עו"ד רואי מלינגר
עו"ד רואי מלינגר
  • עורך דין פלילי | תעבורה | מעצרים | ייצוג אסירים
location icon
כתובת: תל אביב , כל הארץ
mobile icon
טלפון סלולארי: 0527460606
כרטיס ביקור הדיגיטלי שלך
תחומי עיסוק
מעצרים
ייצוג אסירים
תעבורה
פלילי
אודות המשרד

משרד עורכי דין מלינגר רואי הוא משרד בוטיק העוסק במשפט הפלילי על כל רבדיו, בדיני תעבורה ובייצוג אסירים.
משרדנו מלווה את לקוחותיו בנאמנות ובמקצועיות לכל אורך ההליך הפלילי ובכל שלביו.
כמו כן משרדנו מייצג אסירים מול כל גורמי שב”ס, בפני ועדת השחרורים (“ועדת שליש”) בכל בתי הסוהר, וכן בעתירות אסירים בבתי המשפט לעניינים מנהליים בכל הנוגע לשמירה על זכויות האסיר (חופשות, התייחדויות, טיפול ושיקום, בקשות העברה בין בתי סוהר ועוד).

בין לקוחותינו נמנים לקוחות מכל שכבות האוכלוסייה ומכל המגזרים, לרבות אנשים נורמטיביים ללא עבר פלילי אשר זוהי להם הסתבכותם הראשונה עם החוק: עורכי דין, שוטרים, חיילים, עובדי השירות הציבורי, חוקרים פרטיים ועוד.

כחלק מתפיסת העולם של המשרד, הרואה בכל תיק ותיק עולם ומלואו, עו”ד מלינגר שם לו למטרה להילחם בעבור כל לקוח שלו כאילו היה זה תיק חייו, ולעשות את מרב המאמצים על מנת להשיג את התוצאה הטובה ביותר בעבור לקוחותיו, והכל תוך בניית אסטרטגיה משפטית בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח.

עו”ד מלינגר מעניק לכל לקוח שלו שירות אישי, דיסקרטי ומקצועי, בכל עניין ובכל בעיה, וזמין ללקוחותיו בטלפון האישי שלו בכל שעה ובכל יום.

משרד עורך דין מלינגר רואי מייצג בכל הערכאות המשפטיות ובכל רחבי הארץ – בבתי משפט השלום והמחוזי, בבתי דין צבאיים, ועדות שב”ס וביהמ”ש העליון.

עו''ד רואי מלינגר

 

אודות

עורך דין פלילי רואי מלינגר בעל תואר ראשון (.LL.B) במשפטים מאוניברסיטת תל-אביב. 
בוגר הקליניקה לזכויות נאשמים בהליך הפלילי, במסגרתה טיפל בתיקים פליליים, ובין היתר היה שותף בהכנת הערעור לבית המשפט העליון של רומן זדורוב, בפרשת רצח הילדה תאיר ראדה.

עו"ד מלינגר התמחה במשרדם של עורכי הדין פרופ' דוד ליבאי, מי שהיה שר המשפטים, ופרופ' קנת מן, מייסד הסנגוריה הציבורית. במהלך התמחותו, ליווה עו"ד מלינגר תיקים רבים ומורכבים אשר חלקם גם זכו לחשיפה תקשורתית. בין היתר נטל חלק פעיל בתיק הולילנד המפורסם, בפרשת אונס קבוצתי ובעוד תיקים שונים ומגוונים.

עו"ד מלינגר משתף פעולה עם משרדו של עו"ד ירון ברזילי, מבכירי עורכי הדין הפליליים בארץ, לו ותק של למעלה מעשרים שנה. שיתוף הפעולה תורם רבות ללקחותיו של עו"ד מלינגר אשר זוכים לרמת שירות יוצאת דופן שמעניק צוות של עורכי דין מקצועי ומיומן, בשלושה סניפים ברחבי הארץ (תל-אביב, באר-שבע ונתניה).

עורך דין פלילי רואי מלינגר מטפל במגוון רחב של עבירות פליליות ומייצג חשודים ונאשמים, בכל שלבי ההליך הפלילי, החל משלב החקירה במשטרה, כלה בניהול התיק בבתי המשפט השונים, ועד להגשת ערעור במידת הצורך.

כמו כן עוסק עו"ד מלינגר בזכויות אסירים בכל בתי הסוהר בארץ, ומייצג אותם בפני גורמי שב"ס, בפני הוועדות השונות ובעתירות מנהליות.

רואי מלינגר

רואי מלינגר - התמחות מיוחדת בדיני תעבורה
נהיגה בשכרות
נהיגה תחת השפעת סמים
מהירות מופרזת
נהיגה ללא רישיון נהיגה
נהיגה בזמן פסילה
בקשות פסילה עד תום הליכים
פסילה מנהלית
נהיגה בקלות ראש
אי ציות להוראות שוטר
עקיפות מסוכנות
תאונות דרכים
תאונות עם נפגעים
נהיגה בחוסר זהירות
גרימת נזק
עבירות ברירת משפט
ייעוץ והכנה בכל תחומי משפט התעבורה

צור קשר
צור קשר עם עו"ד רואי מלינגר עוד היום!
השם שלך (חובה)
האימייל שלך (חובה)
טלפון
נושא
ההודעה שלך
אנא ודא שכל התוכן תקין
ההודעה נשלחה בהצלחה. תודה על פנייתך!
לא ניתן כרגע לשלוח את הטופס, אנא צור קשר טלפונית