פוסטה - זונות וזנאים - כאן ולעולם
"אם נלך ברחוב אני ואחד הדיינים או הבנקאים, רק אותי ישבחו ויחבקו וינשקו"

"אם נלך ברחוב אני ואחד הדיינים או הבנקאים, רק אותי ישבחו ויחבקו וינשקו"

פרוטוקול ההשעיה הזמנית של ברק כהן מהלשכה מלמד על עמדת רוב שמרנית של תומכי הבנקים…

דיון בכנסת לקידום חוק הזנאים - צרכני שירותי מין בתשלום

דיון בכנסת לקידום חוק הזנאים - צרכני שירותי מין בתשלום

מסתמן סיכוי משמעותי לאישור חוק איסור צריכת זנות בישראל, אבל בינתיים החוק הקיים נגד צריכת…

רוזנשטיין על דוכן העדים ב-512: "יצחק אברג'ל נישק לי את הראש"

רוזנשטיין על דוכן העדים ב-512: "יצחק אברג'ל נישק לי את הראש"

הזאב סירב אמנם להרחיב בחקירה הראשית והוכרז עד עוין, אבל בחקירת הנגדית של הסנגורים הוא…

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.

זונות וזנאים - כאן ולעולם

נכתב על ידי עו"ד נוגה ויזל ב .

לא כל הזונות נחטפו מכפרים במזרח אירופה או גדלו בשכונות מצוקה והתמכרו לסמים, העולם מלא בנשים שנהנות למכור את גופן * תמסדו את הזנות, תעגנו אותה בחוקי הבריאות והרווחה, זה עדיף מאשר למגר אותה באמצעות מדינת המשטרה של השר גלעד ארדן * עו"ד נוגה ויזל מתפוצצת

zonot 399 225
ציור שפורסם באתר "פקפוק".
המחלקה לסוציולוגיה ואנתרופולוגיה באוניברסיטה העברית

אתן אף פעם לא אהבתן את הזונות, לכן אתן דוחקות אותן לשוליים, ומנסות להתנער מהן. מבחינתכן, הן הרעה החולה שמאיימת על כל אחת מאיתנו. עכשיו החלטתן ללכת צעד נוסף קדימה, להפליל את צרכני הזנות וכך לפגוע ולהחליש עוד יותר את הזונות. החוק הזה רק יחזק את התלות של הזונות בעבריינים הזוטרים ובעולם התחתון המאורגן. 

הגברים בתקשורת חוששים לצייץ כנגדו פן יבולע להם, ואילו הנשים שמשתלטות לאחרונה על כל פינה טובה באולפנים ובמערכות העיתונים משמיעות קול אחד בלבד. הן אלה המאיצות בנשים המחוקקות לפעול בהשראה של פוליטיקלי קורקט טהרני, מהסוג שספג מהלומה באמריקה של טראמפ. מדהים לראות איך הפמיניזם הרדיקלי הפך כאן לקונצנזוס, גם כאשר מדובר בפופוליזם נמוך במיוחד.

חושקות לאמץ את המודל השוודי? מעבר לכך שהמתירנות המינית בשוודיה מרוחקת שנות אור מהשמרנות בלבנט היהודי ערבי שלנו, מדוע שלא תלמדו ממדינות כמו ניו זילנד שמסדו את הזנות כבר ב-2003? בתי זונות פועלים שם תחת חוקי עבודה ובריאות, כך שהעובדות מקבלות הגנה מהמשטרה ואת מלוא הזכויות הסוציאליות המגיעות להן מהמדינה, בדיוק כמו כל עובדת אחרת במשק. מיסוד הזנות יעשה רק טוב לנשים הללו.

החוק המוצע של הפללת לקוחות זנות הוא שמרני, דכאני ומיותר, את מי בדיוק הן הופכות לפושעים? את המוגבלים, הנכים, הערירים, ערבים כפריים ויהודים חרדים, יצורים אורבנים בודדים וחלשים, נשלטים מתוסבכים למיניהם ואפילו חובבי ביזאר, או סתם חרמנים משועממים עניים ועשירים.

זה הפתרון שלהן ל"חברה מתוקנת"? אם ההצעה היתה מגיעה מחברי המפלגות החרדיות, כל הנשים "הנאורות" היו מתנפלות עליהם בזעם ומאשימות אותם בכפייה דתית. כל אותן בורגניות פמיניסטיות שמצקצקות בלשונן בנסיון "להציל" נשים ממעגל הזנות, כדי לטפוח לעצמן על השכם, הן אלו שמתייחסות בפטרוניות ועליונות לזונות. הן יוצאות מנקודת הנחה שהזונות אינן מסוגלות לקבל החלטה על חייהן, הן נתפסות בעיניהן כתת אדם שאינו מסוגל לעצב את גורלו, והדבר היחיד שמניע אותן זו טראומה מינית שחוו בעבר. 

zonot od
מה עם זכות יסוד חופש העיסוק?
זונה מתל אביב מציעה את מרכולתה

הזנות היא לא רק מפלטן של נשים מסוממות אשר עובדות ברחוב וחיות מהיד לפה או לווריד, וזונות הן לא רק אותן נשים שנחטפו לכאורה מכפרים במדינות ברית המועצות לשעבר, מזרח אירופה ודרום אמריקה. יש אינספור נשים אשר מקבלות מאות ואלפי שקלים לשעה תמורת בילוי משותף במועדונים ובדירות פרטיות, מדובר בנשים עצמאיות במידה כזו או אחרת, ואפילו ב"מלכות" תרתי משמע, ועוד לא הזכרנו נשים נצלניות שמחזיקות תומך או שניים. הן פשוט חושבות שמשתלם יותר לעבוד בזנות מאשר להיות מורה או חדרנית או טבחית ואפילו עיתונאית, לפעמים הן גם משלבות בין שלל המקצועות, אז מי שם אתכן לדבר בשמן של כל הזונות ולאסור עליהן את החופש להשתמש בגופן כרצונן? 

בכלל, העולם מלא היום בנשים שמתערטלות להנאתן ברשת, משתתפות בסרטי סקס בשלל צבעים וקטגוריות, ומציעות למכירה את גופן בכל אתר ואתר. כדי להמחיש את העשייה בכנסת שמרנית שטופת מזימות חקיקה מגבילות חופש ואהבה, בנקודת המפגש שבין הימין הקיצוני לשמאל הקיצוני, אפשר להזכיר את השר לביטחון פנים גלעד ארדן אשר הצטרף השבוע לטרנד הנשי הזה. השר המתוקשר הודיע על יוזמת משרדו לאפשר לקצין משטרה לחסום את הגישה לשירותי בזק ממספרי טלפון שמציעים שירותי זנות בכרטיסי ביקור, האם בשלב הבא השוטרים יחסמו את הגישה לאתרי המין הנהדרים באינטרנט?

od vizel noga new 201 201
עו"ד נוגה ויזל

תראו לי ציוויליזציה אחת שאין בה זנות. לא תמצאו כזו, כי אין סיכוי שהמקצוע ההעתיק בעולם אי פעם יעבור מהעולם. בינתיים, במקום לחוקק חוקים מטופשים ונבובים במסווה של נאורות ופמיניזם, מוטב שנשות הכנסת ומערכת אכיפת החוק ידאגו למי שצריך לדאוג – לזונות.

הוסף תגובה


Anti-spam: complete the task
פרסומת - Advertisement