המשטרה טוענת כי זאור אבשלומוב ניהל תחנת סמים בדירתו בקרית ים באמצעות טלפונים מבצעיים, התנייד באמצעות אופניים חשמליים למקומות מפגש ושלח הודעות סמס שיווקיות במיוחד לקליינטים. השכן שלו נאשם בנפרד בהחזקת חשיש וקנאביס

ahashish 200
3,500 שקיות נמצאו בדירה (צילום ארכיון להמחשה)

שלוחת התביעות של משטרת זבולון הגישה לבית משפט השלום בקריות כתבי אישום נגד זאור אבשלומוב (30)  ומאור דישראלי (27), שנעצרו לפני כשבועיים (4.3) בחשד לסחר בסמים.

בכתב האישום נגד אבשלומוב נטען, כי הוא ניהל תחנת סמים למכירת קנאביס בדירתו שברחוב מוהליבר בקרית ים. התביעה טוענת, כי במסגרת פעילות התחנה, הוא נהג לשלוח דרך קבע הודעות סמס עם "תוכן שיווקי" ללקוחות פוטנציאליים ברשימת תפוצה, עם סלוגנים בנוסח "דשא חשמל! מלאי מוגבל". מכתב האישום עולה, כי אבשלומוב החזיק שני טלפונים סלולאריים "מבצעיים" ואילו הרכב "המבצעי" שלו היה אופניים חשמליים, שבאמצעותם הגיע למקומות המפגש עם הקליינטים, להם הוא מכר קנאביס לפי דרישה, תמורת 100 שקל למנה אחת שמשקלה כגרם אחד.

כך למשל קרה עם אחת הקליינטיות, שקיבלה הודעת סמס מזמינה - "הגיע דשא מפחיד! מלאי מוגבל" - התקשרה להזמין שלוש מנות, והגיעה למקום המפגש ברחוב אשר בקרית ים, לשם הגיע אבשלומוב על גבי האופניים. העסקה הזו התבצעה, בדיוק כמו ארבע עסקאות אחרות המתועדות בכתב האישום.

אישום נוסף נגד אבשלומוב מייחס לו החזקת 40 גרם קנאביס וכ-30 גרם חשיש בדירתו, כמו גם 3,500 שקיות ריקות שלפי התביעה דומות בצורתן לשקיות שהכילו 42 מנות מוכנות שנתפסו בדירה, וכן לשקיות שבתוכן נמכר ה"דשא" לקליינטים.

האישום השביעי נגד אבשלומוב מייחס לו החזקת סמים יחד עם דישראלי בדירתו של האחרון, הצמודה לדירתו של אבשלומוב: כ-434 גרם קנאביס וכ-53 גרם חשיש.

shofet ali muhamad
השופט מוחמד עלי

כתב האישום נגד דישראלי חמור פחות, ומייחס לו את החזקת הסמים בדירתו יחד עם אבשלומוב, מה שלא מנע מהתביעה לבקש את מעצרם של השניים עד תום ההליכים המשפטיים. בבקשה מצוין בין היתר, כי למרות שאבשלומוב שומר על זכות השתיקה, התיק נגדו מבוסס לכאורה, מאחר שהוא הופלל על ידי חלק מהקליינטים שלו.

כך או כך, השופט מוחמד עלי האריך (15.3) את מעצרם של הנאשמים - המיוצגים על ידי עורכי הדין יוני דדון ולימור מלאך - עד החלטה אחרת, על מנת לאפשר לסנגורים ללמוד ולצלם את חומר החקירה.  

הוסף תגובה


Anti-spam: complete the task
פרסומת - Advertisement