סיפור קצר - הזונה התוקפנית והנהג החכם

נכתב על ידי עו"ד יעקב שקלאר ב 28/11/2018 16:54:50.

עו"ד יעקב שקלאר בפעמיים מוסר השכל: לא לוותר על ייעוץ משפטי לפני חקירה, ולא להתעסק עם זונה בקריז

לא לענות לפני שמקבל ייעוץ משפטי (צילום להמחשה מתוך יוטיוב)

נוסע לו נהג עם זונה ללקוח. הזונה, תיירת מין ממדינות חבר העמים, שתויה, עולה ללקוח. יורדת על ספידים. מרץ בטרוף, מדברת מהר ולא לעניין, מגאלומנית. כנראה שאפה לאף את אבקת הפלאים. היא מדברת על עצמה בגוף שלישי ומאיצה בנהג לנסוע ללקוח הבא. "היא תראה להם מה זה, תקרע להם את הצורה, תוציא להם את הנשמה, אחריה לא ירצו שום אשה אחרת, יכסו אותה בדולרים".

הנהג שותק ונוסע לבית מרחץ, שם מתאספת חבורת רווקים ממוצא קווקזי למסיבת רווקים. הזונה אמורה לשעשע אותם, אלא שמהמפגש לא יוצא שום דבר טוב. הנהג מחכה באוטו ומקבל טלפון מהלקוח: "קח מפה את הפסיכופטית הזאת, הרסה לנו את כל המסיבה".

יוצאת הזונה עם פנס בעין, מקללת, יורקת, נכנסת לאוטו ומספרת לנהג איזה זבלים, איך רבה איתם וחטפה בוקס לפנים. "שילמו לך?", שואל הנהג, "תביאי חצי לפה".

"לך תזדיין, החצי שלי על הבוקס", עונה לו הפרוצה בעצבים.

מתקשר הנהג ללקוח ושואל כמה שילם. זה אומר ששילם 2,000 במקום 1,000, רק בשביל לא להסתבך עם הבחורה. "לא מזמין יותר מכם בחיים", כועס הלקוח, "פסיכופטית".

"תני 1,000, את יודעת מה מקובל׳, אומר לה הנהג.

"לך תזדיין ותגיד גם לבוריס שזה על הבוקס", הזונה בטרוף.

הפסיכופטית הרסה את כל המסיבה (אילוסטרציה)

וכאן עשה הנהג טעות. במקום לעזוב אותה ולחכות שיירד הקריז מהקוק, הוא המשיך לעמוד על החוקים הקובעים חלוקה שוויונית בשלל. עד שהזונה התנפלה עליו באמצע הנהיגה, שרטה אותו בפניו וכמעט גרמה לתאונה. עצר הנהג בצד, המשיכה להכותו.

הנהג ברח מהאוטו, עוברי אורח הזמינו משטרה, כולם נעצרו, ו... הזונה פתחה על כולם.

אני מקבל טלפון לפנות בוקר מבוריס: "סע מהר למשטרת, זאתי וזאתי".

"זה הרבה כסף בשעות כאלה", אמרתי לו מנומנם.
"אני יודע, אבל ההיא יש לה פה, אלוהים ישמור, היא תקבור את כולנו".

אני מגיע, רואה את הנהג מוכה וחבול ושותק. אני מברר עם השוטרים מה קורה. "הוא לא מוסר גירסה בלי ייעוץ משפטי", אומרים לי השוטרים. "כל הכבוד", אני אומר להם בקריצה. השוטרים בדרך כלל מנסים לשכנע את החשוד לוותר על ייעוץ לפני חקירה, כי זה מפריע להם לרמות את הנחקר. הם מסבירים לו שרק מי שאשם זקוק לסניגור, ומי שחף מפשע לא צריך לבזבז כסף על עורכי דין רודפי בצע שרק יקברו אותם. אבל הנהג שלנו היה מאומן בדבר זכויותיו מבעוד מועד; לברר את פרטי החשד ומה מיוחס לו, ולא לדבר לפני בואו של הסניגור.

סוף סוף נעשה צדק

לאחר בירור הנתונים וקבלת ייעוץ משפטי, החשוד מסר גירסת אמת מלאה, על פיה הבחורה היא זונה שאסף ברחוב. הוא הלקוח ולא הנהג. הוא דורש להגיש נגדה תלונה. וידאתי שכל חבלותיו מתועדות ומצולמות וחזרתי לישון. למחרת התחלתי עם בקשות לסגירת התיק הפלילי ותלונות טורדניות בגין אי התייחסות, שכן השוטרים לא אוהבים להתייחס, אלא רק כשמתלוננים עליהם למפקד המחוז, מפכ"ל המשטרה והיועץ המשפטי לממשלה. יש לי רשימת תפוצה קבועה של מקבלי תלונות. במקביל, פניתי לרשימת הפונקציונרים הקבועה במשרד הפנים, בדרישה לגרש את הזונה, התיירת הלא חוקית, שעובדת שלא כחוק ועוד מפלילה אזרחים חפים מפשע בעבירות בדויות, רק כדי לנצל את הכנסת האורחים של המדינה, ולהישאר כאן כ"קורבן סחר בנשים" - מעמד שהמציאו בישראל ארגוני נשים תוקפניים, שונאי גברים, שהשתלטו על השיח הפוליטיקלי קורקט, ובאמצעותו על המשטרה ועל הכנסת.

היום סוף סוף נעשה צדק. או כמו שאנחנו אוהבים לומר: "הצדק יצא לאור". קיבלנו הודעה משמחת על כי התיק נסגר בהיעדר ראיות. כנראה העדה הראשית לא מהימנה כלל. מוסר השכל ושיעור לחיים: לפני החקירה, לברר את פרטי החשד והעבירה המיוחסת, ואז לדרוש בואו של סניגור. ועד אז, לבקש קפה שחור וסיגריה שעוזרים להתרכז בחקירה ולא לעשות טעויות. 

תגובות:
0# פרסומי קו - 01/12/2018 08:32:00
מה זה זה ג. יפית לסכיני ארקוסטיל? לא מתאים
הוסף תגובה
Comments icon
אחד מהפרטים שהוזנו אינם נכונים. אנא הזן מחדש התגובה נשלחה לצוות האתר בהצלחה.
שלח send comment
שירותים מקצועיים
פרוגינטר - אחסון אתרי אינטרנט
מהירות | הגנה | גיבוי | תמיכה

חברת סומך אבטחה
חקירות | מודיעין | איתורים | שירותים מיוחדים לעורכי דין

פסגה שירותי רווחה
שירותים מיוחדים לעורכי דין, טיפול בעברייני מין, כתיבת תוכניות שיקום, אבחון מסוכנות

מרכז התחלה חדשה
שיקום אסירים | טיפול בעברייני מין | גמילה מסמים | טיפול קבוצתי ופרטני

רונן הלל ניהול מוניטין
מחיקת כתבות מגוגל ודחיקת אזכורים שליליים

קטגוריה 2