מבזקים+
משפט פלילי | נוער | משפחה | צווי הגנה וחירום 24/7
0525588944 מידע מורחב

שירותים מקצועיים לעורכי דין

פרוגינטר – אחסון אתרי אינטרנט
מהירות | הגנה | גיבוי | תמיכה | שירותים מקצועיים
ניר קידר – צלם מקצועי לעורכי דין
שירותים מקצועיים | צילום עורכי דין
מרכז התחלה חדשה
שירותים מקצועיים | אסירים | עבירות מין

ראש הממשלה והקורס בכלכלה על האיום שמוליד הזדמנות

עו"ד אמיר מסארווה מציע לנתניהו לנצל את ההזדמנות שמקופלת בתוך האיום הגדול על הקריירה שלו – השימוע הצפוי לו בתיקי השוחד מיד אחרי הבחירות
שיתוף ב email
שיתוף ב google
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp

מומלץ לך בחום לשקול צעדיך מחדש, ללכת עתה הביתה למנוחה טרם תבקר את בית האסירים. צילום: מרים אלסטר פלאש 90

אדוני ראש הממשלה, אתה גם "ביבי וגם "נתניהו". זה הוא שמך, בדיוק כמו שהעם במדינת ישראל הוא גם "שמאל" וגם "ימין". פילוג העם שאתה ותומכיך חותרים אליו הוא פילוג בלתי מצוי, בלתי רצוי, ורעיונית הוא אף בזוי!

עוד בשנה הראשונה בלימודיי האקדמיים כמשפטן (2003), בקורס לכלכלה ומשפט, לימדו אותנו על "האיום שמוליד הזדמנות", בעסקים, בכלכלה ובחיים. בהיותך כלכלן הפכת אותו לחלק בלתי נפרד גם מקמפיין הבחירות שלך, אבל כולי תקווה שלא תהפוך אותו לשגרת חייך, וחיינו.

באופן מתמיד ועקבי אתה מקפיד להדאיג את הציבור עם איומים שקריים. הערבים נוהרים אל הקלפי; ימין חזק, שמאל חלש; האיום האיראני; הצבעתם שמאל קיבלתם ערבים. בארסנל שלך יש עוד סיסמאות מאיימות מהסוג הזה, ואתה דואג להדגיש כי אתה ההזדמנות היחידה לאיום – כיפת הברזל המונעת את אותם איומים מנופחים.

אז ככה, הערבים לא נוהרים ולא נהרו אל הקלפי, הם רק ממשו ויממשו את זכות ההצבעה שלהם. אין ימין חזק ושמאל חלש, שכן המדד הוא לא הכוח, כל שעסקינן הוא באוכלוסיות שונות החיות בתוך המדינה עם דעות שונות אחת מרעותה, ואין בכך שום פסול!! לא מדובר באוכלוסיות שמאיימות אחת על רעותה ואתה בהתנהלותך ממש לא ה-ז-ד-מ-נ-ו-ת.

פילוג העם בקמפיין הבחירות שלך, לימין חזק ושמאל חלש, הוא אקט פסול מעיקרו. אם כבר אתה מתעקש על הנוסחה הזו, נראה כי נכון יותר, גם בהיותך כלכלן, לחשב את מאזן הכוחות מחדש עכשיו משקיבלת מכתב שימוע טרם הגשת כתב אישום. חולשה פנימית מערכתית במצב של איום היא גם חולשה שעליך לקחת בחשבון, אתה לא יכול להתעלם ממנה בעת תכנון ההזדמנות.

משפטנים ועיתונאים, בינהם כאלה התומכים בך, רואים כבר כתב אישום באופק לאחר השימוע. אתה לא שונה מפוליטיקאים שקיבלו מכתבים כאלה, והחליפו את מספר הזהות שלהם, זמנית, במספר אסיר שניפק להם שירות בתי הסוהר. לכן, מומלץ לך בחום לשקול צעדיך מחדש, ללכת עתה הביתה למנוחה טרם תבקר את בית האסירים – וזו ההזדמנות שלך.

הכותב: עו"ד אמיר מסארווה

אפרופו איום שמוביל להזדמנות, בפועל, אתה הוא זה הנמצא תחת איום מתמשך של הגשת כתב אישום, והרשעה. הליך פלילי מאיים מרחף מעל ראשך, ובסיומו צפוי לך מאסר בפועל מאחורי סורג ובריח.

מכתב השימוע הוא ההזדמנות שלך לחשב את מסלולך מחדש. לפיכך, נראה כי בשנתיים האחרונות אתה מעוניין להחליף את כל מקבלי ההחלטות: היועץ המשפטי לממשלה, פרקליט המדינה, השופטים שידונו בעניינך. גם אם תצליח לעשות זאת, ההיסטוריה לא תזכור אותך בטוב. דע לך, מי שמקריב את המדינה, בפילוגה, המדינה מקיאה אותו מתוכה – וכך יהיה.

ועוד דבר, גם אם תנצח בבחירות, חלילה, לא יהא בכך סוף פסוק, כי את הדין תצטרך לתת במועד. בתוך תוכך אתה יודע זאת, אז מדוע להותיר אחריך ציבור עויין ועם מפולג?

לחצו לעמוד האישי של עו"ד אמיר מסארווה

השארת תגובה

Comments icon

סמן כאן שאינך רובוט

נבנה על ידי אנגורה מדיה
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן