פוסטה - נעצר חשוד בשוד מסעדת ננוצ'קה לפני ארבע שנים
מופע האימים של ליאור ששון

מופע האימים של ליאור ששון

יוצא "כוכב נולד" שמככב בסרטוני אינטרנט ומחקה זמרים מפורסמים נעצר בחשד להטרדה מינית ותקיפה של…

מעבדה מהסרטים

מעבדה מהסרטים

השחקן והמוזיקאי רמי דוידוף חשוד בגידול 15 שתילי מריחואנה בדירה שכורה בתל אביב. הודה וטען…

עו"ד וינרוט הודה בערעור: קובי פרץ שיקר לבית המשפט

עו"ד וינרוט הודה בערעור: קובי פרץ שיקר לבית המשפט

הסנגור תקף בחריפות את קו ההגנה הקודם ואמר: "אנחנו מסכימים שקובי פרץ לא אמר אמת…

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.

נעצר חשוד בשוד מסעדת ננוצ'קה לפני ארבע שנים

נכתב על ידי מיכאל פרוסמושקין ב .

ב-2009 תקפו שלושה אלמונים את השומר הסודני של מסעדת ננוצ'קה ברחוב לילינבלום ושדדו כסף רב שהוסתר במקום. לאחרונה נמצאה התאמה לכאורה של דגימות די.אנ.איי בממצאים רלוונטים לשוד לבין אלה של תושב הרשות הפלסטינית שנעצר בתיק אחר 

nanuchka
צילומי השודדים. הזיהוי בלתי אפשרי
 

משטרת תל אביב עצרה (1.10) תושב שטחים בן 29 בחשד שיחד עם שניים נוספים שדד לפני ארבע שנים סכום כסף גדול מ"ננוצ'קה", בר מסעדה ברחוב לילינבלום בתל אביב. השוד אירע ב-13 בספטמבר 2009, אז פרצו שלושה גברים למסעדה ותקפו נתין סודני בן 23, שעבד במסעדה ונהג ללון במקום כשומר. מהמשטרה נמסר אז שכתוצאה מהתקיפה נפצע העובד באורח בינוני ונזקק לטיפול רפואי. 

nanuchka - shrayer nana

ננה שרייר. ננוצ'קה
במסגרת החקירה נאספו ממצאים שונים והמשטרה גם פרסמה תמונות ממצלמות האבטחה בהן נראים שלושת השודדים, אולם החקירה לא הביאה תוצאות. אגב, בצירוף מקרים, שנה לאחר השוד בננוצ'קה נשדדו כמיליון שקלים במזומן מביתו של הצייר המנוח מאיר פיצ'חדזה, בן זוגה לשעבר של ננה שרייר, בעלת הבית של ננוצ'קה וכוכבת אחת העונות האחרונות של הסדרה "מחוברות".

לאחרונה חלה התפתחות מפתיעה בחקירת השוד בננוצ'קה: נמצאה התאמה בין דגימות די.אנ.איי שנמצאו על ממצאים רלוונטים לשוד במסעדה לבין דגימת די.אנ.איי שנלקחה מתושב שטחים שהיה עצור עד תום ההליכים בתיק אחר ונתוניו הוכנסו רק לאחרונה למאגר המשטרתי. חוקרי מרחב ירקון עצרו את החשוד, פואז סמארה, בחשד לקשירת קשר לביצוע שוד מזויין. יום לפני מעצרו הורשע סמארה בכניסה לישראל בניגוד לחוק, התחזות לאחר ועבירות רכוש. שופטת בית משפט השלום בתל אביב, תרצה שחם קינן, האריכה את מעצרו עד 7 בספטמבר. זהותם של שני החשודים הנוספים אינה ידועה והחוקרים מקווים כי החשוד סמארה יוביל אותם לשני שותפיו לכאורה. 

פרקליטו של החשוד, עו"ד שלמה הלברשטט, מסר בתגובה: "מרשי נהג להסתובב אז בתל אביב ולבקר במסעדות. יתכן כי באופן מקרי היה באותו מקום, לכן, עצמם הימצאות דגימת ה-די.אנ.איי במקום אינה מוכיחה את ביצוע העבירה".

הוסף תגובה


Anti-spam: complete the task
פרסומת - Advertisement