עו"ד מור עטיה
עו"ד מור עטיה
  • פלילים | פשיעה חמורה | מעצרים וחקירות
location icon
כתובת: רח' אבן גבירול 133, תל אביב
mobile icon
טלפון סלולארי: 0504332028
fax icon
פקס: 0773180247
כרטיס ביקור הדיגיטלי שלך
תחומי עיסוק
תחומי עיסוק

משפט פלילי

משרדנו מטפל בלקוחותיו בכל שלבי ההליך הפלילי, החל משלב החקירה, דרך הליכי המעצר והשחרור, כלה בשלב השימוע ולאורך המשפט הפלילי עצמו על כל רבדיו. לעורך דין מור עטיה תוצאות יוצאות דופן בתיקים פליליים קשים ומורכבים.

דיני תעבורה

משרדנו מעניק ייעוץ וייצוג משפטי בתיקי תעבורה, וכללם תיקי נהיגה בשכרות, נהיגה תחת השפעת סמים, עבירות תנועה, מעורבות בתאונות דרכים, נהיגה ללא רישיון נהיגה תקף וכן טיפול בפסילה מנהלית וניקוד.

עו''ד מור עטיה

משפט צבאי

עורך דין מור עטיה בעל היתר מיוחד לייצוג נאשמים בבתי הדין הצבאיים. משרדנו מעניק ייעוץ וייצוג משפטי לחיילים, קצינים, אנשי קבע ומילואים לאורך כל שלבי המשפט הצבאי, החל משלב ההכנה לחקירת מצ"ח, ייצוג בהליכי המעצר והשחרור וכלה בייצוג במשפט הצבאי על כל רבדיו.

משפט מנהלי

משרדנו מטפל בעתירות אסירים / עצורים נגד רשויות המדינה וממלאי תפקידים על פי דין, בכל עניין הנוגע למאסרם או מעצרם ובכלל זה עתירות בהקשר לתנאי המאסר או המעצר, החלטות ועדת השחרורים, שמירה על זכויות האסירים והעצורים וכל עניין שיש לו נגיעה בתנאי המאסר או המעצר.

אודות המשרד

משרד עו"ד פלילי מור עטיה ידוע בתוצאות חסרות תקדים, הן בבחינת זיכויים יוצאי דופן, בין אם בהקלות משמעותיות בעונש מקום שנדמה היה שאבדו הסיכויים וכן בשחרורים ממעצרים בעבירות אשר ככלל הנטייה היא למעצר עד תום ההליכים בעניינן.


משרד עו"ד מור עטיה מתהדר בשורה ארוכה של פרסומים באמצעי התקשורת ומאגרים משפטיים על אודות תוצאות יוצאות מגדר הרגיל, כאשר המתכון הוא הקדשת מלוא המרץ והמשאבים לכל לקוח ולקוח ולכל תיק ותיק באשר הוא, כאילו היה זה "תיק המאה".


משרד עו"ד מור עטיה מייצג חשודים, נאשמים ואסירים בכל תחומי המשפט הפלילי, בין בעבירות קלות ובין אם בעבירות קשות, בין בפשיעה המכונה "צווארון כחול" ובין אם בעבירות מתחום "הצווארון הלבן" ובין לקוחותיו נמנים הן אנשים נורמטיביים והן עבריינים "מקצועיים".

* המידע באחריות העו"ד

צור קשר
צור קשר עם עו"ד מור עטיה עוד היום!
השם שלך (חובה)
האימייל שלך (חובה)
טלפון
נושא
ההודעה שלך
אנא ודא שכל התוכן תקין
ההודעה נשלחה בהצלחה. תודה על פנייתך!
לא ניתן כרגע לשלוח את הטופס, אנא צור קשר טלפונית