לזנאים מהאליטה יש פריבילגיות

נכתב על ידי עו"ד נוגה ויזל ב 28/01/2018 06:13:21.

עו"ד נוגה ויזל על ההתבטאויות של יאיר נתניהו בערב הבילויים ההולל, ועל שתיקתם של חברי הקואליציה מכל מפלגות הימין והחרדים

netanyahoo yair levi li
יאיר נתניהו וחברתו לשעבר לי לוי (צילום מאינסטגרם) 

אף לא אחד מאיתנו דילג על האזנה להקלטות של יאיר נתניהו מערב הבילויים ההולל שלו, בו נחשפנו לאורח החיים הזנאי שלו, כאדם שמבלה במועדוני חשפנות ומשלם לנשים עבור "לאפ דאנס".

אך הוא לא עוצר שם; כפי שעלה בשיחה שקיים עם חבריו - ניר מימון, בנו של טייקון הגז והנדל"ן, קובי מימון; ורומן  אברמוב - הוא מחפיץ נשים צעירות על ימין ועל שמאל, מתייחס אליהן בדיבוריו כאילו היו סחורה זולה שנקנתה באחד השווקים, אומד ומכמת את שוויון ושוקל לסחור בהן עם חבריו על מנת "לסגור חובות". ערוץ 2 אף הגדיל לחתוך פרטים נוספים בהקלטה בה נתניהו ומימון משוחחים בשפה פוגענית ובוטה על כך שהם רוצים להזמין זונה, וכמה ישלמו לה כדי שתעשה בהם מעשים מיניים שונים. רק לחשוב שכל השיחה מלאת הרפש הזו, והבילויים מעוררי החלחלה של נתניהו הבן - נעשים על חשבון הציבור.

שתיקתם של חברי הליכוד בעניין רועמת, כולל כל אותם חובשי כיפה דתיים וחרדים שיוצאים מגדרם בעניין חוק המרכולים, אך בעניין זנאות, ביזוי, החפצה של נשים והטרדה מינית מילולית, הם פשוט עוצמים את עיניהם. אליהם מצטרפת שתיקתה של הפרקליטות, שלא הרימה את הכפפה ופתחה בהליך פלילי.

od vizel noga new 201 201  
 עו"ד נוגה ויזל 

הלוא התרחשה כאן עוולה מובהקת, בין אם הוציא את דיבתה של בת זוגו לשעבר, הצמיד לה תג מחיר, וסרסר אותה למעשה זנות בקרב חבריו, ובין אם הטריד מינית באופן מילולי. והוא אכן הטריד, גם אם הדבר לא נעשה בפני אותן נשים.

החוק למניעת הטרדה מינית אשר נחקק ב-1998 אוסר על שישה סוגי התנהגויות, אשר החוק הגדיר אותם כמטרידים מינית. אחד מהם הוא ביזוי והשפלה של אדם ביחס למינו, מיניותו או נטייתו המינית, כפי שעשה יאיר נתניהו אשר השפיל וביזה אישה ביחס לנשיותה. הטרדה מינית מילולית היא אסורה, אפשר ואף ראוי להתלונן בגינה במשטרה, ניתן גם לתבוע תביעת נזיקין ולקבל פיצויים, ולכן גם בת הזוג לשעבר, שנגדה הופנה הביזוי וההשפלה, יכולה לתבוע פיצויים.

אין לי כל צל של ספק, שאם היה מדובר בפרסונה אחרת שאינה נמנית עם משפחת נתניהו, כל ההתנהלות סביבו היתה שונה לחלוטין, והרשויות לא היו נוהגות כמו שלושת הקופים, שעוצמים את עיניהם, אוטמים אוזניהם, ושותקים.

הוסף תגובה
Comments icon
אחד מהפרטים שהוזנו אינם נכונים. אנא הזן מחדש התגובה נשלחה לצוות האתר בהצלחה.
שלח send comment
שירותים מקצועיים
מרכז התחלה חדשה
שיקום אסירים | טיפול בעברייני מין | גמילה מסמים | טיפול קבוצתי | טיפול פרטני

רונן הלל ניהול מוניטין
מחיקת כתבות מגוגל ודחיקת אזכורים שליליים

קטגוריה 2