פוסטה - 3 חשודים בהחזקת אקדח ומסכת סקי באתר בנייה בגבעת שמואל
איציק אלחרר: עצור או שאני יורה

איציק אלחרר: עצור או שאני יורה

חודש וחצי אחרי שאיים על שוטרים באקדח והצליח להימלט, איציק אלחרר נעצר מחופש לאישה בעת…

הסדר טיעון לעומרי זוארץ ואחרים בתיק מטענים בשרון

הסדר טיעון לעומרי זוארץ ואחרים בתיק מטענים בשרון

התיק התחיל בכוונת פגיעה של ארגוני דומרני ושירזי ביעד מוכר מאזור המרכז, אבל הסתיים ב-16…

שוב: "המחסל מספר 1" נעצר בתיק מטען חבלה

שוב: "המחסל מספר 1" נעצר בתיק מטען חבלה

במסגרת החקירה על מטעני החבלה למאיר שמיר ומרגול, במשטרה טוענים שעלו על חוליית מפוצצים שאבנר…

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.

3 חשודים בהחזקת אקדח ומסכת סקי באתר בנייה בגבעת שמואל

נכתב על ידי מיכאל פרוסמושקין ב .

אחד החשודים הוא השומר באתר הבנייה, ושני החשודים האחרים טוענים כי בסך הכל הגיעו לבקר אותו. מעצרם הוארך, והמשטרה ממשיכה לחקור האם הפריטים היו אמורים לשמש לפגיעה בעבריין או לביצוע שוד

ekdah harush
האקדח נשלח לבדיקת מעבדה (צילום ארכיון להמחשה)

המשטרה עצרה לפני ימים אחדים תושב ג'לג'וליה המשתייך למשפחה מוכרת בהקשרים פליליים, כמו גם שני צעירים מקריית אונו, בחשד להחזקת אקדח ופריטים נוספים, שלפי החשד היו אמורים לשמש אותם לפעילות עבריינית.  

שלושת החשודים הם אמיר סלאמה (20) מג'לג'וליה, אלון שיינין (21) ואביחי בבאי (25) מקריית אונו. השלושה נעצרו בשעת ערב מאוחרת ביום חמישי (16.3) על ידי שוטרי מרחב דן, באתר בנייה בגבעת שמואל. השוטרים איתרו במתחם ערכה ובה אקדח, מסיכת סקי, גז פלפל ואגרופן. כעת נבדק החשד לפיו הנשק והפרטים שנתפסו אמורים היו לשמש את השלושה לצורך פגיעה בעבריין, או לחילופין - לביצוע שוד.

השלושה הכחישו כל קשר למיוחס להם. בבאי טען כי הוא בסך הכל עובד כשומר באתר הבנייה, בעוד ששני החשודים האחרים טענו כי באו לבקר במקום את חברם. למרות גרסאותיהם, החוקרים החליטו לעצור ולהביא אותם להארכת מעצרם בבית משפט. במקביל, הפרטים שנתפסו נשלחו למעבדות המשטרה בירושלים, על מנת לבדוק וליטול מהם דגימות די-אן-איי וטביעות אצבע.

מעצרם של השלושה הוארך תחילה בארבעה ימים, והיום (שני, 20.3) הם הובאו לדיון נוסף בהארכת מעצרם. המשטרה טוענת כי חלה התפתחות משמעותית בחקירה, שפרטיה הוצגו לשופטת. בשלב זה טרם ברור האם מדובר בשיחה בין אחד מהחשודים לבין מדובב, או שאולי מדובר בתרגיל חקירה מוצלח שבוצע למי מהחשודים ובמסגרתו בוצעה הקלטה. התפתחות זו, מאשרים במשטרה, מחזקת את החשד כלפי אחד החשודים.

od kabaha shadi new 200 200 od kahan yaky new 200 200 derhi ratzon new 200 200
עו"ד שאדי כבהא עו"ד יקי קהן עו"ד רצון דרחי

שלושת החשודים מוכרים למשטרה, אך ככל הידוע הם ללא הרשעות קודמות. כך למשל, כמה מבני משפחתו של סלאמה היו עצורים לפני מספר שנים בחשד לניסיון רצח. כך או כך, סנגוריהם של החשודים - עורכי הדין שאדי כבהא, דן באומן, יקי קהן ורצון דרחי - הכחישו את המיוחס למרשיהם.

"מאז הארכת המעצר, בוצעו מספר פעולות חקירה וחלה התפתחות דרמטית בחקירה שיש בה כדי לאשש את החשד כנגד שלושת החשודים", קבעה השופטת חיותה כוחן עומר בדיון היום, "לא ניתן לעשות אבחנה בין החשודים, שכן שלושתם פעלו בצוותא חדא. מעין בתיק החקירה עולה כי קיים חשד סביר כנגד החשודים לביצוע העבירות המיוחסות להם".

לאור קביעה זו, מעצרם של החשודים הוארך עד 26 במרץ. 

פרסומת - Advertisement