עו"ד נוגה ויזל לא שופטת את אנתוני וארן

נכתב על ידי עו"ד נוגה ויזל ב 21/03/2018 18:46:05.

על החקירה נגד כדורגלן בית"ר ירושלים שתועד בסרטון יחד עם חבריו מקיימים יחסי מין עם צעירה בהסכמה, ועכשיו ממציאים להם את ההפצה

אנתוני וארן (צילום מתוך דף היוטיוב של ההתאחדות לכדורגל)

מספר פעמים בשנה פוקדת אותנו פרשת מין מסעירה אחרת, כאשר לרוב עומד מאחוריה סרטון או תמונות שהופצו ברשתות החברתיות: פרשת הצעירה מאלנבי 40, התמונות האינטימיות של שרון פרי, ובימים האחרונים לא יורדת מהכותרות פרשת הסרטון המיני של צעירה שקיימה יחסי מין עם ארבעה גברים, כאשר אחד מהם הוא שחקן בית"ר ירושלים אנתוני וארן, שזכה להכרה ופרסום רק בשנה האחרונה.

הסרטון, שלא ברור מתי בדיוק צולם, אך באופן תמוה פורסם בימים אלה, מתעד כ-10 שניות בהן וארן ושלושה מחבריו משתתפים באקט מיני עם אישה צעירה כאשר היא שוכבת על בטנה ללא תנועה. קשה לשפוט על פי הסרטון האם האירוע שתועד התרחש בהסכמת האישה או בידיעתה, והאם עצמה את עיניה באופן טבעי כחלק מהנאתה מהאקט, או שלא היתה בהכרה. אך האם זו סיבה מספיק טובה על מנת לפתוח בחקירה פלילית כנגד וארן וחבריו? האם פיסת הזמן הזו, שאורכה 10 שניות בלבד, מעידה כהוא זה על מה שהתרחש שם במשך למעלה משעה, ועל רצונה או הסכמתה של הצעירה?

ח"כ מירב מיכאלי

אחד המשתתפים באקט סיפר בראיון לתקשורת כי הוא הכיר את הצעירה לפני ולפנים, ואף היה איתה מספר פעמים. הוא חשף לתקשורת את ההתכתבויות ביניהם, על פיהן נראה היה שהצעירה יודעת בדיוק לאיזו מטרה היא מוזמנת, ומביעה את הסכמתה ורצונה. מדוע אי אפשר לתת את הקרדיט לצעירה שהשתתפה באקט, שאם נעשה נגדה עוול, ואם אכן נעשו שם עבירות מין, היא תוכל להיות מספיק שקולה ותגיש תלונה במשטרה? העובדה שעברו מספר שנים, ואותה צעירה לא עשתה דבר נגד שותפיה לסקס בחבורה, מדברת בשם עצמה. מה גם שבסופו של יום התייצבה הצעירה בתחנת המשטרה, דפקה על השולחן והודיעה לחוקרי המשטרה: הכל היה מאהבה.

הבעיה מתחילה כאשר ארגוני נשים בשילוב ח"כ כדוגמת מירב מיכאלי מתערבות בנעשה, כאילו נכחו באירוע ויודעות לפרטי פרטים מה התרחש שם. לידיעת ח"כ מיכאלי: יחסי מין, גם אם נעשו בקבוצה, הם חוקיים לחלוטין, כל עוד כמובן נעשו בהסכמה. מיכאלי כנראה לא מסוגלת לקבל את הרעיון שלנשים יש מגוון מאוד רחב של פנטזיות מיניות, ואחת מהן עשויה להיות לקיים יחסי מין עם מספר גברים צעירים, מצודדים ואתלטיים.

עו"ד נוגה ויזל

אין ספק שהמעשה של ח"כ מיכאלי ופנייתה ליועץ המשפטי לממשלה הפעיל לחץ כבד מאוד על המשטרה, וגרם לה לפעול בעניין ולחקור את וארן והמשתתפים האחרים. מי שמך גברת מיכאלי, לחרוץ את דינו של וארן ולדווח באמצעי התקשורת שנעשה כאן "אונס חמור"? ומדוע להפעיל לחצים על בית"ר שתשעה את השחקן, כאשר הוא עדיין חף מפשע ולא הוכח דבר נגדו? ח"כ מיכאלי, מעט צניעות לא תזיק לך, המשיכי בעבודתך הפרלמנטרית ותני בבקשה למשטרה לעשות את עבודתה, ועד אז הפסיקי להכתים ולהאשים את אנתוני וארן במעשים פליליים, כי לפי שעה הוא אדם חף מפשע.

עכשיו במשטרה בודקים מי הפיץ את הסרטון, שלא בהסכמת הטוב הרע והנערה. 

   

הוסף תגובה
Comments icon
אחד מהפרטים שהוזנו אינם נכונים. אנא הזן מחדש התגובה נשלחה לצוות האתר בהצלחה.
שלח send comment
שירותים מקצועיים
מרכז התחלה חדשה
שיקום אסירים | טיפול בעברייני מין | גמילה מסמים | טיפול קבוצתי | טיפול פרטני

רונן הלל ניהול מוניטין
מחיקת כתבות מגוגל ודחיקת אזכורים שליליים

קטגוריה 2